Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy vegyünk rá egy lusta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyünk rá egy lusta, túlsúlyos pasit a mozgásra?!

Figyelt kérdés

A mostani lakhelyünkön nincs a párom számára megfelelő mozgási lehetőség, ami megfelelne neki. De cukorbeteg, és magas a vércukorszintje és jó lenne ha tudna mozogni. Sétálni nem szeret, biciklizni nem tud, mert túlsúlyos.

Strandra nem jár mert szégyelli a túlsúlyát.

Az otthoni edzés ő neki "értelmetlen" egyhangú, unalmas.

Egész nap csak a számítógép előtt ül (dolgozik).

Valami kevésbé megerőltető, szórakoztató mégis kalóriaégető edzés lenne jó. Konkrét ötletek??

Aggódok az egészsége miatt... 25L.



2013. okt. 28. 09:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Úszás jo lenne. Ha kora reggel megy, kevesen vannak. Otthonra szoba bicikli esetleg. Nordic walking se rossz.
2013. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Biciklizni túlsúllyal is lehet, nem terheli az izületeket. Ha nem szeretne kint a szabadban, akkor vegyetek egy szobabiciklit, vagy egy ellipszis trainert, aztán azon napi 1 óra. Közben lehet Tv-zni, olvasni, zenét hallgatni.

Na meg ha a szórakozásról van szó, akkor legyetek sokat együtt, remek kalóriaégetési mód. (nem viccből írtam, tényleg az)

2013. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szobabicikli vagy futópad tévénézés közben.
2013. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
A futás nem jo magas túlsúly eseten, pláne, ha pocak van, nagyon megterheli a gerincet, úgyhogy futó padot ne.
2013. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!

Gyógytornász vagyok. Én kezdetnek vennék neki egy nagy labdát, hogy azon üljön egész nap a számítógép előtt.

Az úszás és a kerékpározás lenne jó neki. Én sem értem, hogy miért ne lehetne az ízületei miatt biciklizni? Szobakerékpár vagy elliptikus tréner ami nem terheli az ízületeit, de mivel ezeket otthon is tudja csinálni, ezért ezek elég unalmasak. Az úszás is unalmas annak aki nem szereti. Annyi kifogást hoztál fel ami neki nem felel meg, hogy ebből nagyon úgy tűnik, hogy ő nem akar sportolni, csak te szeretnéd, mivel aggódsz érte. Nem fog változni amíg nem akar, de azért rendes tőled, hogy próbálkozol.

Amúgy meg ha szégyelli a túlsúlyát, akkor otthon kell tornáznia, ami unalmas... Ezek csak kifogások, mert ha nagyon akarna, akkor mozogna.

2013. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%

úszás, szobabicklizés hülyeség, ezekkel nem lehet fogyni, csak erőnlétet fejleszteni. Vegyen fel egy melegítőt, egy jó minőségű futócipőt és irány GYALOGOLNI!

Ha szórakozni akar, maradjon hájas disznó.

2013. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sajnos neki kell elhatároznia, hogy fogyni akar.

Én se kis testsúllyal küzdök, magas vérnyomás és gerinc ferdülés. Nem kellemes mit ne mondjak, de eddig nem foglalkoztam vele. Azonban elkezdtem most fogyókúrázni, de én sportnak ezen a héten a favágást választottam, mert a téli tüzelőt kellemesebb most összevágni mint télen a -10 fokban. :D


Szóval sajnos először őt kéne meggyőznöd, hogy kezdjen valamit magával, mert ez így nem lesz jó. Kellemetlen lesz neki a téma, és lehet meg fog sértődni, de át fogja gondolni ő is a dolgokat.

2013. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

"úszás, szobabicklizés hülyeség, ezekkel nem lehet fogyni, csak erőnlétet fejleszteni."

Ez így azért nem igaz, ugyanúgy fogyhat ezekkel is, mint a gyaloglással. A lényeg az, hogy monoton, viszonylag hosszú ideig tartó, nem túl megterhelő (aerob zóna) mozgásra van szükség. A sebességet általában a nyugalmi pulzus kétszeresében szokták meghatározni. Ha gyorsabban, nagyobb ellenállással teker, az már kardió mozgás lesz, ami valóban az erőnlétre gyakorol nagyobb hatást. Ez azonban független a mozgásformától.

2013. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Ez a kifogáskeresés tipikus esete.

Nincs megfelelő mozgási lehetőség? Persze, jó kifogás...

Jó lenne, ha tudna mozogni? - Jó lenne, ha AKARNA mozogni!

Jó, ne járjon strandra, nem mindenki szeret. Meg aztán a strandon ücsörgés nem is valami nagy sport.

Biciklizni nem tud? Mégis hány kiló? Nem piszkálásból, de aki már a biciklire se tud felülni, az súlyosan elhízott, és bizony akkor már komolyan kell venni!

Sétálni nem szeret? Bocs, de ez a legócskább kifogás. El van kényelmesedve. Kényeskedik. Tenni semmit nem akar azért, hogy lefogyjon, inkább kitalál valami kifogást. Ráadásul cukorbeteg, amitől amúgy is hízásra hajlamos az ember, nem kéne ezt még jókora lustasággal is tetézni.

2013. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Párkapcsolatban kellene lennie egyéb élvezetes morgásformáknak is, azok ellen gondolom nincs kifogása. Kezdetben az is jó, több mint a semmi...
2013. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!