Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon a sors miért tette ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a sors miért tette ezt velem?

Figyelt kérdés

Valami okának kellett, hogy legyen, hogy megismertem a leendõ férjemet(arab) több évvel ezelõtt.

En a kis naiv fiatal fejemmel elhittem mindent neki, mert elhitette velem.Azt hittem tisztaszivü emberrel van dolgom.Otthon az is volt, mert jól el tudta titkolni a másságát.

A hazájában a családja és környezete hatására minden más lett.

Csak türés jutott nekem, mivel nem lehetett visszatáncikálni a gyerekek miatt.

Most már odáig jutottam, hogy lassan gyülölöm és utálatot érzek az irányába.

Soha nem éreztem azt, hogy én itthon vagyok. A lelkemmel visszavágyom, de sajnos nem tudom, hogyan kezdjek neki. Képes lesz kiforgatni mindenbõl,amit keservesen megteremtettünk. Ez lehet mind az õ gyümölcse lesz.


Talán ha a sors idehozott nem hagy egyedül az utamon!


Nem volt soha és most sincs igazi hátterem, magyarán otthon sem számithatok senkire, ha jól belegondolok.


Ha itt maradok belepusztulok a fájdalomba a szomoruságba, a megalázásokba és még sorolhatnám.


Még most is képes a szemembe hazudni, hogy mennyire szeret, és közben mindenki elõtt megaláz és meghazudtoltat, még csak meg sem védhetem magamat.


2013. aug. 27. 10:53
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szepen hangzik amit magadnak kitalaltal felaldozas a geyrekek erdekeben csak sajnos egy nagy huleseg.

feladozas az ha anya szenved es magat emeszti egy rossz hazassagban?nem hiszem inkabb gyava dolog.

De igazan mi a kerdes pakolj es menj haza Ha olyan bator es okos vagy tudsz uj eletet kezdeni barhol.

Anyagi dolgok nem szamitanak az elmulik tonkremegy

Eleted viszont csak egy van es lassan megy te meg varsz sodrodsz CSAK rajtad mulik

2013. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

11:44


En a gyerekeim elõtt sohasem mutattam, hogy szenvedek, senki elött sem, magamba zártam mindent!

2013. aug. 27. 11:50
 23/46 anonim ***** válasza:
95%
Gratula, nézd hülyének a gyereket, mint a sok magatehetetlen, beszari, gyáva feleség! Feláldoztad magad? És? Mire mentél vele? Érdekel valakit?
2013. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Úgy veszem észre, hogy próbálod magadat meggyőzni, hogy miért nem tudsz onnan/tőle eljönni. Ezért felesleges volt kiírni a kérdést. Akármit írunk neked, mindenre csak a kifogást írod, hogy miért nem megy. Ennek így semmi értelme. Sajnáltatni meg kár magadat.
2013. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
39%

"18ki gyerekei miatt nem áldozza fel magát "

Szépen írsz, igazat.

Aki nem áldozza fel magát a gyerekeiért, ha kell - az nem anya.

De akkor, ha felnőttek? Akkor most már hazajöhetsz.

Követségen segítséget kérni? Ha valóban szeret - és nem tudhatod, mert nem érted, az említett kultur-sokk miatt - utánad jön.

2013. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Nem, rosszul értelmeztétek, ha még azt is irtam, sohasem éreztem azt, hogy áldozom magamat a gyerekeim miatt, sõt az itteni életet sem éreztem azt, hogy áldozom magamat, tettem a dolgomat, hogy haladjunk az életben, anélkül, hogy nyafogtam és kerestem volna a kifogásokat!


A gyerekeimet lehetetlen, hogy én egy idegen országban hagyjam, csak azért mert a férjem meg akar felelni a családjának és a környezetének!

Inkább megmutattam, hogy nem adom meg nekik azt az örömet, hogy elérjék a céljukat, mint sok europai nõnél, hogy elfutottak a gyerekeik nelkül.

2013. aug. 27. 11:57
 27/46 anonim ***** válasza:
85%

"tettem a dolgomat, hogy haladjunk az életben, "

-ez a nemes önfeláldozás, ami a szó eredeti értelmében van.


De most már nagyok, önállóak?

2013. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

12:00


Igen most már felnõttek, megvan amit akartam, hogy elérjenek. Most már tudom, hogy szabadon dönthetek, de mégis ott van a sajnálat a férjem irányába, szemtelen velem meg minden, de tudom, hogy nelkülem ronccsá lesz, és akkor,ha elhagyom sikerült ezeknek elérniük,amit szerettek volna. Ezért mindennap keresem a helyes utamat, nem vagyok egoista, hogy csak magamra gondoljak.

2013. aug. 27. 12:13
 29/46 anonim ***** válasza:
89%
Kifogásokat gyártasz, egy gyáva nő vagy, aki megérdemli a sorsát! Szép életet!
2013. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
85%

"de tudom, hogy nelkülem ronccsá lesz"


-lehet, hogy pont erre van szüksége, hogy ráébredjen, ez így nem mehet tovább. Két eset van: ébresztő hatású és utánad jön, vagy nem, mert nem tud már az események hatására kreatívan változni, megcsontosodott - akkor pedig nélküle kell tovább élned. Nehéz lépés, főleg, ha itthon sincs, hova menekülj, de az előzményeket olvasva, valószínű meg kell lépned. Van szakmád? Tudnál pénzt keresni? Átmenetileg befogadna valaki itthon?

2013. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!