Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás vagy együttélés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás vagy együttélés?

Figyelt kérdés
Több mint egy évtizedes kapcsolat és sokéves házasság van mögöttem. Sokáig minden jó volt, de kb. egy éve megváltoztak a dolgok. Más hangnemben beszélt velem a párom és az sem volt jó, ahogy ránéztem. Fél éve felvetettem, hogy talán el kellene válnunk. Akkor hirtelen kedves, figyelmes, stb. lett. Megegyeztünk, hogy együtt maradunk, hátha rendbe tudjuk hozni a kapcsolatunkat. Viszont ahányszor szóba kerül a hogyan tovább, mindig megemlíti, hogy már van akihez közeledne. Nemrég kiderült, hogy tényleg van és annak ellenére, hogy köztük (tudtommal) nem történt semmi, én ezt megcsalásnak érzem. Lehet, hogy egy éve is azért romlott meg a házasságunk, mert a párom már akkor kikacsintgatott.
2010. júl. 19. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiválóak a megérzéseid, pláne, hogy be is vallotta a dolgot a férjed. Kifutott a kapcsolatotok, hagyni kellene egymást. Te is találhatsz megfelelőt. Ne légy kishitű!
2010. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Edward Cullen ® ***** válasza:
Házasok vagytok? Akkor nem igen kéne kacsingatnia. Ha nem vagytok házasok és más társaságát keresi akk pedig nem igen van mit tenni. Úgy néz ki nem vagy neki elég fontos. Beszélhettek is róla ,h ő mit tart fontosabbnak. Vagy ,h mi hiányzik a kapcsolatotokból. Mitől hidegültetek el egymástól. Kérdés ,h gyerek van e?! Ha nincs akk nem látok bonyodalmat, ha gondolod hagyd ott. Ha van az 1 kicsit problémás, mert a kisebb gyerekeket lelkileg megvisel 1 vállás. Gondold meg a döntés rajtad áll.
2010. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyerek van? Mert ha van, akkor nem olyan egyszerű külön menni. De akkor is lehet, persze a gyerektartáshoz (fizetése feléhez) ragaszkodj!

Ha nincs, akkor lépni kell ebből a kapcsolatból, főleg, hogy be is vallja, hogy már máshoz bújna szívesen. Így gondolom szex sincs már köztetek a férjeddel.

Persze kívülállónak könnyű azt mondani, hogy hagyd ott, de mindenesetre gondold meg!

25/F

2010. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gyerek nincs és én vagyok a férj.
2010. júl. 19. 13:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha egyenesen megmondja, hogy van számára más, akkor nekem egyértelmű a válasz.Csak magadat alázod meg, hogy ezt újra és újra meghallgatod és eltűröd. Ha már nem csak te vagy neki, nincs mire váni.
2010. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél mazochista,lépj tovább.Kerek perc megmondta h van már más kihez közeledne,és te még mindig vele vagy?Hagyjad ha eröltetd akor sem lesz jobb,és ha kikacsingat akkor vmi hiányzik neki,és ezt egy két beszélgetés nem fogja megoldani.Bezsélgette de ő továbbra is a másikra fog vágyni akihez már közeledne.Hagyd és lépj,egy életed van ne úgy éld, hogy egy olyan nővel vagy aki közli h van nálad jobb már neki.
2010. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan azért vannak együtt mert nincs jobb a láthatáron,de hát előbb utóbb ugyis jön majd az a bizonyos jobb...
2010. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy egyenesen megmondaná az túlzás. Korábban csak olyan féltékennyé tenni akaró megjegyzésnek tűnt, csak mostanában rákérdeztem valamire, amire válaszolni kellett. És hiába az a válasza vége, hogy: "már túl vagyok rajta", én úgy gondolom, nincs visszaút.
2010. júl. 19. 14:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha féltékennyé akart tenni téged, akkor az azt jelenti, hogy te nem mutattad ki az iránta érzett szerelmedet, vagy nem törődtél az asszonnyal... :)

megmondta már hogy mi baja van veled? tudod milyen rosszfát tettél a tűzre? :) ha nem, akkor először ezeket kéne tisztázni.

Ha viszont az a baja veled, hogy már nem tisztel eléggé, és elege van belőled igazából, akkor azonnal lépni kell. mert ez változni nem fog.


31/N

2010. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!