Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy vegyünk rá egy lusta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyünk rá egy lusta, túlsúlyos pasit a mozgásra?!

Figyelt kérdés

A mostani lakhelyünkön nincs a párom számára megfelelő mozgási lehetőség, ami megfelelne neki. De cukorbeteg, és magas a vércukorszintje és jó lenne ha tudna mozogni. Sétálni nem szeret, biciklizni nem tud, mert túlsúlyos.

Strandra nem jár mert szégyelli a túlsúlyát.

Az otthoni edzés ő neki "értelmetlen" egyhangú, unalmas.

Egész nap csak a számítógép előtt ül (dolgozik).

Valami kevésbé megerőltető, szórakoztató mégis kalóriaégető edzés lenne jó. Konkrét ötletek??

Aggódok az egészsége miatt... 25L.



2013. okt. 28. 09:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%

Kezdésnek valami szórakoztató dolgot próbálnék, pl Nintendo Wii. Együtt tudjátok játszani, mozogtok, nem ültök, rendkívül szórakoztató. Tudom, hogy gyerekeknek találták ki, de helyen bizonyított már , túlsúlyos gyerekek 3-4 hónap alatt rengeteget fogytak vele.

Nem unalmas, észre sem veszed, hogy mozogsz és mennyire fáradsz.

Kevésbé megerőltető, szórakoztató, kalóriaégető.

VAGY szerezzetek egy kutyát, olyat, aminek nagy mozgásigénye van. Vizsla, Collie, Ír szetter, valamilyen juhászkutya. Örökbe fogadtam egy vizslát, azelőtt eszembe sem jutott kimenni a természetbe sétálni, most pedig annyit megyek, mert a kutyám "kényszerít", de én is imádok vele bóklászni.

2013. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
*sok helyen
2013. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hány kg a párod?
2013. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
140 körül. lóg a hasa is szegénynek...
2013. okt. 28. 16:45
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

140 kg az bizony már a morbid elhízás kategória.

Tudod (tudja párod), hogy ez mit jelent és mivel jár? Túl azon, hogy az izületeinek annyi, drasztikusan megnöveli a szív- és érrendszeri megbetegedések kockázatát. Érelmeszesedés, stroke, szívinfarktus. Meg nem mellékesen még ad egy löketet a cukorbetegségnek.

Itt most nem az a kérdés, hogy van-e kedve, unalmas-e, hanem hogy akar-e élni 20 év múlva is?

Egyhangú, unalmas az otthoni edzés? Majd ha egy stroke miatt megmozdulni se tud majd, na az lesz ám baromira unalmas meg egyhangú!

Tudom, hogy Te tisztában vagy vele, de ezt vele is tudatosítani kellene minél hamarabb!

2013. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Csak ül, mint a south parkba a wowos faszi? Attól ne várjon csodát, hogy ül és pötyög a gépen, attól max az újai lesznek mozgékonyabbak. Fel kell emelni a segget és ki kell menni sportolni! Én a saját testemmel edzek, ha van kihívás és vannak új ötletek, akkor nem válik egyhangúvá az edzés!
2013. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de a kerékpározás az csak kifogás!

A 7-es válaszoló vagyok, még annyit elárulok én 145kg vagyok most, eddig 10kg-tól sikerült megszabadulni.

A munkahelyem 2km-re van az otthonomtól, odafele kellemes lejtővel, visszafele pedig egy nem kellemes emelkedő. :D


Nos fél éve még feltekerni se tudtam az emelkedőn, hanem felsétáltam a kerékpárt tolva és ennyi, mostmár simán feltekerek. Sőt mondok mégjobban, már kezdek arra is rászokni, hogy a szomszéd városba ami 15km-re van, oda is kerékpárral járok. Nem túl kellemes, de ha már sikerült így elhagynom magam, akkor most jön a böjtje és küzdhetek a leadásért.

Ezt csak azért írtam le, mert a kerékpározást nyugodtan végezheti, semmi baja nem lesz tőle, és mellette vissza kell venni a napi kaja adagból is.


Ha érdekelnek még további dolgok akkor üzenetben megbeszélhetjük, és akár a pároddal is szívesen beszélgetek.

2013. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

7-es/17-es!

Ha meg nem bántalak ezzel, megkérdezném, hogy mi visz rá valakit, hogy ennyi súlyt felszedjen? Én úgy gondolom, hogy sokkal könnyebb 5kg feleslegtől megszabadulni, mint 50-től. Miért hagyja el magát valaki ennyire? Nagyobb túlsúllyal sokkal nehezebb bármit is elkezdeni mozogni, és szerintem az ember jobban szégyell emberek közé menni mozogni.

Ne haragudj, hogy megkérdeztem, de tényleg érdekel, és a környezetemben élőktől ezt nem tudom megkérdezni, mert nem akarom megsérteni őket. Rajtuk is látom, hogy mennyire elhagyják magukat.

Rajtam még 5kg van amit le szeretnék adni (szülés után még nem ment le mind), de ezt is nagyon érzem, hogy zavar. Nehezebben mozgok, nem jönnek rám a ruháim, és ez csak 5kg, nem 50.

2013. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18/18-as válaszoló! A párom 2004-ben súlyós autóbalesetet szenvedett, mindig fájdítsa a hátát, nehezen mozog.

Akkor felszedte a felesleges kilókat, és azóta nem tudja leadni, már próbáltunk mindenféle diétát. Pont most szénhidrátmentes diétán van, sajna nem sok sikerrel, mindig "visszaesik".

2013. okt. 30. 09:31
 20/22 A kérdező kommentje:
Bocs elnéztem, 18/19-es.
2013. okt. 30. 09:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!