Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem meg akar alázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem meg akar alázni egy férfit. Mi a véleményetek, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Ez egy bonyolult és kínos ügy, az ismerőseimmel nem is merem megosztani, ezért vagyok most itt.

8 éve vagyunk házasok a feleségemmel és eddig minden rendben van köztünk. Egy munkatársa fülig szerelmes belé, mióta felvették, ez kb. másfél év. Nem zavar a dolog, bízom a feleségemben és jót is tesz a hiúságomnak, hogy sokaknak tetszik, mégis csak az enyém. A feleségem mindig becsületesen el is mondja, hogy aznap mivel udvarolt a másik. Most viszont olyat vett a fejébe, amire nemigen találok szavakat. Elkezdte azt játszani, hogy enged a csábításnak, fogadja a bókokat, viszonozza a jelzéseket és mindezt azért, hogy mikor a férfi azt hiszi, hogy szabad az út a lába közé, akkor elmondja, hogy végig csak szórakozott vele. Nap mint nap elújságolja, hogy aznap hogyan hülyítette szerencsétlent. Úgy viselkedik, mint egy nagyon gonosz középiskolás csitri. Nem tudom mire vélni a dolgot. Őszintén szólva azt sem tudom, hogy mit kellene éreznem, annyira lehetetlen ez az egész szituáció.


2014. máj. 23. 15:19
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%

a külső nem minden, ezt tudhatnád

a neked meg ezt rohadtul élvezi, hát még azt hogy élvezne, hogy szeretője legyen

2014. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozol Te a feleségeddel? Hát nem is tudom én bízom a férjemben, és ő is bennem, de nagyon nem esne jól egyikünknek sem, ha a munkahelyen egy kolléga rendszeresen udvarolna, és ezt a másik hagyná.

Az meg hogy elmeséli? Szerintem itt Te vagy egyedül megalázva, és ezt nem azért írom mert gonoszkodni akarok, hanem azért mert nonszensz a feleséged viselkedése.


Szerintem ha ez igaz, és nem csak a te figyelmedet akarja felhívni a feleséged magára, és tényleg van egy ilyen udvarló, akkor vagy már félrelépett, vagy fog.


Ha neki nem lenne jó ez a helyzet, akkor már rég megmondta volna kedves kollégának hogy nincs miről beszélniük.

Neki viszont ez jó, bele is ment a kapcsolatba, csak fél hogy visszahallasz valamit, ezért elhitet veled valamit, hogy ne az igazságot lásd ha figyelmeztetnek, hanem az ő általa vázoltak szerint értelmezd a dolgokat.


Ilyen egy egészséges kapcsolatba nem fér bele.

2014. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
100%
#8 jaj barátom, ha te tudnád, hogy egy nőnek melyik férfi miért jön be, akkor vagyonokat kereshetnél
2014. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 Őszödi Ferenc ***** válasza:
100%

"Nem látok benne vetélytársat"


Ne aggódj, nem is fog elhagyni a feleséged miatta. Csak kipróbálja vele is, hogy tuti biztos legyen benne, hogy Te vagy a legeslegjobb.

2014. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
100%
na csak varj, aztan majd jon az hogy igy mar nem erdekes, lefekszem vele egyszer, azutan lehet csak igazan megalazni/kidobni...
2014. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te milyennek látod sokat nem számít. Az én párom exférje sem hitte el, hogy miattam bukhatja a nejét, még akkor sem amikor mi már egy fél éve együtt éltünk.
2014. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom, tényleg kicsit sem aggódom, hogy megcsal, ahhoz elég furcsán tálalja ezt az egészet. Ez a furcsaság aggaszt inkább, mert úgy viselkedik, mint valami megszállott, komolyan, előre tervezi a lépéseit az ügyben és felvett egy borzasztóan idegesítő éles nevetést is, ami azelőtt nem volt jellemző. Olyan, mint aki megőrölt, kifordult magából, számomra ez inkább ijesztő, mint gyanús.
2014. máj. 23. 15:50
 18/60 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok:

[link]


Nem valami helyes, nekem mégis bejön valamiért. Ez van.

2014. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%

#17 hát papám, jól éreztem én amit korábban írtam ... az asszony azon van, hogy megcsaljon ... ez az idegesítő nevetés pedig a zavarától alakult ki, nem szívből jön ... egy hisztis kacarászás, amivel - úgy gondolja - leplezi a dolgait


szóval légy résen

2014. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
100%

azért az nem komplett hogy most erre izgul hogy lehetne szerencsétlent megszívatni

de neked nem gyanús, hogy a pasi 1,5éve odavan érte? nem tudja, hogy házas? nejed nem mondta meg?

2014. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!