Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Babát várok és férjem exe 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babát várok és férjem exe 7 év után közölte, hogy most már nevelje ő is a gyerekét kicsit. Kész bolondok háza, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Páromnak elég viharos volt az előző házassága, nagyon fiatalon kerültek össze, a nő csak kihasználta 1 év után el is váltak.

Párommal imádjuk egymást, nagyon rég szerettünk volna egy kisbabát és most 36 hetes terhes vagyok. Eddig soha semmi baj nem volt, a lánya havonta jött általában hónap vége felé és akkor egy hosszú 7végét itt töltött nálunk. Párom rendesen fizette a gyerektartást ezzel se volt baj.

A baj most kezdődött mikor a nő kitalálta, hogy az új pasijához kimegy Angliába dolgozni, de a gyereket nem akarja kiszakítani innen. Kitalálta, hogy innentől kezdve az apja nevelje a gyereket ő meg majd havonta hazalátogat meg a gyerek is mehet néha ki. Ennek már több, mint 2 hónapja és persze nem jött haza, kb hetente 1x felhívja a gyereket és annyi. Nekem nincs bajom a kislánnyal, így hogy hétvégente itt volt néha jól elvoltunk, de nem gondolnám, hogy a nevelésével nekem kellene foglalkozzak. Párom dolgozik, így szinte mindig nekem kell jönni-menni érte ami kezd már szörnyen megterhelő lenni. Ilyenről szó nem volt az évek alatt és úgy gondolom nekem ez sok, elég nehéz lesz majd a saját gyerekemmel foglalkozni ha nemsokára megszületik nem még iskolába vinni, hozni egy újszülöttel a nyakamba, tanulni vele stb. A gyereknek teljesen átmosta az agyát egyébként az anyja és persze úgy lett az egész tálalva mintha a gyerek találta volna ki az egészet hogy az apjával akar lenni. Párom meg nem tudott mit mondani, nem mondhatta azt hogy "nem maradhatsz itt". Szóval úgy néz ki hiába imádom a férjemet de ezt a kapcsolatot ilyen formán nem biztos hogy tudom/akarom folytatni. És rossz, hogy így lesz vége hogy közben meg szeretjük egymást:( Ti mit tennétek?


2014. máj. 3. 17:58
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem passzoljátok le nagyszülőkhöz? Egy csomó embert a nagymamája nevelt és nem lettek tömeggyilkos lelkisérült emberek. És attól ti még ott lehettek neki lelki támasznak, mert arra nagy szüksége lesz.
2014. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Az ex szülei alkeszek, párom szülei meg 200 kilométerre laknak és ők is dolgoznak még, esélytelen hogy ebbe belemennének...
2014. máj. 3. 19:34
 23/43 anonim ***** válasza:
72%
Akkor nagyon "egyszeru" a dolog, a kedves parod valaljon olyan munkat, munkakort amiben jobban ki tudja venni a reszet a gyermeke neveleseben pl.hozni-vinni a suliba.
2014. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
26%

Csatlakoznék az utolsóhoz annyival még, hogy akkor majd mehetsz az 1 éves gyereked mellől vissza melózni, mert a párod a gyerekével lesz, jobb és könnyebb munka mellett.

Tudod még kocsival is közlekedsz, nem gyalog kell caplatnod, és még te szólsz bármit is? megérteném ha a fazon szó nélkül megfogva a gyermeke kezét elköszönne tőled.Megérteném. Hiába fogsz szülni, mint nő, mint anya szinte nincs is benned.

2014. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
35%

"Szeretem a gyereket de se kedvem, se energiám hirtelen egy 7 éves gyereket bevállalni 24 órában."


Az van, hogy vagy megszokod, vagy elválsz. Én ilyenért biztosan nem válnék, inkább megpróbálnék nyitni a gyerek felé, hisz a férjem vére mégiscsak.

2014. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
48%

"Akkor nagyon "egyszeru" a dolog, a kedves parod valaljon olyan munkat, munkakort amiben jobban ki tudja venni a reszet a gyermeke neveleseben pl.hozni-vinni a suliba."


Mert olyan marha könnyű ám most azonnal új munkát találni, ugye?



"Miért nem passzoljátok le nagyszülőkhöz?"


Ez biztosan jót tenne a kislánynak, akit ide-oda dobálnak, és tulajdonképpen mindenhol csak útban van.


Kérdező!

Jön egy nehézség és te már azon gondolkozol, hogy kirakod a férjed a gyerekkel? És a saját gyerekedből is egy ilyen kis dobált gyerek lenne a végén?


Szerintem szedd össze magad, a kislánnyal most nagyon jó kapcsolatot tudsz kiépíteni, ő lesz a nagy nővére a ti gyereketeknek. Egy kicsit türelmetlen vagy, a hormonok miatt érthető, de te vagy a felnőtt, oldd meg, és ne megfutamodással reagálj!

2014. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

26-os

Mint latod idezojelben volt az egyszeru szo!?

Valoban nem konnyu, de a meglevo es a szuletendo gyerekem erdekeben ezer%, hogy ezt tennem barmilyen nehez is kedvezobb melot talalni.

2014. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Ha van kocsim akkor már nem is szólhatok semmit, érdekes párhuzam mit ne mondjak bár én összefüggést nem látok. Ha busszal vinném akkor más lenne a helyzetem? Nem hinném. Érdekes, hogy az egész szituációból ez volt számodra a legjelentősebb rész amit ki kellett emeljél.

És miért is lehet megérteni ha a párom fogja magát és elmegy? Mit is tettem rosszat? Az hogy szó nélkül befogadtam a lányát, mert az exe hirtelen ment a pin.ja után? Vagy az a bűnöm, hogy 2 hónapja egy rossz szó nélkül nevelem? Hogy intézem a dolgait, rohangászok vele terhesen mindenfelé mikor aludni nem tudok éjszaka a hasam miatt? Úgy hogy ezek nem az én kötelességeim lennének? Nem várok ezért se tapsvihart, se elismerést de azt se gondolnám, hogy ezért érthető lenne ha párom elhagy...nem tudom ha visszamenne a szüleihez (egyedül itt nem tudna megélni a gyerekkel) a gyereket is át kellene oda íratni, ugyanúgy kiszakadna a jelenlegi környezetéből ergo mehetett volna az anyjával is külföldre. és igenis ki vagyok akadva. Párom nem tud csak úgy ugrálni egyik munkahelyről a másikra főleg most szóval ez annyira nem járható út. Eddig én is dolgoztam, most hogy itthon vagyok nekem kell a gyerekkel lenni.

2014. máj. 3. 20:22
 29/43 anonim ***** válasza:
77%

Megszoksz vagy megszöksz...más választásod nincs! Mivel a gyerek a férjed gyereke, nem várhatod, hogy a kedvedért megszabaduljon tőle. A helyében inkább tőled szabadulnék meg, ha ezen hisztiznél.

A gyereknek joga van ott lakni, ha az anyja kiment Angliába, és nincs ki vigyázzon rá.

2014. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
80%

Még mindig úgy gondolom, hogy nem igazán vagy tudatában az anyaság fogalmának, és kicsit még érned kellett volna szellemileg. Nem hülye vagy, csak nem nőttél fel a feladathoz. Ezen ideje változtatni!


Egyébként magad adtad meg a választ: össze vagy zavarodva.

2014. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!