Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjem alig hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem alig hajlandó lefeküdni velem, mert folyton fáradt, most csaljam meg, vagy váljak el?

Figyelt kérdés
16 éve vagyunk házasok, amúgy jól megvagyunk. Már mindent megpróbáltam, de hiába.
2014. febr. 17. 18:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Mire hivatkozik, amikor azt mondod neki, hogy neked ez keves?
2014. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
szégyeld magad ..egyből a megcsalást látod megoldásnak ,ahelyett,hogy megbeszéldnéd vele te szerencsétlen.
2014. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Nehogy megcsald! -.-" nem lenne bűntudatod utána?? Elválni? 16 évet csak úgy kidobnál az ablakon?! Gondolom meg is öregedtél mellette, nembiztos hogy válás után más is elvenne :DD
2014. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%

Te komolyan fontolóra veszed ennyiből a megcsalást?

Tegyél neki egy szívességet és válj el tőle. Jobbat érdemel.

2014. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Ne csald meg! Mondd meg neki, hogy vagy próbáltok ezen változtatni, vagy te jobbra, ő meg balra! Ő válasszon! Ne hagyd magad lerázni, és ne hagyd, hogy mellédumáljon!
2014. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Mondd meg neki, hogy ha nem tesz eleget a házastársi kötelezettséginek (azaz nem ... meg téged sokszor és rendesen), akkor elválsz és punktum.

És ha erre se semmi, akkor be is adhatod a válópert. Majd pironkodva túléled a válópert, aztán mehetsz keresni aktívabb hapsit.

2014. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

De bizony válj el,nálunk is ez volt.5 évig birtam(1-2 havonta 1),többször megpróbáltuk rendbehozni(illletve már látom,hogy csak én akartam rendbehozni),csak egyre roszabb lett...Nekem meg az önbizalmam a béka feneke alá került...:(

Amúgy meg lehet,hogy ő csal meg és otthon már azért fáradt.Nem mindig,de 10 esetből 7x kb ez van a háttérben...

2014. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Megértem aki felháborodott. Az igazság az, hogy 2 éve megy ez. Kértem szépen, sírva. Nagyon durván reagált minden ötletemre. Azt mondta, ő ilyen lett és már nem fog változni ez van. Még a pszichológust is bevállaltam, hátha én látom rosszul a dolgot. De alig változik valami. Azért had tegyem hozzá, hogy segítségért írtam ide, nem sértegetésért. Abban már volt részem bőven az utóbbi időben.
2014. febr. 17. 18:54
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Akkor az itt az igazi kérdés, hogy bírod-e vagy sem. És az, hogy megbecsülve érzed-e magad. Azt hiszem, tudod mit jelent, ha bármelyikre is nem a válasz.
2014. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Hány évesek vagytok ? Nem lehetséges ,hogy a férjednek adódtak olyan problémái amik lehetetlenné /nehézkessé teszik a testi örömöket ,és a visszautasítás is ennek az oka ?
2014. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!