Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem meg akar alázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem meg akar alázni egy férfit. Mi a véleményetek, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Ez egy bonyolult és kínos ügy, az ismerőseimmel nem is merem megosztani, ezért vagyok most itt.

8 éve vagyunk házasok a feleségemmel és eddig minden rendben van köztünk. Egy munkatársa fülig szerelmes belé, mióta felvették, ez kb. másfél év. Nem zavar a dolog, bízom a feleségemben és jót is tesz a hiúságomnak, hogy sokaknak tetszik, mégis csak az enyém. A feleségem mindig becsületesen el is mondja, hogy aznap mivel udvarolt a másik. Most viszont olyat vett a fejébe, amire nemigen találok szavakat. Elkezdte azt játszani, hogy enged a csábításnak, fogadja a bókokat, viszonozza a jelzéseket és mindezt azért, hogy mikor a férfi azt hiszi, hogy szabad az út a lába közé, akkor elmondja, hogy végig csak szórakozott vele. Nap mint nap elújságolja, hogy aznap hogyan hülyítette szerencsétlent. Úgy viselkedik, mint egy nagyon gonosz középiskolás csitri. Nem tudom mire vélni a dolgot. Őszintén szólva azt sem tudom, hogy mit kellene éreznem, annyira lehetetlen ez az egész szituáció.


2014. máj. 23. 15:19
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
99%

Baromi gyerekes a need, az tuti.

Neki hogy esne?

Minek kell átcseszni a pasit? Vagy talán tényleg akar tőle valamit és téged h.lyít?

Ha meg nem akar tőle semmit, akkor meg lehetne neki mondani, hogy bocsánat ez van, keresssen mást.

DE ha szívatja, az nagyon gyerekes

2014. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
98%
A játszmák könyve című kiadvány tanulmányozását ajánlom. Ennyi leírás alapján sokat nem lehet mondani (amit lehet, az meg többet árt, mint használ). Ez így mindhármótoknak kellemetlen szitu, a lehető leggyorsabban véget kell neki vetni, a lehető legkevesebb fájdalommal
2014. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor a férfi pélója a feleségedben köt ki, akkor lesz koppanás!
2014. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 Őszödi Ferenc ***** válasza:
82%
Nem a feleség a gyerekes, hanem a kedves kérdező, akit az orra előtt csalnak.
2014. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
99%

Undorító dolognak tartom! Ja, és nehogy a végén te legyél a "szerencsétlen"....


34N

2014. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gondok lesznek barátom ... az asszony alapjában becsületes - ezért mondta el eddig - most viszont rákapott az ízére, és ezt már nem mondhatja így el neked ... ezért jön ez a "meg akarom alázni szöveg", pedig szó sincs róla, csak magának is hazudik
2014. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem az a férfi lesz megalázva akire te számítasz...
2014. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Láttam képet róla, mert mobillal fotózkodnak és azokat is mindig megmutatja a feleségem. Alacsony, köpcös, ránézésre a netes játékok világában sikeres, a való életben már kevésbé. Nem látok benne vetélytársat, kizártnak tartom, hogy én lennék átverve.
2014. máj. 23. 15:33
 9/60 anonim ***** válasza:
100%

6-osnak van igaza. Aztán miután megtörténik a dolog, akkor meg még ő lesz felháborodva, hogy ő csak az események áldozata lett, véletlenül történt meg. Miközben ő már most is azon agyal, hogy vajon milyen lenne azzal a másik csávóval. És nem azért, mert nem szeret, hanem mert izgatja az új. Hármasban kellene beszélnetek szerintem.

27L

2014. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
40%

Fletónak van igaza, a kérdező annyira ostoba hogy képtelen a fától látni az erdőt. Talán ő is sejt valamit, de annyira élvezi ezt a szerepet ebben a szociopata szexuális játékban másfél éve hogy még a felesége 'tiszteségét' is beáldozná érte.


Hivjátok meg a feleséged kollégáit lakásra, dugjon mindenki mindenkivel mint a nyulak, titokban úgy is erre vágysz.

2014. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!