Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon a sors miért tette ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a sors miért tette ezt velem?

Figyelt kérdés

Valami okának kellett, hogy legyen, hogy megismertem a leendõ férjemet(arab) több évvel ezelõtt.

En a kis naiv fiatal fejemmel elhittem mindent neki, mert elhitette velem.Azt hittem tisztaszivü emberrel van dolgom.Otthon az is volt, mert jól el tudta titkolni a másságát.

A hazájában a családja és környezete hatására minden más lett.

Csak türés jutott nekem, mivel nem lehetett visszatáncikálni a gyerekek miatt.

Most már odáig jutottam, hogy lassan gyülölöm és utálatot érzek az irányába.

Soha nem éreztem azt, hogy én itthon vagyok. A lelkemmel visszavágyom, de sajnos nem tudom, hogyan kezdjek neki. Képes lesz kiforgatni mindenbõl,amit keservesen megteremtettünk. Ez lehet mind az õ gyümölcse lesz.


Talán ha a sors idehozott nem hagy egyedül az utamon!


Nem volt soha és most sincs igazi hátterem, magyarán otthon sem számithatok senkire, ha jól belegondolok.


Ha itt maradok belepusztulok a fájdalomba a szomoruságba, a megalázásokba és még sorolhatnám.


Még most is képes a szemembe hazudni, hogy mennyire szeret, és közben mindenki elõtt megaláz és meghazudtoltat, még csak meg sem védhetem magamat.


2013. aug. 27. 10:53
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
95%
Ő egy arab férfi. Mégis mit vártál?
2013. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Mindig óva intik a nőket az arab férfiaktól, de mégis van mindig egy kettő, aki elhiszi, hogy vele nem így lesz...
2013. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Oké, nagyon sajnáljuk, de mi köze ennek a sorshoz???
2013. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem sors. Olyan hogy sors, nem létezik.


Minden emberi döntések hatásának eredménye. A világ működése is azért tűnik ilyen komplikáltnak mert rengeteg ember mindennapi döntései befolyásolják a világ alakulását.


Szóval egyedül a te döntésed volt hogy ide jutottál, nem valamiféle misztikus "sors akarta így". Ennek a feldolgozása egy jó kezdeti lépés lehet

2013. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Válj el tőle, kezdj új életet és messzire kerüld el az arab pasasokat.Mind ilyen.
2013. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Kultur-sokk. Ez a neve annak a nehehezen elviselhető állapotnak, amit érzel. A mélyén az van, hogy a szocializáció során az első években megtanuljuk olvasni az embereket, helyzeteket, amikben vagyunk- nem csak a szavakból érteni, hanem sokkal összetettebb módon: érteni és érezni együtt a jelenségeket, tekinteteket, szándékokat, amik szavakban nem is jelennek meg. ez azonban nem egyforma - a kultúrákra jellemzően más. Most nem tudod olvasni a környezeted - és az érthetetlenség miatt szenvedsz. A kérdés, hogy mennyire tudsz alkalmazkodni az új otthonhoz. Azt részben Te hozod létre.

Nem biztos, hogy hazudja, hogy szeret- ezt sem biztos, hogy tudod érteni. Haza: menekülnél, és a helyzeted is menekültté lenne. De lehet, hogy érdemes.

2013. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, ha egyáltalán haza tudsz jönni. Te döntöttél így, nem a sors. De nem értem, hogy tudtál úgy kimenni vele, hogy nem tudtad, hova mész?
2013. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Abban az idõben nem sok mindent lehetett hallani, hogy milyenek.

Történt már veletek olyan, hogy valaki jön szembe veletek és csakis felétek tart és az agyba az ugrik be, hogy ez lesz az én férjem.Na itt kezdõdött a történet.

Többször volt szakitás, éreztem, hogy valami nem stimm, de sirt és én visszafogadtam. Sajnos most is elõfordul ugyanez, és én mindig megsajnáltam és megsajnálom.


En ugy érzem, hogy a sorsnak köze van ehhez, mert igy volt megirva,vagy attól függ, hogy ki minek nevezi az élete történetét!

Hagytam sodródni magamat az árral a gyerekeim miatt.

Azt hittem valóban, hogy ez a változás nem fog bekövetkezni!

2013. aug. 27. 11:14
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
A tehetetlenek mondják, hogy a sors keze volt. Ha akarnál, tudnál változtatni!
2013. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
41%

HÁT Az arabok ilyenek.

Alkalmazkodj mert mindenki a saját életének a kovácsa!

Vagy pedig ha nem megy viseld a következményeit!

Nem lennék a helyedbe, egyépként az én párom nem arab de hasonlö a fellépés-imád megalázni föleg ha nem az van amit ö elképzel de 2gyerek van mit tehetnék!



"Vagy megszoksz,vagy megszöksz!"

2013. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!