Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért váltatok el és mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért váltatok el és mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Mikor érezted úgy, hogy nem megy tovább az együttlét?

Nem sajnálod már a válást?


2012. jún. 20. 12:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

15 évesen jöttünk össze.20 évesen összeházasodtunk, és 28 évesen elváltunk.

8 év házasság volt, de már a 2 évtől éreztük,hogy nem fog működni. 6 év kellett,hogy rájöjjünk már az utolsó esély sem változtat semmit

Barátként váltunk el.

Az ok: Meguntuk egymást,és mivel változtunk, nem is igazán ismertük egymást..Mint két idegen a marson..

Egyikünk sem bánta meg a válás,hiszen azóta mindketten boldog házasok vagyunk.

38/N

2012. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
21 éves voltam, amikor összeházasodtunk és 33 éves amikor elváltunk. Mi is tulajdonképpen azért, mert két teljesen különböző ember vagyunk, illetve a volt férjem sok olyan dolgot nem akart később, ami még a házasságkötésünk előtt nem így volt (pl. gyereket, illetve az anyjáéktól sem akart elköltözni, mert az kényelmes volt neki, rossz, de kényelmes). Soha semmit nem tudtunk megbeszélni, én ha próbáltam is, süket fülekre találtam nála. 1995-ben kötöttünk házasságot és kb. 2001-től már tudni lehetett, ez válással fog végződni. Én még évekig küzdöttem érte, hogy ez ne így legyen, de aztán beláttam, amit csak az egyik akar, azon nem lehet változtatni. Még bizonyos ideig ezután is ott éltem vele egy fedél alatt, de már csak mint két albérlő, mert voltak olyan problémák az életünkben, ami miatt váratott magára a költözés (exapósom beteg lett, kutyánk beteg lett). Miután exapósom meghalt, illetve a kutyusunk sem bírta már tovább, rá egy hónapra el is költöztem. Abszolút nem bántam meg, egyik legjobb döntése volt az életemnek az, hogy elköltöztem. Rá egy hónapra megismerkedtem a második férjemmel, ha nincs a költözésem, ez nem adathatott volna meg. Azóta is boldog házasságban élünk és van egy gyönyörű lányunk. Tehát én jól jöttem ki az egészből. 38/N.
2012. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Nem értem mit gondolnak egyesek a házasságról...Mi az,hogy meguntuk egymást?Akkor mi a fenének kellett összeházasodni-.-'

Semmi logikátok nincs...

2012. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

15 év házasság után, lecserélt egy fiatalabbra :)

Komolyabban: régóta nem volt jó a kapcsolatunk, csak a gyerekek miatt maradunk együtt tipusú, így nem viselt meg, sőt megváltás volt. Azóta ő is boldog az új nőjével/nőivel én pedig sokkal boldogabb vagyok a férjemmel :)

2012. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

ma 12:4

Akkor lemagyarázom neked,hogy megértsd.

15 évesen fiatalon nagy szerelmesek voltunk. Azt hittek minden érdeklődési körünk azonos,illünk egymáshoz. 5 évig jártunk együtt, szóval nem kapkodtuk el. Később felnőttek lettünk.Dolgoztunk, más közegbe kerültünk. Mivel mindketten változtunk,így az érdeklődési körünk is változott. Ami engem lekötött,érdekelt az a volt férjemet vagy idegesítette vagy nem érdekelte. Ez volt fordítva is. Így már nem jártunk közös szórakozási helyekre. (engem nem érdekelt a foci, őt nem érdekelte a tenisz) Mivel a közös programok is abbamaradtak,így egyre kevesebbet beszélgettünk,mivel nem volt közös témánk..8 év házasság után az ember igenis megunhatja a másikat ha már semmi közös nincs benne. Amikor már nem is érzed azt,hogy házas lennél,csak olyan mintha a szobát egy idegen kibérelné tőled.. NA ezért nem volt értelme tovább együtt maradni.


Minden ember változik,és 15-20 évesen ha hiszed is hogy minden stimmel,még 10 év múlva gyökeresen más lehet..

2012. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
16 év után váltam. 17 évesen mentem férjhez, jött a baba, de akkor már két éve együtt voltunk, annyira nem volt váratlan a dolog és nagy volt a szerelem. Agresszív volt a férjem, nem fizikailag, hanem lelkileg nagyon irányított engem és a két gyereket is. Ahogy egyre érettebb felnőtt lettem rájöttem hogy nem akarom ugy leélni az életem hogy mindig a férjem mondja meg mit lehet és mit nem. Nem bántam meg a válást, bár a gyerekek miatt nehéz volt. Elég sokáig küzdöttünk hogy helyre hozzuk, de nem ment.
2012. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

ma 12:54


Nem nekem kell megmagyaráznod,hanem magadnak,mert nem én esküdtem meg valamire hanem te...

2012. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
29 évesen mentem férjhez, és 7 évig voltunk házasok. Tavaly váltam el, mert nem bírtam tovább elviselni a volt férjem anyját, pedig a férjem nagyon jó ember volt. Gyülölködése abból az apróságból indult ki, hogy én olasz állampolgár vagyok, és ö magyar nöt akart a fiának. Az elsö idöben csak megjegyzéseket tett, azt gondoltam, ezt simán átvészelem...De aztán egyre durvább lett, volt, hogy nekem jött. Volt, hogy a 3 éves gyermekemet ellenem akarta nevelni...Voltak cifra dolgok...Az volt a szerencsém, hogy Az utolsó évben már láttam, hogy nem lesz ez így jó, és gyüjtögettem...A volt anyósom mindent elvitetett, csak a lakást kaptam meg nagy nehezen, és az autót, de úgy, hogy az autó felét, és a lakás 2/3-át is ki kellett fizetnem. Egy csészét, de még egy mikrót se hagyott itt annak ellenére, hogy az ö gyermeke is a fiam...Nem bántam meg a válást, a végén már úgy voltam vele, hogy menjen, csak többet ne lássam az anyját...
2012. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
13 év után váltunk el. Hogy miért? A teljesség igénye nélkül a Kati, a Mari, a Lívia, a Gabi, a Klári és még sorolhatnám, hogy kik miatt. Három éve történt a válás, és mára már egyáltalán nem sajnálom.
2012. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy évig sem tartott a házasságom és sok ismerősöm van, akik szintén 1-2 évig voltak csak házasok (attól teljesen függetlenül, hogy előtte csak pár vagy esetleg jópár évig együtt voltak)

Nálam az ex férjem kihátrált a házasságból és egyszerűen nem volt hajlandó többet tenni érte.

De ismerősi körben volt mindenféle ok, főleg megcsalás.

2012. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!