Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon a sors miért tette ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a sors miért tette ezt velem?

Figyelt kérdés

Valami okának kellett, hogy legyen, hogy megismertem a leendõ férjemet(arab) több évvel ezelõtt.

En a kis naiv fiatal fejemmel elhittem mindent neki, mert elhitette velem.Azt hittem tisztaszivü emberrel van dolgom.Otthon az is volt, mert jól el tudta titkolni a másságát.

A hazájában a családja és környezete hatására minden más lett.

Csak türés jutott nekem, mivel nem lehetett visszatáncikálni a gyerekek miatt.

Most már odáig jutottam, hogy lassan gyülölöm és utálatot érzek az irányába.

Soha nem éreztem azt, hogy én itthon vagyok. A lelkemmel visszavágyom, de sajnos nem tudom, hogyan kezdjek neki. Képes lesz kiforgatni mindenbõl,amit keservesen megteremtettünk. Ez lehet mind az õ gyümölcse lesz.


Talán ha a sors idehozott nem hagy egyedül az utamon!


Nem volt soha és most sincs igazi hátterem, magyarán otthon sem számithatok senkire, ha jól belegondolok.


Ha itt maradok belepusztulok a fájdalomba a szomoruságba, a megalázásokba és még sorolhatnám.


Még most is képes a szemembe hazudni, hogy mennyire szeret, és közben mindenki elõtt megaláz és meghazudtoltat, még csak meg sem védhetem magamat.


2013. aug. 27. 10:53
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

Elfogadok minden választ, mert végeredményben igazatok van teljes mértékben!


En is azt mondom, hogy aki megaláz, az nem szeret csak önmagát, de õ ezt másképpen magyarázza ki!


Remélem, hogy nemcsak lélekben, hanem testben is hazérek egy napon!

2013. aug. 27. 15:46
 42/46 anonim ***** válasza:

A munkahelyi kérdés nagyon nehéz, valóban. Arabul tudnál tanítani? Azonban van abban valami heroikus, ha mindent kezdeni kell.. Nem könnyű, az biztos. De a kezdésben van egy erő- annak révén nagy csodák mehetnek végbe. Nekem voltak ilyen pontok az életemben, így lett az "én versem" - vagyis utamon a segítő angyal- Radnóti Sem emlék, sem varázslat c. verse. Talán neked is segít.


"De aki egyszer egy vad hajnalon arra ébred,

hogy minden összeomlott s elindul mint kisértet,

kis holmiját elhagyja s jóformán meztelen,

annak szép, könnyüléptű szivében megterem

az érett és tünődő kevésszavú alázat,

az másról szól, ha lázad, nem önnön érdekéről,

az már egy messzefénylő szabad jövő felé tör."


[link]

2013. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
49%

Mekkora barmok vannak itt miért kell az amutyis elcsendesedett emberbe belerúgni!!!!!!!! Tanácsot nem tudok

adni de szívemből kívánom neked a jobb és boldogabb életet!!

2013. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek arabokat. Első körben bûbájosak de aztán egyes beszólások után rájön az ember h szerintük a nônek kuss a neve....kérdez6õ tudom nagyon nehéz ilyen nagy lépést megtenni de muszáj lesz ha nem akarod h elrohanjon melletted az élet
2013. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

te azért nem mész el, ha jól értem, mert ezzel elérné a férjed családja a célját??? hol nem kakálom én ezt le? pláne ha ez a cél egyenlő az boldogságommal...nem maradnék csak úgymond dacból az fix........inkább kezdenék új életet....nem érdekelne a nehézség...

a gyerekeid hogy látják a dolgokat? félő, hogy már beléjük is lett nevelve régesrég az ottani kultura....

2013. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Ha a sorsnak ehhez köze van, akkor csakis annyi, hogy a férjed a kereszted.
2013. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!