Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Babát várok és férjem exe 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babát várok és férjem exe 7 év után közölte, hogy most már nevelje ő is a gyerekét kicsit. Kész bolondok háza, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Páromnak elég viharos volt az előző házassága, nagyon fiatalon kerültek össze, a nő csak kihasználta 1 év után el is váltak.

Párommal imádjuk egymást, nagyon rég szerettünk volna egy kisbabát és most 36 hetes terhes vagyok. Eddig soha semmi baj nem volt, a lánya havonta jött általában hónap vége felé és akkor egy hosszú 7végét itt töltött nálunk. Párom rendesen fizette a gyerektartást ezzel se volt baj.

A baj most kezdődött mikor a nő kitalálta, hogy az új pasijához kimegy Angliába dolgozni, de a gyereket nem akarja kiszakítani innen. Kitalálta, hogy innentől kezdve az apja nevelje a gyereket ő meg majd havonta hazalátogat meg a gyerek is mehet néha ki. Ennek már több, mint 2 hónapja és persze nem jött haza, kb hetente 1x felhívja a gyereket és annyi. Nekem nincs bajom a kislánnyal, így hogy hétvégente itt volt néha jól elvoltunk, de nem gondolnám, hogy a nevelésével nekem kellene foglalkozzak. Párom dolgozik, így szinte mindig nekem kell jönni-menni érte ami kezd már szörnyen megterhelő lenni. Ilyenről szó nem volt az évek alatt és úgy gondolom nekem ez sok, elég nehéz lesz majd a saját gyerekemmel foglalkozni ha nemsokára megszületik nem még iskolába vinni, hozni egy újszülöttel a nyakamba, tanulni vele stb. A gyereknek teljesen átmosta az agyát egyébként az anyja és persze úgy lett az egész tálalva mintha a gyerek találta volna ki az egészet hogy az apjával akar lenni. Párom meg nem tudott mit mondani, nem mondhatta azt hogy "nem maradhatsz itt". Szóval úgy néz ki hiába imádom a férjemet de ezt a kapcsolatot ilyen formán nem biztos hogy tudom/akarom folytatni. És rossz, hogy így lesz vége hogy közben meg szeretjük egymást:( Ti mit tennétek?


2014. máj. 3. 17:58
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy hirtelen sok neked. Az én fiam is 7 éves, tudom, milyenek.

De adj neki időt. Most még a terhesség és hormonok miatt nem látsz tisztán.

Neked nehéz most, de nézz a jövőbe.

Tudod, mekkora kincs egy nagy testvér? Egy nagy lány, aki ránéz a babára, amíg te átveszed a postát? Aki eljátszik vele?

Aki később tanácsot ad neki, szereti?

A babádnak csak jót adhatsz vele.

Magadnak is. Most sok, de beletanulsz. Ráadásul hogy kérhetnéd arra a férjedet, hogy válasszon a két gyereke között?!

Ha reménytelennek is érzed, adj legalább 3-4 hónapos a dolognak. A hisztiddel csak tönkreteszed mindenki életét. Az apukát megfosztod a gyerekétől, a gyerekedet és a kislányt a szerető családtól.

Inkább örülj, hogy normális kislány, jóban vagytok, lehetne egy neveletlen hisztis primadonna is.

2014. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2014. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2014. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!