Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hány évesen, hány év együttélé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen, hány év együttélés után váltatok el? Mi volt a válóok?

Figyelt kérdés
Aztóta találtatok új partert? Mennyi idő után?
2011. aug. 13. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

6 év után,22 évesen váltam el (19 évesen mentem férjhez) Kiderült hogy nagyon-nagyon mellényúltam, nem ezt a "lovat" akartam egy életen át.

És nagyon jól döntöttem!!!! Válásom után 1 évvel megtaláltam az IGAZIT! Azóta is együtt vagyunk, már sok éve. És igazi szerelemben a mai napig!

2011. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Előző vagyok:

Ja bocs nem írtam a válóokot.

Hol is kezdjem, mert sok van... :- ex férjem sűrűn látogatta a kocsmákat, és nem épp józanul tért haza, míg én addigra már elvégeztem minden házimunkával és a kislányunkat is elaltattam.

- a pénzt mindig az utolsó fillérig elköltötte (kocsmára,játékgépre) és amikor egy irtó nagy veszekedés után többedszerre számonkértem rajta hogy mégis miből vegyek pelenkát, vagy ételt, azt mondta menjek és kérjek anyámtól...ez éjszaka volt, másnap fogtam a cuccainkat és a gyereket és elköltöztem örökre.


-hja ezt majdnem kihagytam: az esküvőnk előtti éjszakát az exférjem nagy-nagy boldogságbna töltötte egy másik nő ágyában, és nem beszélgetéssel töltötték az időt... De én ezt kb. 2 évre rá tudtam meg, próbáltam lenyelni a békát, de bevallom őszintén nem tudtam.

És annyira megundorodtam attól az embertől hogy ha egy ujjal hozzámért, majdnem elhánytam magam tőle. Egy szavát nem lehetett elhinni, mindig hazudozott.

Nem akartam tovább ilyen életet. És a legjobban döntöttem. Azóta nem is hallottunk róla, csak annyit hogy masszív alkoholista és van már családja.


Olyan férfi mellett élek, aki valóban ízig-vérig FÉRFI. Szerelmes vagyok belé már 7 éve, nő vagyok mellette, imád minket a lányommal együtt, értünk él,értünk dolgozik, boldog vagyok vele!

2011. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
13 év együttlét után váltunk el tavaly. A válóok egy kedves fiatal hölgy volt a férjem részéről. Találtam-e új párt? Van valaki, aki nagyon közel áll hozzám, nem tudom, mi lesz belőle.
2011. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Csurmi ***** válasza:
100%
De tipikus! Ivás, hazudozás, pénz meg semmi. Amint elváltam bulit rendezek és nyaralni megyek! :-)
2011. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1hónapja váltunk el.A férjemnek lett egy nálánál sokkal fiatalabb barátnője.Egyik-naprol a másikra hagyott itt minket.34éves vagyok,16évig éltünk együtt.Új pasi még nincs,de még nincs is erőm ezen gondolkodni.
2011. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
21:15 --> Rossz válasz! Ez nem váló ok! Ez csak a váló oknak a következménye! Ahol minden rendbe, oda nem fér be harmadik! Várjuk az igazi okot!
2011. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Apukám el akarna válni (már évek óta), de anyukám nem megy bele a válásba, hacsak nem "kifizeti", tehát nekiadja a lakás árának felét kb. 6 milliót. Apum (szegény mint a templom egere) ezt, sem a hosszú válópert nem tudja kifizetni, tehát nem tud válni.


Miért? Anyum többször megcsalta, kiforgatta minden pénzéből, hitelekbe rángatta, verte, és naponta üvöltözött vele hogy "koszos és bunkó".

2011. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
két év után, mert a feleségem bepasizott. kiment dolgozni egy évre Franciaországba, bennem naív módon fel sem merült, hogy az lesz a vége, hogy 3 hónap! után hazaállított, hogy kint megtalálta az igazit. mire kimondták a válást, az igazija ki is dobta, hazajött, megpróbálta visszakönyörögni magát, de pechje volt, mert én meg már tényleg megtaláltam az igazit addigra. ennek 8 éve, már van egy közös gyerekünk is, benne 1000%-ig megbízom.
2011. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
20 év után, beleszerettem másba, persze az exférjem mindent megtettem értem, de a saját boldogságom volt a legfontosabb. 6 éve együtt vagyok azzal a férfivel akiért elhagytam a férjem, és igen, boldog vagyok.
2011. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!