Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem meg akar alázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem meg akar alázni egy férfit. Mi a véleményetek, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Ez egy bonyolult és kínos ügy, az ismerőseimmel nem is merem megosztani, ezért vagyok most itt.

8 éve vagyunk házasok a feleségemmel és eddig minden rendben van köztünk. Egy munkatársa fülig szerelmes belé, mióta felvették, ez kb. másfél év. Nem zavar a dolog, bízom a feleségemben és jót is tesz a hiúságomnak, hogy sokaknak tetszik, mégis csak az enyém. A feleségem mindig becsületesen el is mondja, hogy aznap mivel udvarolt a másik. Most viszont olyat vett a fejébe, amire nemigen találok szavakat. Elkezdte azt játszani, hogy enged a csábításnak, fogadja a bókokat, viszonozza a jelzéseket és mindezt azért, hogy mikor a férfi azt hiszi, hogy szabad az út a lába közé, akkor elmondja, hogy végig csak szórakozott vele. Nap mint nap elújságolja, hogy aznap hogyan hülyítette szerencsétlent. Úgy viselkedik, mint egy nagyon gonosz középiskolás csitri. Nem tudom mire vélni a dolgot. Őszintén szólva azt sem tudom, hogy mit kellene éreznem, annyira lehetetlen ez az egész szituáció.


2014. máj. 23. 15:19
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%
nem taposnék...elírtam
2014. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
100%
Egy már megvan..a másik még nem tud róla.
2014. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
29%

engem is szivatott egy pár most meg meghivak az esküvőjükre.a főnököm meg megaláz ha kimerek lépni. azt mondta a pár csak egy bábu voltam egy eszköz nekik hogy a főnökön bosszut áljanak mert az zaklatta őket sms be. én pedig csak egy eszköz voltam.

ebbe a világba azok érvényesülnek akik gátlástalul hazudnak.nem szabadna naívnak lenni és nagyot álmodni.

2014. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
0%
Végre érkeznek értelmesebb válaszok is az biztos megcsalós válaszok helyett :) Sok variáció lehetséges,ha Én lennék a helyedben Én cselekednék és nem kérdést írtam volna ki ide.
2014. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
91%

Elválni egy ilyen - már megbocsáss, de az - piroskázó r..nctól, mielőtt téged és a leendő vagy már meglevő gyerekeidet teszi tönkre.


Aki szereti a férjét és hűséges hozzá az nem hülyít mást, és nem akar sem alázni, sem gyűlölködni, sem tenni az agyát előtte. Az a pasi sem egészen komplett, aki egy férjes asszonyba szeret bele, és azt hiszi, hogy van nála valami komolyabb esélye - értsd: pár numerán kívül -, de ha ezt a vágyat és rózsaszín ködvárat a nő még bátorítja is, azért, hogy aztán a szeme közé nevessen és megalázza - az már nagyfokú aljasság. (Az ilyenek vége szokott pl. az lenni, hogy a pasi kissé megkattan és egy szép csöndes este elkapja a nőt. És a nő nagyon örülhet, ha ez a pasi csak megerőszakolja és dagadtra veri, de nem öli meg.)


Mondd, jó érzés ilyen erkölcsiségű emberrel élned? Nem, nem arra értem az erkölcsiségét, hogy piroskázó sz--jha, hanem arra, hogy a férfigyűlölete akkora (tipikus neurotikus hisztérika), hogy ezt azon veri le, aki a legkevésbé érdemli meg:


a./ rajtad, mert hűsges vagy, szereted, és őt választottad,


b./ a szerelemes munkatárson, aki szereti, de a nejed csak aljaskodik vele.


Én először beszélnék e kedves nejem fejével, és ha nem fejezi be ezt a mocskos kis játszmát, akkor azonnal és fénysebességgel elválnék tőle és keresnék egy terapeutát (hogy legközelebb ne szívjak be egy hasonló nőt).

2014. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy idegesíti a munkatársa zaklatása, de akkor is gonoszság.
2014. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint az egyikőtök jobb mint a másik. A feleséged játssza a megkaphatatlan r.bancot , te meg a pénzes istenkirályt. Inkább maradjatok együtt.
2014. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim válasza:
Na de a legfontosabb! Mi lett a vége?
2014. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:
Tényleg csak szórakozott a pasassal, nem csalt meg. Viszont eléggé kiforgatta érzelmileg. Érdekes most a kapcsolatunk, nem igazán bízom meg benne, pedig azóta normálisan viselkedik.
2014. szept. 21. 08:31
 60/60 acelsziv ***** válasza:
Gratulálok neki. Hogy vissza fogja kapni az élettől az biztos. Remélem, marha büszke magára a lotyó nejed.
2014. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!