Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak, ti miért váltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti miért váltatok el? Mi tette tönkre a házasságotokat?

Figyelt kérdés
Eddig a legtöbb váló okot meg kapcsolati problémát szinte csak nőktől hallottam. Érdekelne a másik oldal véleménye is.
2013. ápr. 20. 14:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%
Én azért mert az exem a házasság után kibírhatatlan hárpia lett. Azt hittem, hogy a gyerek születése majd javít a helyzeten, de inkább csak rontott, aztán már szex se volt, szal elkezdtem félrejárogatni, aztán mikor rájött erre akkor pár hónapig háború aztán válás.
2013. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Részleteznéd? Hogyan lett hárpia? Mit tett? Mi volt számodra elviselhetetlen?

Voltak erre utaló jelek előzőleg?


(Akár kisregényt is írhatsz [vagy nagyot :D], komolyan érdeklődöm)

2013. ápr. 20. 15:31
 3/27 Kondor Judit ***** válasza:
77%
Költözz anyukámékhoz és megtudod milyen egy igazi hárpia:):):)
2013. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Kondor Judit ***** válasza:
66%
Mindenbe beleköt és az sose jó amit Te csinálsz,röviden ilyen.Tom mert én is nő vok:):)
2013. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

Egy házisárkány lett, mindenbe belekötött, semmi volt jó neki és mindenért én voltam a hibás. Havi egyszeri foci utáni sörözés a haverokkal is tilos lett. Szex sem volt .

Osztottom, szoroztam és rájöttem hogy el kell válnom.

2013. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Meddig voltatok együtt?
2013. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen egy igazi hárpia, mert nem láttam még ilyet közelről. Viszont szeretném elkerülni azt hogy én is ilyen helyzetbe kerüljek. Ezért kérdezem, hogy ez mi és mitől van, mit lehet tenni ellene...


Ilyenkor egyébként pszichiáterhez nem lehet elvinni? Látszik rajta hogy valami nincs rendben és ez elég kemény személyiségváltozás. Lehet hormonális vagy vitaminhiány és talán helyre lehetne hozni

2013. ápr. 20. 15:46
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Persze, a férfiak csak ezt tudják említeni, hogy elsárkányosodott a nő, meg nem volt szex. Semmi mással nem tudnak érvelin. Azt hogy ez mi miatt alakult így, azt már be nem vallanák még maguknak sem!
2013. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
47%

Mert játsszák a szentet, miközben ők csalnak fűvel fával.

Mint az itt válaszolók többsége.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
58%
Egy hárpiának hogy hozod fel hogy dokira lenne szüksége? "Drágám ideje lenne beszélgetned egy pszichiáterrel?" Asszem ezután a kijelentés után 1 nyugodt perced nem lenne.
2013. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!