Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjem alig hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem alig hajlandó lefeküdni velem, mert folyton fáradt, most csaljam meg, vagy váljak el?

Figyelt kérdés
16 éve vagyunk házasok, amúgy jól megvagyunk. Már mindent megpróbáltam, de hiába.
2014. febr. 17. 18:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális hozzászólásokat!
2014. febr. 17. 19:01
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
Lehetséges, hoyg potenciazavarai vannak, csak szégyelli elmondani.
2014. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

csald meg, válj el, azt tedd amelyik a kényelmesebb


ne érezd kellemetlenül magad, ha 2 éve nagy ívben tojik rád, akkor nem mindegy neki, hogy megcsalod?

2014. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg neki, hogy nem vagy hajlandó szex nélkül leélni a hátralévő életedet. És hogy jelenleg három megoldást látsz erre: nyitott házasság és szeretőt keresel, elváltok, vagy erőt vesz magán és változtat a dolgokon.
2014. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%

Ne válj el, és főleg ne csald meg!

Ha este amikor bemegy a szobába, és azt látja, hogy kényezteted a csupasz puncit, jól látható módon, akkor tutira rád mászik.


Nagyon sajnállak, nekem ugyanez a bajom a feleségemmel. 16 éve vagyunk együtt (az esküvőnk idejét nem tudom). Ezt már sokszor leírtam: Az ideális megoldás az lenne, ha összehoznánk őket, jól el lennének egymás "mellett". Én meg elveszlek téged feleségül.

Mi 20 évesen ismerkedtünk meg, azóta mindig együtt vagyunk. Heti 1 szex volt, a maradék 6 napban egyedül kellett elintéznem magamnak. Ez ment 34 éves koromig, miközben próbáltam javítani a helyzeten - persze ebben Ő nem volt partner. Ekkor egyik napról a másikra észrevettem, hogy már nem áll úgy, és nincs szükségem a kezemre. kb 8 hónapja komoly merevedési gondokkal "küzdök", és extra korai magömléssel, nem beszélve a komplexusaimról. Úgy 4-5 hónapja jöttem rá, hogy egyáltalán nem akarok szexelni, és ezért nem is keményedik. Persze Ő fel van háborodva, hogy nem fekszem le vele, és értetlenül néz, hogy miért??? Azt még nem tudom, hogy csak vele (és a kezemmel) nem akarok, vagy mással sem, de hamarosan kiderítem. Ő bizony meg lesz csalva.

Ezt azért írtam le neked, hogy gondolj vissza, a múltra, és így a ti házasságotok talán még menthető. Néhány elgondolkodtató kérdés: Éreztetted vele, hogy milyen jó az ágyban? Felnézel rá? Sokszor mondtál neki nemet? Mindig, mindenben, (exeid is) őszinte vagy vele? Ha gondja lenne, akkor te lennél az első akinek elmondaná? Mindent meg tudtok beszélni, vagy van olyan kérdés amire ingerlékenyen reagálsz? Adtál neki okot, hogy bizalmatlan legyen veled? Ezekre a kérdésekre magadnak kell válaszolnod, figyelembe véve, hogy Ő hogyan látja ugyanezt. Nálunk ezekre a kérdésekre, rossz a válasz.

2014. febr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó: Azért akarod megcsalni, mert annak idején nem voltál képes vele szakítani? Ha már akkor tudtad, hogy neked a heti egy nem elég, akkor minek maradtál vele? Legalább válnál el, és ő is tudna olyat keresni, akinek megfelel a kevés szex, meg te is találnál olyat, akivel bepótolhatnád az elmúl 16 év lemaradását.
2014. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatokat, sok hasznos dolog volt benne. Számomra adott a feladat, és rajta leszek a jó megoldáson.Köszi mindenkinek :-)
2014. febr. 18. 06:53
 18/21 anonim ***** válasza:
66%

tegnap 23:22-es: ha a kérdezö férjének valami problémája van, akkor garantáltan nem fog beindulni arról, hogy a kérdezö saját magát elégítí ki a szeme láttára, hanem jó esetben bejelenti, hogy örül, hogy megtalálta a kérdezö a megoldást.


Szerintem igen nagy esély van arra, hogy félig-meddig impontens valamiért, de ezt kínos neki bevallani, ezért hivatkozik a fáradtságra.


Aki meg azt írta, hogy "vegyen eröt magán" a férj - azért nem hiszem, hogy bárkinek is jól esne, ha KELL szexelnie, anélkül, hogy kedve lenne rá.

2014. febr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
75%

Szexuális vágyat nem lehet kierőszakolni.

nem könyörögni és követelőzni kell a szexért, hanem meg kellene találni az okát amiért is nem. Ehhez persze kellene a férj őszintesége is. Tehát nyugodt, baráti hangulatban rá kéne kérdezni, hogy téged nem kíván, avagy a szexet nem kívánja. Esetleg van-e bármi féle szervi panasz (ha reggel merevedéssel ébred akkor kizárt ezt könnyen megfigyelheted akár te is). ha megvan az oka, akkor lehet gondolkodni a megoldáson. Lehet ez nyitott házasság, vagy válás, azt gondolom, azért mert a férjnek már nem igénye, neked nem kell kolostorba vonulni. Én már tuti megcsaltam volna...

2014. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy van valakije és rá fordítja minden energiáját? Nem akartam negatív lenni, de rögtön ez jutott eszembe.
2014. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!