Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem meg akar alázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem meg akar alázni egy férfit. Mi a véleményetek, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Ez egy bonyolult és kínos ügy, az ismerőseimmel nem is merem megosztani, ezért vagyok most itt.

8 éve vagyunk házasok a feleségemmel és eddig minden rendben van köztünk. Egy munkatársa fülig szerelmes belé, mióta felvették, ez kb. másfél év. Nem zavar a dolog, bízom a feleségemben és jót is tesz a hiúságomnak, hogy sokaknak tetszik, mégis csak az enyém. A feleségem mindig becsületesen el is mondja, hogy aznap mivel udvarolt a másik. Most viszont olyat vett a fejébe, amire nemigen találok szavakat. Elkezdte azt játszani, hogy enged a csábításnak, fogadja a bókokat, viszonozza a jelzéseket és mindezt azért, hogy mikor a férfi azt hiszi, hogy szabad az út a lába közé, akkor elmondja, hogy végig csak szórakozott vele. Nap mint nap elújságolja, hogy aznap hogyan hülyítette szerencsétlent. Úgy viselkedik, mint egy nagyon gonosz középiskolás csitri. Nem tudom mire vélni a dolgot. Őszintén szólva azt sem tudom, hogy mit kellene éreznem, annyira lehetetlen ez az egész szituáció.


2014. máj. 23. 15:19
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Dehogynem, akkor le is koptatta, azóta csak bámulta a férfi.
2014. máj. 23. 16:05
 22/60 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy hogyan vagy vele,talán ugyan ezt kéne csinálod vele ,amit ő csinál veled,hátha észreveszi hogy ez mennyire nem jó....

De ez egy jellemtelenség is ,minek szivat másokat ha még oka sincs rá?Örüljön hogy kap bókokat és vissza is utasíthatja.Nem még lovagolni szerencsétlen emberen...

Itt az asszony felfogásával van baj ezt Te is beláthatod!Én a helyedben jól leszólnám mikor azt meséli hogy gonoszkodni akar vele! Szóval azért a te kezedben is vannak dolgok,nem csak az övében.Picit neveld meg az asszonyt!

2014. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
97%

Te tényleg ennyire naiv vagy, vagy annyira jó pasinak tartod magad, hogy szerinted a feleséged összeteheti a két kezét amiért veled lehet?


Nem igen tudom eldönteni, hogy miért nem látsz a szemedtől. Előttem válaszolták, hogy az az éles nevetés mitől van. Olvasd el többször, mert az a valóság.


Ne a szavainak higgy, hanem annak amit látsz. Kínosan röhög, folyton róla beszél mint egy megszállott. Szerelmes belé. Ő a téma, viszont nem beszélhet úgy veled róla ahogy mondjuk a barátnőinek, így marad a hazugság.


Ébredj fel!

2014. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
100%

felülvizsgáltam a korábbi írásaimat:

az asszony nem megcsalásra készül, hanem már megtette ... hogy milyen szinten azt nem tudom, de hogy csók már volt köztük az biztos ... azt követően találta ki neked ezt a mesét ... és miért? ... egyszerű: ha valakitől a füledbe jutna, hogy anyut gyanús szituban látták ezzel a kannal, akkor tudja neked mondani, hogy ez a kitalált stratégiája miatt van ... az a hisztis terelő kacarászás azért sok mindent elárul ám

2014. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
100%
ha elmondta, a pasi csak nézte, akkor most mi történt? miért kezdte el?
2014. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:
Házassági szerződés mellett, úgy hogy a ház az enyém és a fizetésem is a ház is az enyém, merész húzás megcsalni és annak árnyékában élni, hogy semmi nélkül kivághatom az utcára. Ezért vagyok magabiztos.
2014. máj. 23. 16:14
 27/60 anonim ***** válasza:
98%
pff ha ilyen férjem lenne is a köpcösssel dugnék a fénymásolón!
2014. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:
Félreírtam, a fizetésem a háromszorosa az övének.
2014. máj. 23. 16:16
 29/60 anonim ***** válasza:
98%
De a farkad lehet fele akkora :D
2014. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%

#26 ezzel csak megerősítetted a korábbi véleményem ... naná, hogy nem akar elhagyni, csak egy kis szerelmet kapni


mert az amit most írtál azt mutatja, hogy te úgy kezeled a kapcsolatotokban is, hogy te vagy a nyeregben

2014. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!