Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem meg akar alázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem meg akar alázni egy férfit. Mi a véleményetek, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Ez egy bonyolult és kínos ügy, az ismerőseimmel nem is merem megosztani, ezért vagyok most itt.

8 éve vagyunk házasok a feleségemmel és eddig minden rendben van köztünk. Egy munkatársa fülig szerelmes belé, mióta felvették, ez kb. másfél év. Nem zavar a dolog, bízom a feleségemben és jót is tesz a hiúságomnak, hogy sokaknak tetszik, mégis csak az enyém. A feleségem mindig becsületesen el is mondja, hogy aznap mivel udvarolt a másik. Most viszont olyat vett a fejébe, amire nemigen találok szavakat. Elkezdte azt játszani, hogy enged a csábításnak, fogadja a bókokat, viszonozza a jelzéseket és mindezt azért, hogy mikor a férfi azt hiszi, hogy szabad az út a lába közé, akkor elmondja, hogy végig csak szórakozott vele. Nap mint nap elújságolja, hogy aznap hogyan hülyítette szerencsétlent. Úgy viselkedik, mint egy nagyon gonosz középiskolás csitri. Nem tudom mire vélni a dolgot. Őszintén szólva azt sem tudom, hogy mit kellene éreznem, annyira lehetetlen ez az egész szituáció.


2014. máj. 23. 15:19
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Leginkább azért, mert tényleg én vagyok nyeregben.
2014. máj. 23. 16:18
 32/60 anonim ***** válasza:
98%

Na az utolsó kommented után biztos, hogy megcsal, csak jó a jóba ücsörögni, téged meg hülyének nézni, amit lehet is, hiszen annyira el vagy szállva magadtól.


A hazugság meg már 100 % arra kell, hogy ha visszahallasz valamit akkor csak legyints, és azon a kis "csicskán" röhögj magadba, akiről azt hiszed le lesz alázva, miközben épp dugja a feleséged.

2014. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
100%

Házassági szerződéssel cinkes házasodni! :)

Így talán ő is lazábban veheti a dolgokat...

De jól csináltad mert így legalább nem a pénzed kell neki,mert elég sokan vannak akik csak ezért házasodnak aztán az első büdös zokni miatt a földön már válni is akarnak,majd viszik a vagyonod felét amiért ugye te dolgoztál meg vagy örökölted vagy te loptad össze (sosem lehet tudni)

De basszus! Ne a pénzed miatt legyél magabiztos!!!Az már régen rossz a pénzedre alapozni mindent! Tudod pénzből nem veszel szeretett! Viszont ha van gyerek,és válás van akkor a 3xoros fizetésedből jó kis gyerektartás fog kijönni! (és az is lehet hogy a játékhuszár gyerekét kell eltartani)

Sok mindent láttam már,a pénz és a külső nem minden! És tudom azt is hogy minden nőt meg lehet szerezni csak a megfelelő pillanatban kell őket elkapni!

2014. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 acelsziv ***** válasza:
100%
hát kérdező: a jelek alapján már akkora szarvaid vannak mint egy kifejlett tenyészbikának. És az alapján amit összeirkáltál még csak nem is sajnállak :D
2014. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%

Ez már tényleg gyerekes, azon túl szemét dolog. Kivéve, ha...

Kivéve, ha a férfi tudtára adta már, hogy egyrészt semmi esélye, nem fogja soha viszonozni, másrészt pedig férje van,... és ha a férfi ennek ellenére nyomul és nem kopik le, akkor ám alázza meg egyszer, aztán hátha lekopik végre. Mi tudom én, hagyja, hogy közeledjen, és ha már áll a fickónak, akkor nyögje oda, hogy Ennyi és ne tovább, röhögje ki, ami jól esik. (Vannak reménytelen hapsik...)


De! Ha egyszer nem jelezte a férfinek, hogy férje van, és hogy nem lehet semmi és nem érdekli, akkor szemétség vele szemben, hisz honnét tudja, hogy nem szabad. Akkor az beteges bókgyűjtés a feleséged részéről, tini korban is gáz...

2014. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
Kezdtek bogarat ültetni a fülembe. Őszintén szólva még mindig kételkedem, mert a szexuális életünkben nincs gond, évek óta egy éjszakát sem töltöttünk külön és a munkából sem szokott késni. Felfogathatok valakit, aki utána jár, de ha rájön és alaptalanok voltak a vádak, akkor én húzom a rövidebbet.
2014. máj. 23. 16:31
 37/60 Weilheim válasza:
65%

Haver! A feleséged igen jól cumizik ám :D :D

Ja és hátul se igen kellett kéredzkedni. Összességében jó kis cafka.

Üdv :D

2014. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
71%

Nem azért de milyen bika vagy? :)

Ha az Én nejemet akarnák megdugni és nem szállna le róla akkor Én keresném meg az embert és verném ki a fejéből a nejemet! Én ezt meg is csinálnám,de ha nem fajulna verekedésig akkor is befenyíteném egy picit az embert hogy jól gondolja meg hogy mit is csinál...

Férfitársak! Ti is ezt csinálnátok?Vagy csak Én vagyok ilyen ?

2014. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
100%

Miért az udvarlót kell megfenyíteni? Nő vagyok, de szerintem ez a helyzet egyértelműen a nő hülyesége.


Nem jó neki a kérdezővel? Akkor miért van vele? Mert kell a pénz? Inkább k.va?


Amelyik nő nem akarja hogy egy pasi nyomuljon, az nem hagyja és pont. Nem ám hónapokon keresztül flörtölni, majd belemenni a játékba. Ez mese.


Minden nő le tudja koptatni azt a pasit aki nem kell neki, csak annak tartja fenn az érdeklődését szándékosan akitől akar valamit.


Mivel nem biztos, hogy a pasi tud a férjről, mivel nem biztos hogy nem hazudta drága feleség hogy válófélben vannak, stb stb az ilyenkor szokásos, hát jó hogy nem a pasi lesz megcsapkodva.


Én egy kicsit ránéznék a körmére asszonykának, pl az hogy időben otthon van, nem jelenti azt, hogy minden nap munkából érkezett. Egyszerre is lehet szabit kivenni.

2014. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 Őszödi Ferenc ***** válasza:

Alejandro Amenábar klasszikusa jutott eszembe: Abre los Ojos

(Nyisd ki semed)

2014. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!