Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem meg akar alázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem meg akar alázni egy férfit. Mi a véleményetek, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Ez egy bonyolult és kínos ügy, az ismerőseimmel nem is merem megosztani, ezért vagyok most itt.

8 éve vagyunk házasok a feleségemmel és eddig minden rendben van köztünk. Egy munkatársa fülig szerelmes belé, mióta felvették, ez kb. másfél év. Nem zavar a dolog, bízom a feleségemben és jót is tesz a hiúságomnak, hogy sokaknak tetszik, mégis csak az enyém. A feleségem mindig becsületesen el is mondja, hogy aznap mivel udvarolt a másik. Most viszont olyat vett a fejébe, amire nemigen találok szavakat. Elkezdte azt játszani, hogy enged a csábításnak, fogadja a bókokat, viszonozza a jelzéseket és mindezt azért, hogy mikor a férfi azt hiszi, hogy szabad az út a lába közé, akkor elmondja, hogy végig csak szórakozott vele. Nap mint nap elújságolja, hogy aznap hogyan hülyítette szerencsétlent. Úgy viselkedik, mint egy nagyon gonosz középiskolás csitri. Nem tudom mire vélni a dolgot. Őszintén szólva azt sem tudom, hogy mit kellene éreznem, annyira lehetetlen ez az egész szituáció.


2014. máj. 23. 15:19
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el még a válaszokat. Amíg a feleségednek ez a játéka addig te a lúzer, átvert, együgyű férj szereposztásban játszol. Lehet hogy olyan ismerősök előtt is akikről nem is sejted hogy tudnak róla és sajnálnak vagy kinevetnek a hátad mögött. Ne nézd le a férfit. Egy nőre sokszor az is nagyon nagy hatással van hogy hódít , és érzi hogy valakinek a szerelmét. Akkor már nem fontos a külső. Szerintem örül a feleséged annak hogy most ő az álomnő annak a férfinek és hódít. Ha szeretnéd megtartani kérd meg hogy hagyja abba ezt a játszmát mert előbb utóbb munkaváltás lenne a történetből vagy válás.
2014. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó vagyok. Bocs a fogalmazásért, de üvölt a fejem mellett a tévé. Tényleg van olyan hogy valaki a saját gondolatait sem hallja, nemhogy leírja:-)
2014. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
72%

Kedves 40.


Ha ennyire ideges vagy menj és szedj hangyát.

2014. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megcsal. Fogadj fel valakit, aki megfigyeli.
2014. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:

# 44/44

Valaki biztos belecsinált a müzlijébe! :)

De részben azért jogos is a válasza,de választhatna normálisabb megfogalmazást!

2014. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

Én női részről tudom csak elemezni a dolgot.

Nos a feleséged nagyon élvezi a dolgot, főleg, hogy 2 embert vett hülyére.


Én 6 éves párkapcsolatban néha megesik, hogy belebotlok olyan férfiakban akik vonzanak (és még csak nem is biztos, hogy külsőre jobb pasik mint a párom). Én főként úgy vagyok vele, hogy ilyenkor azon túl, hogy ezt megosztom a párommal szépen leépítem a kapcsolatot az illetővel. (minél kevesebbet találkozok vele annál jobb).


Az elején mikor megismerem a férfit csak annyi tűnik fel, hogy nagyon jó vele együtt lenni. Élvezem a társaságát. Később elkezd hiányozni. Nagyon előrehaladott fázisban már a fantáziámba is benne van. (bár eddig nem szoktam hagyni elfajulni a dolgokat)


Most az van, hogy van egy férfi akinek a feleséged maga Afrodité. Főleg ha a feleséged olyan nő volt aki anno tetszeleghetett Vénusz szerepében örült ha talált egy épkézláb férfit, nem lehetett igazi csábító, akkor most kiélheti régi vágyát. Mivel szerintem eléggé meglepődött önön magától is, de ugyanakkor élvezni is akarja a helyzetet ezért adja elő a "bosszú" hadjárat történetét.


Igazából ez a nem a bosszúról szól. Arról szól, hogy most ő a Femme Fatale és egyszerre 2 férfit verhet azért, hogy ezt az élményt megélhesse.

2014. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
39%

Nem mondom, hogy tisztességesen jár el a feleség, de én megértem. Ha türelmesebb lennék talán én is pofára ejteném a a tagot aki a sokszori elutasítást és a házasságomat telibesz@rva próbálkozik.

Ebből még nem következik, hogy megcsal bár az is lehet, neked kell kérdező ismerni a nejed.


Én azt a logikát értem, meg hogy a kolléga nem tisztel bizonyos határokat (nekem senki ne mondja hogy etikus dolog házas nőre hajtani) akkor a nejed miért legyen tekintettel olyan apróságokra mint az illető lelkivilága.

2014. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ilyeneket az olyan nők csinálnak, akik gyerekes éretlen lelkivilággal rendelkeznek és valami hiányzik az életükből.

Talán nem kap elég figyelmet és udvarlást tőled de talán önértékelési problémái vannak és kell a megerősítés.

Ráadásul ez az egész elég rosszindulatú dolog. A feleségedet kezelni kéne.


Sokan írták itt, hogy talán félrelép és téged bolondít de szerintem itt nem erről van szó. A nejed egyszerűen hiú és rosszindulatú.

Ráérzett az udvarlás ízére azt a szerencsétlen ficerákot h*lyíti, alázza és lenézi. Nem tartja embernek.


Ha annyira megbízol az asszonyba talán oda kéne állnod elé és határozottan a képébe vágni, hogy hányingert keltő a viselkedése és vegye emberszámba a kollégáját még akkor is ha nem jön be neki.

Gondolkodjon el azon, hogy ha a pasit megalázza akkor számítson rá, hogy az elkeseredésében úgy fog visszavágni, hogy a nejed azt is megbánja, hogy a világra született. Az elkeseredés, a düh, a megalázottság nagyon nagy erő. Jó lesz mindenki előtt lebőgni és kiállítani a bizonyítványt magáról?

És még azt is elmondhatod neki, hogy nem ezt a nőt vetted feleségül, ami lett belőle.


Legvégül pedig neked ajánlanám - amit minden más normális pasi megtenne bizalom ide vagy oda - de megkeresném a kollégát és elmondhatnád neki, hogy te vagy FÉRJ! Kapjon az agyához. Mindkettőtöket idegesít.


Talán neked kéne ezt rendbe tenni elsősorban.

2014. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%
nekem még az jutott eszembe, a válaszokat olvasva, hogy mi van, ha a feleséged azért megy bele a játszmába, mert féltékennyé akar tenni? írtad, hogy nem zavar a dolog, aztán, lehet a feleségednek pont az tetszene, ha kicsit féltékeny lennél, és érezné ez által is, hogy kellesz neki, szereted. Magamból kiindulva, nekem imponál, ha a párom picit féltékeny, bár, ezért én senki lelki világába nem taposnak bele...
2014. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim válasza:
100%

A sógornőmmel ugyanez történt. Örült, hogy valaki szépnek tartja és foglalkozik vele, ezért eljátszotta pár hétig, hogy kölcsönös a vonzalom, de mikor a pasi le akarta fektetni, akkor megmondta, hogy valójában nem is érez iránta semmit. Csakhogy a pasi egy ilyen harmincéves szűz volt és annyira megviselte, hogy be lett csapva, hogy öngyilkos lett. A sógornőm azóta is hetente jár pszichológushoz, mert nem tudja feldolgozni, hogy miatta halt meg egy ember. Az öcsém meg van olyan normálatlan, hogy pátyolgatja ahelyett, hogy otthagyná.

Szóval Kérdező, reménykedj, tényleg megcsal a feleséged, mert ha csak szórakozik szegénnyel, abból nagyobb baj is lehet.

2014. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!