Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem túlzásba esett, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem túlzásba esett, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány abban az iskolában, ahol a férjem tanít.


Ez a lány egy nagyon kedves és szorgalmas és lány, csak nehéz családi körülmények között él(az édesanyja meghalt, az apja meg lumpen), a férjem elkezdte patronálni őt.


Ezzel nem is lenne semmi baj, csak szerintem már kezdi kicsit túlzásba vinni, már kis túlzással teljesen úgy viselkedik vele mintha a saját lánya lenne.


Például most a lányra szemett vetett egy állítólag balhés srác a suliból, és a férjem próbálja ezt megakadályozni, meg volt példa rá, hogy hazavitte kocsival.


2014. febr. 17. 20:01
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
19%
Patronáld te is a lányt. Ha nincs már anyukája, akkor jó lenne neki egy "anyapótlék."
2014. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
53%
megakarja dugni,vagy mar duggatja is :)
2014. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim válasza:
46%
Nem lehet hogy kicsit túl aggódod engem is védett már meg igy a töritanárom és haza is vitt és képletesen a lányának tekint engem meg a bnömet. Ha ennél komolyabn a dolog lehet felkéne keresned a lányt ha kételkedsz a férjedben. 15L
2014. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
38%

Hihetetlen hogy manapság milyen emberek vannak! Tűzzel vassal írtani kell az ilyet!!

*gúny off*


...Remélem sose lesz nagyobb problémád...

2014. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
76%

Nektek vannak gyerekeitek? Nekik lehet ez nagyon zavaró.


Nekem anyukám csinált hasonlót, és rám ez nagyon rossz hatással volt.

Egy olyan lány felett kezdett el anyáskodni, aki olyan volt, mint amilyen akarta, hogy én legyek.


Ha vannak gyerekeitek, akkor sürgősen beszélj a férjeddel, ha nincsenek vagy már nem élnek veletek, akkor is tudasd vele, hogy ez már túlzás, mert így kívülről, olvasva tényleg elég furcsán és rosszul hangzik a helyzet.

2014. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
90%
Óvatosan megkérdem, hogy hány éves a lány. Mert nem mindegy, hogy 13 vagy 18...
2014. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
85%
Pont én is ezt akartam kérdezni, hogy gyerekeitek vannak?
2014. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

A lány 16 éves.


Van egy 4 éves kislányunk, és van egy 16 éves fiam az előző házasságomból.

2014. febr. 17. 20:21
 9/45 anonim ***** válasza:
54%
Csak a férjed támogatja a lányt, vagy más tanárok is az iskolából?
2014. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem reagálod túl.Túl idős a lány az ilyen szoros patronáláshoz.
2014. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!