Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem túlzásba esett, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem túlzásba esett, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány abban az iskolában, ahol a férjem tanít.


Ez a lány egy nagyon kedves és szorgalmas és lány, csak nehéz családi körülmények között él(az édesanyja meghalt, az apja meg lumpen), a férjem elkezdte patronálni őt.


Ezzel nem is lenne semmi baj, csak szerintem már kezdi kicsit túlzásba vinni, már kis túlzással teljesen úgy viselkedik vele mintha a saját lánya lenne.


Például most a lányra szemett vetett egy állítólag balhés srác a suliból, és a férjem próbálja ezt megakadályozni, meg volt példa rá, hogy hazavitte kocsival.


2014. febr. 17. 20:01
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
67%
Ezt mindenféleképpen tisztázni kell a férjeddel.Kocsival is hazaviszi elõbb-utóbb más is kialakulhat ebbõl a tulzott "apasági féltésbõl".A másik pedig csak nem féltékeny arra a "balhés srácra"?
2014. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
61%
pedagógusként az állásával játszik, ha egy ilyen idős tanítványát furikázza, illetve hogy iskolán küvül is kapcsolatban van vele. Ezt minnél hamarabb tisztázd vele!
2014. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem lehet, tényleg csak az apaszerepet játssza túl és nem akarja, hogy elkallódjon a lány. Azért bizonyos határokat meg kéne neki húzni. Pl. miért hordja haza kocsival? Jó, segítsen a lánynak, de már ahhoz túl nagylányról van szó, hogy ilyen szinten pátyolgassa, vagy hogy közbelépjen, mert nem tetszik neki az udvarló jelölt.
2014. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
72%
Beszélj vele, nehogy bajba kerüljön, és főleg SOHA NE maradjon kettesben vele. Magamból kiindulva, szerintem tényleg csak segíteni akar neki, de a Nő nem egy hűséges fajta. Ha valami nem tetszik neki, vagy elszemtelenedik, akkor kattan a bilincs, és senkit nem fog érdekelni, hogy a lány hazudik. Én most csak a jót feltételezem a férjedről. Ha egyébként jóembernek ismered, márpedig úgy írsz róla, akkor csak a lány bosszújától kell félnetek, de attól nagyon.
2014. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is állítsd le. A munkájába, a becsületébe (remélem nem!), de még akár a házasságotokba is bele rondíthat ez az érdekes kapcsolat.

Engem is volt, hogy pátyolgatott egy tanár amikor nehéz időket éltem át, de soha nem fuvarozgatott, űzte el a fiúkat a közelemből. Beszélj vele, mindenképp!

2014. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
39%

Nekem volt gimiben egy tanarom, vagyis ketto akiknek voltam a lakasan ilyen olyan ugyben. Sajnos egIk sem szopott le! Ennyit errol.


Neked meg nem mindegy h a ferjed mivel uti el az idejet a munkahelyen? Ha hetvegen elutazik a lannyal vagy elmennek kirandulni, na az tulzas. Apameknak pl van egy nehezsorsu tini ismerosuk, szenteste is athivjak h ne legyen egYedul.

2014. febr. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
78%
Ó, de naivak vagytok. A férj gondolom a 30-as évei végén járó, vagy a 40-es évei elején lévő férfi. És adott egy tinilány, aki "segítségre" szorul. Persze ő mindent megtesz azért, nehogy rossz útra térjen.... ó, hát persze. :D Nehogy csúnya meglepetés érjen kedves kérdező. Mitől ne lenne köztük több???? Mert tanár? És akkor mi van? Csak férfi és nő van. Én figyelnék a helyedben, és csírájában elfojtanám.
2014. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
89%

Ugye 17.


És még összebalhézni is hajlandó a lány miatt egy kamasz fiúval puszta "atyai" féltésből.


Téged nagyon sajnállak a férjednek meg vérciki.


És nehogy azt hidd,hogy ezek,meg az autón furikázások csak neked tűnnek fel,gondolhatod a környezetednek is.


Szóval nagyon gyorsan lépj!

2014. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
84%

Már nem azért, de hogyan függ össze valakinek a szociális helyzetével az, hogy haza kell vinni kocsival?


Én nem panaszkodhattam, mégis gyalog jártam iskolába...


A patronálás nem azt jelenti, hogy hurcolászom a gyereket, meg megakadályozom, hogy valaki udvaroljon neki, hanem azt, hogy adott esetben adok neki kölcsön tankönyvet és esetleg felkészítem érettségire, felvételire, ilyesmi.


Beszélj a férjeddel, mert ez nem normális.


Még egy vér szerinti apa sem tudja vagy akarja megakadályozni, hogy a lánya ezzel azzal kapcsolatba kerüljön, maximum elmondja, hogy ezért meg azért vigyázzon vele. Ez az egész tök gyanús...

2014. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
92%

Igen, a férjed abszolút túlzásba esett. Ebből elég nagy gondja lesz, ha esetleg ez kiderül, mert simán kirúghatják, hiszen még kiskorú a lány. Igazából semmi köze hozzá, nem a szülője vagy gyámja, erről le kellene állnia.

Az meg, hogy autóval hazavitte na az egy külön szám, egyáltalán nem normális szerintem.

Nekem a legjobb barátnőmet anno gimiben zaklatta az egyik tanár, de tőle félreérthető sms-eket kapott. A másik tanár érettségi után próbálkozott be nála úgy, hogy a férfi nős volt szintén és volt már egy pici gyereke is.

De itt nem tudom, hogy ez is benne lehet-e a dologban.

2014. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!