Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfiak, ti miért váltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti miért váltatok el? Mi tette tönkre a házasságotokat?

Figyelt kérdés
Eddig a legtöbb váló okot meg kapcsolati problémát szinte csak nőktől hallottam. Érdekelne a másik oldal véleménye is.
2013. ápr. 20. 14:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%
Én kimentem külföldre dolgozni. Amíg kint voltam, addig az asszony itthon félrekefélt, én pedig rájöttem. Aztán egyik este nem bírtam tovább, lekentem neki kettőt. Ezután elváltunk és én lettem az agresszív férj.
2013. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
Pofámról lesülne a bőr ha megcsalnám a férjem, miközben értünk dolgozik külföldön.
2013. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%

Én is külföldön dolgoztam a közös házunkért és összeteszem a két kezem, h még idejében kiderült, h egy szutyok.

Így nem kellett osztozni semmin!;)

2013. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%
Igen szentem. Mi azért válunk el, mert tipikus gyökerek vagyunk és nem látunk...
2013. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%
na most NŐKÉNT MONDOM MINDEZT!!! azért bocsánat, de ne szidjuk már a pasikat és védjük a nőket, akik csalják a párjukat. Ne általánosítsunk, mert igenis nem nagyobb gyökér egy férfi, mint amekkora ri.nc a nő. De meg is érdemli az a nő a pofont, aki nem bír ki szex nélkül pár hónapot, amikor azért dolgozik a pasi, hogy nekik jobb legyen. Legalább lenne annyi gerinc benne, hogy szakít, és utána kúr félre, elnézést. Nyilván nem arról beszélek, hogy agyba főbe verik az asszonyt, de ilyen esetben pl. én is lekevernék egyet, ha én lennék a pasi. Ha a pasi megcsalja a nőt, akkor k.csög, ha a nő csalja meg a pasit, akkor az azért van, mert k.csög a pasi??? igen, csúnya dolog megütni egy nőt, ahogy legalább annyira csúnya dolog megcsalni a párodat, aki bízik benned. 1-1. Le lehet pontozni.
2013. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%
17:54 Az Én szomszédom meg a nagy munkában gyereket csinált egy ír nőnek kint! Itthon meg várta a fia és a felesége.
2013. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%
jó, gondoltam, hogy jön egy ellenpélda. De ez azért felesleges, mert pont van elég példa mindkét nem részéről. Ezért nem gondolom, hogy kéne szidni vagy védeni bármelyik nemet, egy kutya....
2013. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
95%
19:03 Igazad van, valóban így van.
2013. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
A válaszok közül eltűnt két meglepő válasz, amelyek hiányában egy-két válasz értelmetlennek tűnik!!!
2013. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
82%

Én pl. jártam pszichológushoz, mert már a volt férjem teljesen kezdett kizsigerelni, élősködött és magamban a kerestem a hibát, hogy biztos én vagyok a hibbant.


De úgy , megvert, miután megcsalt, hogy feltápászkodtam. Azóta kiderült, hogy pszichiátriai betegsége van. Persze szerinte is én voltam a hárpia, és eljátszotta a hattyú halálát, amikor már váltunk. Mert ő mennyire szeret és ezt nyomatékosította egy brutális veréssel, a kettő között meg egy-egy hisztivel.

2013. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!