Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért váltatok el és mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért váltatok el és mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Mikor érezted úgy, hogy nem megy tovább az együttlét?

Nem sajnálod már a válást?


2012. jún. 20. 12:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk az tényleg igaz, hogy mi a fenének kell játszani a nagy lányt, megházasodni ,aztán meg elválni. Mert ez csak simán ostobaság, semmi más. Egy családnak együtt kell maradnia. Nyilván meg kell válogatni, hogy kivel házasodi kaz ember, nem az első jött-menttel, csak hogy elhagyjuk aníucit és játsszuk az önálló nagylányt. Szánalmas ez a osk idióta, aki elvált (és egyre több van).
2012. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 2001-ben házasodtam,majd 2009-ben elváltam.Az eleje jó volt aztán mikor eloszlott a lila felhő aztán csak a karrier, a pényz neki már ez kell az kell seminemjó. Mire felfigyeltem már vagy 6 honapja csalt engem.Ilyenek ezek a mai nők ( tisztelet a kivételnek)
2012. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

11-es kikérem magamnak az idiótázást így ismeretlenül csak azért, mert az első házasságom nem sikerült! NEM MINDEN ESETBEN látható előre, hogy milyen problémák lesznek 10-15 év múlva! Nagy arc vagy, amíg bele nem esel egy ilyenbe! Akkor majd megérted. Az én életemet, az első házasságomat nem ismered, tudod kívánom neked, hogy kerülj egy olyan anyós mellé 12 évig, aki az élő fába is beleköt és emiatt kismillió feszkót gerjeszt. Nem csak én utáltam, az egész családja utálta, a férje halálában nagy szerepe volt, annyira kiidegelte.

Emiatt ismeretlenül ne idiótázz le mindenkit, aki elvált!

2012. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

31 évesen ismerkedtünk meg. 5 évig éltünk együtt (apró összezörrenséek voltak), majd összeházasodtunk és hamar jött a baba. Anyósommal voltak a viták, de én mindig illedelmesen nyeltem, nem szóltam vissza.

Amíg nem lettem állapotos, minden jó volt a férjemmel. 8,5 hónapos terhesen a férjem nem akarta a kutyánkat kitenni az udvarra (kertesházban), azt mondta, inkább elválunk. Egész éjjel sírtam, napokig zokogott a lelkem és csak takarítottam a szőröket. Itt valami megszakadt, de hamarosan megszületett a pici babánk és csak vele foglalkoztunk.

Anyósom féltékenységből a szülésem napján öngyilkos lett (nem sikerült neki), amit mai napig nem tudok feldolgozni, megbocsátani.

Fél éves volt a pici babám, amikor udvariasan, de végül beolvastam anyósomnak. A férjem azt mondta, vagy bocsánatot kérek anyóstól vagy válunk. Mivel nem volt miért bocsánatot kérnem és meguntam, hogy engem ezzel akar zsarolni, megírtam a válás papírokat.

Akkor megijedt a férjem és elmentünk párterápiára.

A párterápián jött rá (5 hónap terápia után), hogy bennem visszafordíthatatlanul megtört az iránta érzett szeretet és bizalom, és jövő kedden lesz a válóperünk első tárgyalása. Ez már csak papír, én lélekben már elváltam tőle.

2012. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon sajnállak. Nem semmi lehetett ezt az egészet átélni!


Bennem pár hónapja fontolódott meg a válás gondolat és ez már régen rossz .. :|

2012. jún. 29. 13:11
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha még csak fontolgatod, érdemes párterápiára elmenni, mert visszafordítható a folyamat és újra építhető a bizalom, ha nem halt ki teljesen.

Nekünk kiírtotta a férjem a szeretetet, ami végleges.

Olyanokat mondott, hogy nem kell neki a gyerek, nem cél neki a felnevelése, ha új gyermeke lesz mástól, a másik gyermeket jobban fogja szeretni és ha egyszerre törne el a kezük és egyszerre értesítenék, hogy menjen a gyerekért és vigye orvoshoz, ő a 2. gyerekhez menne... Ezek akkora törések, amit nem lehet felejteni.

Ma már tudom, mert a párterápián felnyitották a szemem, hogy ezeket csak mérgéből mondta és nem gondolta komolyan, de nálam mégis elhidegülést okozott. Nekünk nincs visszaút, de ti még talán megpróbálhatjátok menteni a menthetőt.

2012. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!