Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem túlzásba esett, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem túlzásba esett, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány abban az iskolában, ahol a férjem tanít.


Ez a lány egy nagyon kedves és szorgalmas és lány, csak nehéz családi körülmények között él(az édesanyja meghalt, az apja meg lumpen), a férjem elkezdte patronálni őt.


Ezzel nem is lenne semmi baj, csak szerintem már kezdi kicsit túlzásba vinni, már kis túlzással teljesen úgy viselkedik vele mintha a saját lánya lenne.


Például most a lányra szemett vetett egy állítólag balhés srác a suliból, és a férjem próbálja ezt megakadályozni, meg volt példa rá, hogy hazavitte kocsival.


2014. febr. 17. 20:01
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
59%
20-as voltam, amúgy aki érettségi után bepróbálkozott nála Ő is hazavitte kocsival és várta, hogy barátnőm felhívja magához, mert pont nem volt otthon senki. Persze barátnőm csak nevetett egyet és otthagyta.
2014. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Igazából azt nem tudom, hogyan hozzam fel neki a témát.


Nem támadhatom le, hogy "Ne vidd haza a lányt kocsival."

2014. febr. 18. 15:36
 23/45 anonim ***** válasza:
93%
Nem, de megkérdezheted, hogy a maradék x száz gyereket miért nem viszi haza. Esetleg bérelhetne iskolabuszt...milyen jó lenne.
2014. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
49%
Persze nem kell letámadni, mi sem így értettük, csak ülj le vele és szépen kérdezd meg, hogy ezt mégis hogy gondolja stb
2014. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Még ma, lefekvés előtt beszélek vele.
2014. febr. 18. 18:17
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne támadhatnád le?
2014. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
79%
Majd írd meg, hogy mi volt...
2014. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Az én gimis osztályfőnököm így szerezte be a nálánál több mint 20 évvel fiatalabb 2. feleségét. Szóval nem vicc a dolog.

Majdnem kirúgták a csaj miatt, pedig akkkor derült ki, mikor már kikerült a suliból, utána rögtön elvette, de rajta maradt az árnyék, az ilyesmit nem lehet lemosni!


A jóhírét az ember csak egyszer veszíti el!


Fokozottan érvényes ez egy férfi tanerőre, sajnos csúnya a világ és olyankor is inkább rosszra gondolnak, amikor nem kéne, de mondjuk itt van rá ok szerintem.

Szerinted az osztálytársak mit beszélnek a lány háta mögött - miért csak őt viszi haza, a többieket miért nem?!


Nem értem, miért engeded, hány éves, milyen típus a férjed, legalább jó külsejű is?


Biztosan megmondanám, hogy nem szeretném, ha ez mégegyszer előfordulna, mármint, hogy beül vele az autóba a lány!

Rendben van, hogy segíti, de szigorúan, mint tanár, pl. ahogy egy fiú tanítványát is segítené, nem kell fuvarozni sehova egy ennyi idős tanulót!

Ha elkezdik beszélni a férjed háta mögött, hogy du...gatja a tanítványát, az neked sem lesz mindegy (én legalábbis nagyon megdöbbenék hasonló esetben, nem pusztán megrendülne a bizalmam, mint eg yátlagos megcsalás esetében), az egzisztenciátok is bajba kerülhet, ha nem igaz is a dolog - felfogja a férjed, hogy mit kockáztat?!


Remélem sikerül vele beszélni, minél előbb, mert nem babra megy a játék.

2014. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Sajnos nem alakult jól a beszélgetés, eléggé összevesztünk. :-(


Azt vágta a fejemhez, hogy intelligensebbnek tartott annál, hogy féltékenykedjek egy kislányra és, hogy ne szóljak bele, hogyan bánik a tanítványaival meg úgy általában az iskolai dolgokba.


Azt mondta, hogy figyelmességből viszi haza a lányt, mert szimpatikus neki mint amolyan barát, kiderült, hogy Mcdonaldsba is meghívta egy ilyen hazaút során.


Nekem esett, hogy amúgy is fáradt és én még felcseszem az idegeit a "hülyeségeimmel", nem is mertem nagyon tovább faggatni, mert látszott rajta, hogy szétveti az ideg.



Kedves #28-as válaszoló!


A férjem nem olyan típus, akinek meglehet van nem lehet engedni dolgokat, eléggé domináns egyéniség.

Neki már csak a munkájából kifolyólag is jó külsejűnek kell lenni, mert testnevelés tanár(A lánynak angolt tanít)

2014. febr. 19. 16:03
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

28as vagyok,


Akkor összegezném: a jó külsejű, gondolom legszebb férfikorban :-) lévő torntanár férjed rendszeresen hazaviszi a 16 éves!!!! tanítványát, akit amolyan "jó barátnak" tart, meg-megáll vele mekizni (???? kérdező, normális vagy? A férjed mekizni jár a lány tanátványával, jesszus) és féltékeny a korabeli fiú-kapcsolataira, sőt, el is akarja mellőle marni az egyik fiúbarátot.....


Neked ez így leírva hogy hangzik? Mert nekem q..va csúnyán!


Az is milyen beszéd már, hogy ne szólj bele az iskolai ügyeibe?

Majd ha a gyereked apját pedofilnak meg a tanítványaira bukó beteges alaknak fogják bélyegezni, te meg szégyenkezhetsz a szomszédok előtt, akkor is az lesz a férjed szövege, hogy ne szólj bele? Vagy esetleg ha a lány hozzátartozói feljelentik? Tv-hír szeretne lenni a férjed, valami hatodrangú botrány-műsor témájaként?


Már azt sem értettem, mikor azt mondtad, hogy nem támadhatod le ilyesmikkel - hát, valaki más is írta, hogy ugyan miért ne támadhatnád le, ez nem olyan dolog, ami felett el lehet siklani! Illetve el lehet, de nem sokáig és nem büntetlenül.


Szerintem a férjed a legjobb úton halad afelé, hogy tönkretegye az életét, sőt, mindannyiotokét. Ha botrány lesz, gondolom el tudod képzelni a továbbiakat, nem kell hozzá különösen nagy képzelőerő, csak normális, bizonyos életkort már megélt emberek átlagos élettapasztalata.


Mondjuk ha ilyen gyanúval a feje felett a kérdésemre azt kiabálta volna a férjem, hogy ne szóljak bele (megáll az eszem!), és megmondtam volna, hogy innentől komolyan elgondolkodom rajta, mi legyen velünk, mert nekem személy szerint nem kell olyan férj, aki kikezd a tanítványaival. Én ezt egész egyszerűen undorítónak tartom, és akkor is annak tartanám, ha a férjem lenne az egyik szereplő.

2014. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!