Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most én vagyok hisztis, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok hisztis, vagy értentő ha kissé csalódott vagyok, hogy 10 év házasság után is úgy érzem néha, alig ismer a férjem?

Figyelt kérdés
Ma volt a szülinapom. Nem egy kreatív pali, de azért én lmondtam neki, hogy minek örülnék, persze nem olyan direkt módon, de elég gyakran tettem rá célzást. Semmi extra egy parfüm lett volna, meg mondjuk egy vacsi kettesben. Erre ma úgy kezdte, hogy bocsi van egy kis gondja, ő rendelt tortát, de az csak péntekre lesz kész( ???) és kaptan tőle olyan cuccot ami kb fél éve tetszett még nekem, de azóta mindenki olyat hord és direkt mondtam is, hogy így már nem tetszik, már nem annyira egyedi. Meg egy telefon dokkolót amibe ha beledugom a telcsim akkor hangosabban csörög, így milyen jó nem kell mindehova vinnem a lakásba! Majd egy óra múlva lelépett találkozni a haverjával, mert csak most ér rá. Komolyan nem azért, de nem lehetne legalább az ember szülinapja olyan amilyet elképzelt? Nem lehet elvárni egy férfitól akivel 10 év alatt nem töltöttem 2 hétnél többet külön, hogy ennél jobb jusson az eszébe? Lehet hogy túlreagálom tudom... De ez most sz.rul esett...
2013. aug. 14. 22:32
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
28%

27-es vagyok, a 30-asnak abszolút igaza van, tényleg nem értem én sem (pedig nő vagyok), hogy ha már valamit szóvá teszel, miért nem teszed konkrétan.


És köszönöm a 0-ra lepontozást, gondoltam, hogy nem fog tetszeni a véleményem. Műhisztizzél tovább, amíg meg nem unja a férjed.

2013. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem minden pasi érti a célzásokat, nem olyan hülyék ezek. Nekem az exem egyből kivette a hangomon, ha valami nem volt rendben, viszont azt már képtelen volt megjegyezni, hogy milyen csokit szeretek. Ez csak annyit jelent, hogy az érdekli, ami a saját érdekében történik, az viszont már nem annyira, hogy te mit szeretnél igazán: Ezt csak kevesen veszik észre, de szerintem ezért van olyan sok rossz kapcsolat, meg házasság, mert az emberek nem figyelnek egymásra, így nem is csoda, hogy rosszul érzik magukat a kapcsolatban. Persze ez csak egy szülinap, de ha ennyire nem érti a célzást, akkor valószínű, nem hülye, csak nem érdekli. Amúgy meg nem célozgatni kell, hanem konkrétan megmondani, mit szeretnél, bár kétlem, hogy akkor is figyelt volna rád.
2013. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Én soha de soha nem pontozok ezen az oldalon sorry, inkább te hisztizel emiatt:) fogalmam sincs ki pontozott le. Amúgy már le is nyugodtam túltettem magam rajta, ilyen és kész. Amúgy rendes ember jó apa, szeret engem tudom. Csak míg én képes vagyok kitalálni minden gondolatát ezek szerint a pasiknak még az együtt töltött évek sem könnyítik meg a dolgot. Amúgy hazaért korán már ő fektette le a gyerekeket.
2013. aug. 15. 14:28
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
engem is lepontoztak nyugi... gondolom az olyan alfahímek voltak, akik pont magukra ismertek néhányunk leírásából :) ez is annyira tipikus, hogy nem vallják be, ha valamit rosszul csinálnak. Pl ajándékozásban nem egy nagy ászok, de fájna elismerniük.
2013. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
áh nem kell feltételezgetni.. észre vettem már hogy az oldalra mindig rászabadul egy ilyen piros kezes troll, akinek tök mindegy mi a válasz, tök mindegy milyen kategória akkor se hasznos szerinte a válasz
2013. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

"engem is lepontoztak nyugi... gondolom az olyan alfahímek voltak, akik pont magukra ismertek néhányunk leírásából :) ez is annyira tipikus, hogy nem vallják be, ha valamit rosszul csinálnak. Pl ajándékozásban nem egy nagy ászok, de fájna elismerniük."


Pedig én pont a férfiak mellett álltam ki :-)

Sebaj, attól még a véleményem nem változott :-)

2013. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a férfival való kommunikálás esetén az "utalást"...

Az indirekt utalások nem működnek, a direkt utalások nem működnek, MONDD MEG EGY AZ EGYBEN, NE UTALGASS!!!

Ez így működik.


Szerintem főleg az a zavaró, hogy mással tölti a napot.

2013. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Ez tetszett: "Én már a nézéséből tudom mit akar,"

Istenkém, mit is akarhat egy pasi? Enni, vagy dugni. Ezeket azért elég könnyű kitalálni...

2013. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Faxnak célozgatsz aranyom.
2014. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!