Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem túlzásba esett, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem túlzásba esett, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány abban az iskolában, ahol a férjem tanít.


Ez a lány egy nagyon kedves és szorgalmas és lány, csak nehéz családi körülmények között él(az édesanyja meghalt, az apja meg lumpen), a férjem elkezdte patronálni őt.


Ezzel nem is lenne semmi baj, csak szerintem már kezdi kicsit túlzásba vinni, már kis túlzással teljesen úgy viselkedik vele mintha a saját lánya lenne.


Például most a lányra szemett vetett egy állítólag balhés srác a suliból, és a férjem próbálja ezt megakadályozni, meg volt példa rá, hogy hazavitte kocsival.


2014. febr. 17. 20:01
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

"figyelmességből viszi haza a lányt, mert szimpatikus neki mint amolyan barát, kiderült, hogy Mcdonaldsba is meghívta egy ilyen hazaút során"


Figyelmességből, mert szimpatikus neki - azt hiszem, ezzel mindent elmondott, felesleges minden további kérdés.


A férjed a tanítványáról beszél, vagy a szeretőjéről, esetleg reménybeli szeretőjéről? Abszolút nem érzékeli, hogy egy gyereklányról van szó, teljesen úgy beszél, mint amikor otthon kitör a balhé egy kollegina miatt pl., akkor szoktak a férfiak ilyeneket mondani, hogy szimpatikus meg figyelmességből, bár mondjuk vannak jobb érzésű pasik, akik nem merik az asszony szemébe mondani, hogy figyelmességből hazahordják a kolléganőt!


Innentől undorítónak tartom az egészet, a férjed NEM a tanítványát látja a lányban, az kb nyilvánvaló.


Az meg, hogy te kvázi még örülsz is neki, hogy a férjed ekkora alfahím, és nem lehet neki megmondani mit tegyen és mit ne, meg domináns, meg tudom is én még mi, hát, ez elég érdekes.

Majd gondolom akkor is alfahím lesz a környeztetek szemében, mikor kiderül, hogy húzogaja a 16 éves tanítványát!

2014. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell engem letámadni.
2014. febr. 19. 16:44
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy támadtalak le, ne haragudj, amúgy nagyon sajnállak, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de nem értem, miért vagy ilyen engedékeny?

Ezzel a helyzettel muszáj valamit tenni, vagy szerinted nem?

2014. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
A férjed egy bunkó!
2014. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Nyilván tenni kell valamit, de a férjem tényleg nem olyan típus aki engedélyt kér a feleségétől ha elmegy valahova és én se vagyok lelkileg erős.


Ráadásul ott van a nagyfiam az előző házasságomból, aki szintén nem egy könnyű eset.

2014. febr. 19. 16:56
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem is fűznék hozzá semmit, az előzők nagyon jól elmondták mi a helyzet. Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.

Viszont ha most még te kérsz bocsánatot, akkor tényleg megérdemled a sorsod.

Nem bántani akarlak, mert erről a helyzetről nem tehetsz, és elég rendesen a sarokba vagy rakva úgy látom.

Viszont a helyzet elég egyértelmű.

Vagy lépsz, vagy viseld a jövőben azokat a dolgokat amiket már leírtak előttem.

Le lehet pontozni is, de a helyzet nem fog változni.

Igazán sajnállak kérdező, és sok erőt kívánok a helyzet megoldásához.

2014. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

A patronálás a férjednél.:


hazafurikázom kocsival


majdnem verekszem egy korban hozzáillő fiúval


Macdonaldsba járunk együtt


Hát kérdező no komment.

2014. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, Kérdező, de ez nekem roppant gyanús. Lehet, hogy még nem volt köztük semmi, de nem hinném, ha ezt tovább így folytatják, akkor sem lesz. Tudom milyenek a tini lányok ilyen szempontból, ha tetszik nekik egy idősebb férfi...bármire képesek, de mondjuk való igaz, hogy ehhez a pasi is kell partnerül.

Nem értem, hogy egyáltalán milyen jogon háborodik fel? Nem veszi észre magát? Tanár és férj is egyben...gondolkoznia kéne ,mielőtt cselekszik.

2014. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mit csináljak, mert szeretem őt és nem akarom elveszteni de nem lenne egészséges ha hagynám ezt az egészet. :-(


Abban bízom, hogy ez az egész csak egy múlékony fellángolás nála.

2014. febr. 20. 18:03
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te nagyon naiv vagy.
2014. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!