Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Vajon a sors miért tette ezt velem?
Valami okának kellett, hogy legyen, hogy megismertem a leendõ férjemet(arab) több évvel ezelõtt.
En a kis naiv fiatal fejemmel elhittem mindent neki, mert elhitette velem.Azt hittem tisztaszivü emberrel van dolgom.Otthon az is volt, mert jól el tudta titkolni a másságát.
A hazájában a családja és környezete hatására minden más lett.
Csak türés jutott nekem, mivel nem lehetett visszatáncikálni a gyerekek miatt.
Most már odáig jutottam, hogy lassan gyülölöm és utálatot érzek az irányába.
Soha nem éreztem azt, hogy én itthon vagyok. A lelkemmel visszavágyom, de sajnos nem tudom, hogyan kezdjek neki. Képes lesz kiforgatni mindenbõl,amit keservesen megteremtettünk. Ez lehet mind az õ gyümölcse lesz.
Talán ha a sors idehozott nem hagy egyedül az utamon!
Nem volt soha és most sincs igazi hátterem, magyarán otthon sem számithatok senkire, ha jól belegondolok.
Ha itt maradok belepusztulok a fájdalomba a szomoruságba, a megalázásokba és még sorolhatnám.
Még most is képes a szemembe hazudni, hogy mennyire szeret, és közben mindenki elõtt megaláz és meghazudtoltat, még csak meg sem védhetem magamat.
12:14
Lehet, hogy gyáva nõ vagyok, de azok után,amiket én megtettem, ha azt ugy nevezik, hogy gyávaság OK.





Jaj ne sajnáltasd már magad! "én vagyok az erős, bátor NŐ és ANYA, mert tűröm ezt a bánásmódot a kölykeim miatt!
Én szánlak!
Atmenetileg van hovamenni, de abban a korban vagyok, aki után már nem is kapkodnának, hogy munkát találjak, ahogyan itt olvasom az interneten, hogy mennyire nehéz az élet otthon. Ez is gátol a döntésemben, nagyon nehéz.
Köszönöm a válaszokat!
12:31
Miért vagy ilyen durva? Van valami problémád(csak nem te is szomoru vagy valami miatt és igy akarsz mást megbántani), nem kell olvasnod és kész, a sajnálatodra meg egyáltalán nincs szükségem tõled!















"de mégis ott van a sajnálat a férjem irányába, szemtelen velem meg minden, de tudom, hogy nelkülem ronccsá lesz, és akkor,ha elhagyom sikerült ezeknek elérniük,amit szerettek volna"
Akkor maradj de ne rinyálj, el tudnál jönni, gondolom fizikailag nem korlátoznak, mégis maradsz. Ez a te döntésed, de akkor ne sírj, hogy milyen rossz neked.





Nekem azert furcsa ez mert egy arab mellett nem is gondolkozhatsz azon hogy valas! Nokent araborszagban nincs jogod! Se a gyerekeidhez se a megteremtett vagyonhoz!
Atabbal meg csak akkor kezdunk ha tenyleg igazi birkak vagyunk....
Ha besokalsz valsz es azzal a tudattal teszed meg hogy mig elsz nem lathatod mar a gyereked...





Mennyi rosszindulatú ember van itt!!! Nem láttátok azt a filmet ami egy ilyen megtörtént eset alapján készült! Ott a nő nagy nehézségek árán szökött meg több évnyi küzdelem után, közben attól retteget nehogy elkapják, mert akkor megölik.A nő lényegében ott nem mehet egyedül sehova,a család folyton lenézi és szinte semmit nem csinálhat. Több évnyi lelki terror után igenis ilyen lesz az ember,hogy elhiszi a férje nem tudna nélküle élni, pedig drágám csak ezt akarja elhitetni veled,hogy gyenge vagy és szüksége van rád, hidd el ott a családja és nagyon is ellesz nélküled.
Ne hidd hogy nélküled megállna számára a világ, hisz férfiként ott nagyon is ellesz.Apám is ilyen volt több évnyi terror alatt elhitette hogy gyenge vagyok és ő egy senki lenne nélkülünk csak nekem felnyílt a szemem, az ilyen alamuszi emberek csak mások energiájából élősködnek és élnek mint hal a vízben.Bármit mondd vagy állít ne hidd el neki, ha ezek után is visszafogadod akkor csak sajnálni tudlak,hisz aki folyton megaláz az nem szeret téged és egyáltalán nem mondható gyengének!!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!