Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismersz olyan házaspárt, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismersz olyan házaspárt, ahol megbeszélték hogy szeretnének gyereket vagy sem, de aztán az egyik fél meggondolta magát?

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem . De véleményem szerint ott akkor nem lesz holtomiglan -holtodiglan . Nem lehet /szabad kényszerhelyzet, választás elé állítani a párunkat . Nem lehet elvárni hogy legyen gyerek ,ugyanakkor azt sem ,hogy bármelyik fél lemondjon a szülővé válásról .
2014. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. De egyetértek az első válaszolóval, hacsak a másik fél meg nem gondolja magát, ez egy olyan téma, amiben nincs kompromisszum. Egyiket sem lehet kényszeríteni, hogy gyereket vállaljon, a másikat sem, hogy lemondjon róla.
2014. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit màs, hogy nekünk már van egy kisfiúnk (2 hónapos), viszont règebben arról beszéltünk, hogy ha a körülmények engedik hármat is szeretnénk. Bennem ez az érzès megváltozott. Nem szeretnék több gyereket. Több oka van, de a férjemmel nem vagyunk egy hullámhosszon ès nem tudom, hogy mi lesz ebből az ellentétből a jövőben.
2014. febr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen így volt, az elején a férjem inkább a ne legyen gyerek felé hajlott, mert előző házasságból már van egy.

Amikor a házasság komolyan szóba került, akkor mondtam, hogy nekem viszont nincs, ebben középutas kompromisszumot nem fogunk tudni kötni, úgyhogy gondolja át, egyikünknek engedni kell - DE ráerőszakolni nem szeretném. Ha semmiképp nem akar, akkor még idejében tisztázzuk, nem lesz harag, de ne is toljunk ki egymással.


Néhány héttel később mondta, hogy oké, átgondolta, mehet. Ennek 2-3 éve, most vagyok terhes, már nagyon örül neki, talán nálam is lelkesebb - pl. babakocsi után ő rohangált, én tologattam, hogy ráérünk még, nem olyan sürgős. Esténként már komplett babakocsi portfóliókat tolt az orrom alá, törésteszttel, tetszési indexszel.

2014. febr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!