Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem régies stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem régies stílusú (barokk, vagy nem tudom milyen) házat akar, én meg modernebbet, most így hogy csináljuk?

Figyelt kérdés
Én kiskoromban pont olyan stílusú házban éltem mint amit ő akar csinálni, domború tárgyak, túldíszítettség, már hánynom kell tőle! De viszont azt nem csinálhatjuk, hogy az egyik ház fele ilyen lesz, a másik olyan, és nem fogjuk azt csinálni biztos, hogy a ház legyen modern stílusú, a bútorok meg olyanok, se fordítva. Teljesen elrontja az összhatást. Akkor most mi legyen?

2014. jan. 2. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Haja zember eldönti, hogy lakni akar a házába, vagy flancóni akar vele, a kérdés tulajdonképpen eldőt.
2014. jan. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valamelyikőtöknek engedni kell!
2014. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kompromisszum. Modern ház, jó szigeteléssel, nyilászárókkal, modern konyhával, fürdővel.. a hálószobát meg feldíszítheti minden fityfenével.
2014. jan. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3-s, éltem ezzel a lehetőséggel, mivel a hálószoba az nem baj ha díszes, de azt mondta, hogy az meg nem lenne igazságos, mivel a ház többi része meg az én ízlésem szerint lenne, ő meg nem akarja beélni egy hálószobával...
2014. jan. 2. 09:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Rendezze be a konyhát a saját ízlése szerint!

Miért kellene minden helyiségnek egyformának lenni? Főleg, ha ilyen csicsás, ízléstelen lakást akar.

2014. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

naaaagyon jól lehet keverni a kettőt :D mi is hasonlót szeretnénk majd a barátommal, ha összeköltözünk, linkelek pár képet:

[link]

[link]

[link]


ezekhez mit szólnál?

2014. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet szépen ötvözni a kettőt...a mi házunkban is vannak barokkosabb elemek,de a bútorok mégis megfelelnek a mai kor ízlésének is. Eddig mindenkinek tetszett. A barokkos stílus nem feltétlenül jelent túldíszítettséget, egy-egy mutatósabb rozettával, szegélyléccel ízlésesen fel lehet dobni egy nappalit és még "barokkos" is. Néhány szpotival pedig mégis modern.

Ne sajnáljátok az időt, keresgéljetek a neten olyan stílusú otthonokat, amivel mind a ketten ki tudtok egyezni.

2014. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kompromisszum és ötvözzétek a kettőt. Ha nektek nem megy, akkor hívjatok egy lakberendezőt, aki a rendelkezésre álló keretből megteszi amit lehet.
2014. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg annak aki küldött linkeket példának, a hálószoba az 100% ilyen lesz. Az asszonykának megmutattam a képeket, azt mondta, hogy benne van. :)


Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 2. 15:58
 10/10 anonim válasza:
Nagyon jól lehet ezeket keverni,és bizony nagyon szépet lehet kihozni. Nekünk pl. itthon a 'modern' és az arab vonal van keverve,ami véleményem szerint fullos,gyönyörű.
2014. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!