Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon a sors miért tette ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a sors miért tette ezt velem?

Figyelt kérdés

Valami okának kellett, hogy legyen, hogy megismertem a leendõ férjemet(arab) több évvel ezelõtt.

En a kis naiv fiatal fejemmel elhittem mindent neki, mert elhitette velem.Azt hittem tisztaszivü emberrel van dolgom.Otthon az is volt, mert jól el tudta titkolni a másságát.

A hazájában a családja és környezete hatására minden más lett.

Csak türés jutott nekem, mivel nem lehetett visszatáncikálni a gyerekek miatt.

Most már odáig jutottam, hogy lassan gyülölöm és utálatot érzek az irányába.

Soha nem éreztem azt, hogy én itthon vagyok. A lelkemmel visszavágyom, de sajnos nem tudom, hogyan kezdjek neki. Képes lesz kiforgatni mindenbõl,amit keservesen megteremtettünk. Ez lehet mind az õ gyümölcse lesz.


Talán ha a sors idehozott nem hagy egyedül az utamon!


Nem volt soha és most sincs igazi hátterem, magyarán otthon sem számithatok senkire, ha jól belegondolok.


Ha itt maradok belepusztulok a fájdalomba a szomoruságba, a megalázásokba és még sorolhatnám.


Még most is képes a szemembe hazudni, hogy mennyire szeret, és közben mindenki elõtt megaláz és meghazudtoltat, még csak meg sem védhetem magamat.


2013. aug. 27. 10:53
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

"A kérdés, hogy mennyire tudsz alkalmazkodni az uj otthonhoz"


Sajnos ebben követtem el a nagy hibát, hogy mindenben alkalmazkodtam, szinte belefáradtam, mert minél többet tettél,annál több kellett, nem is a férjemnek inkább a családja. A férjem szerint minden természetes, neki az volt a lényeg, hogy minden hétvégén a hugánál vagy a bátyjánál legyünk.Most már tudom, hogy azért jártunk évekig, hogy a férjemnél agymosást csináljanak.Sajnos el is érték!

2013. aug. 27. 11:23
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Gratula a 2 gyerekes nőnek, aki a gyerekek miatt nem hagyja ott a férjét!
2013. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
71%
Azért ilyen veled, mert a saját hazájában van. Ha Magyarországon laknátok, nem lenne ilyen. Nekem is volt egy ismerősöm, aki szintén arab férfihoz ment feleségül. Itt jól éltek, külföldön már bántotta a férfi azzal a kifogással, hogy "sajnálom, de itt nálunk így kell bánni a nőkkel". :/
2013. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
71%

Sors Isten elet

Mindharom tanit a sajat hibaidbol kell tanulni es levonni a kovetkeztetest.

Ebben az esetben elhagytad hazadat kereszteny hitedet nem halgattal masok tanacsara onfeju voltal.

Na ez volt a szabad akarat.

Elrontottad ? tedd jova lepj ne sodrodj az arral.

Tudod szerinetm csak a buta es foleg gyava emberek sodrodnak a szennyvizzel.

Csak a gyava es buta emberek hiszik azt nem az o hibajuk a sajat eletuk.

Nezz magadba lasd be hulye voltal es tanulj belole lepj elj ugy ahogy neked es a gyerekeknek jo.

Sok erot hozza mert valoszinu a gyerekeket nem kapod meg es orulhetsz ha a borod megmented onnan semmi nelkul menekulhetsz.

Kerj segitseget a nagykovetsegen gyorsan.

2013. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

Amikor összeházasodtunk és több évig éltünk otthon, minden ugy nézett ki, hogy rendben van.

Nagyon el voltam foglalva, talán azért is sok mindent nem vettem észre.

Amikor idejöttünk még akkor is annak látszott minden.


Az nem igaz,hogy az arab nõkkel rosszul bánnak, biztosan akad. Az arab nõk, ha a férje rosszul bánik vele, rögtön hazamennek és a férje mehet utána kuszva, hogy visszamenjen a házába.

2013. aug. 27. 11:36
 16/46 anonim ***** válasza:
90%

"Az arab nõk, ha a férje rosszul bánik vele, rögtön hazamennek és a férje mehet utána kuszva, hogy visszamenjen a házába"


aham. Hát..neked is ezt kell tenned- és jön kúszva Magyarországra.

2013. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám nekem már kicsi koromban a lelkemre kötötte, hogy bármit is hozzon a sors, arab férfi soha ne kezdjek. Míg nem a hazájában van, a tenyerén hordoz, te vagy a mindene, de otthon, a hazájában minden megváltozik. Ott más a kultúra, mások az értékek. A nő pedig nem érték. Rengetegen estek abba a hibába amibe te. Sőt nem egy arab nő, szökne, vagy szökik meg, ha tud, mert az nem nőnek való élet. Abban a világban a férfi az úr, ő számít, ő a minden. A nő csak egy kellék. Sajnos ebből a helyzetből nagyon nehéz lesz kimásznod főleg, hogy gyerekek is vannak. Gondolom kint éltek, nem Mo-gon.

Valójában szerintem lehet hogy szeret. A 4 fal között, amíg csak ti vagytok. Ha a saját környezetében úgy viselkedne veled mint mondjuk itthon, azzal gyakorlatilag több ezer éves kultúrát hazudtolna meg. Nekik ez a vérükben van, hozzátartozik a személyiséghez. Szerintem meg sem fordul a fejében, hogy másképp kezeljen, hisz ő is, az édesapja is, a nagyapjai és még sok sok felmenőjét arra nevelték, hogy a nő nem érték.

sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de most már vagy eltűröd vagy megszöksz. Nem lett volna szabad belecsöppenned az ő világába. Ne feledd: Az ember többet kibír, mint az gondolná. :)

2013. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

11:33


Az ember sodródik az árral, ha gyerekei vannak, mert tisztában vagy vele, hogy nem viheted el õket. mindegy, hogy buta vagy okos akkor is sodródik.

Inkább az a buta,aki gyerkei miatt nem áldozza fel magát na és én a gyerekeimet nem hagytam el inkább nyeltem.

Most már nem probléma felnõttek a gyerekeim, igy dönthetek a hülyeségemrõl,amit elkövettem.


A hitemet én nem adtam fel, mégcsak az hiányzott volna, de ezt viszont nem is kérték tõlem .

2013. aug. 27. 11:42
 19/46 anonim ***** válasza:
93%

Inkább az a buta,aki gyerkei miatt nem áldozza fel magát na és én a gyerekeimet nem hagytam el inkább nyeltem.

-Ja nézze csak a gyerek, hogy anyuci szenved, apuci egy szemét g$ci és mindenki milyen boldog :D OKOS vagy :D Te jó szenvedést :D

2013. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

11:39


Ezt mondja, hogy utánam jönne, de én ugy érzem, ezeket a fájdalmakat,amelyeket okozott nem tudnám elnézni neki, tehát én már nem akarok vele élni. Nagyon elfáradtam mellette. Ez a probléma!

A válás ügy is nagyon nehéz!

Lehet üres kézzel megyek haza, ha neki ugy tetszik még bosszuból is.

2013. aug. 27. 11:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!