Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek szerelem ez még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelem ez még, ha a következők hagyják el a férjem száját?

Figyelt kérdés

"Neked semmi célod nincs az életben, te csak úgy elvagy! " (inaktív vagyok: gyes)

"Nem te kerested azt a pénzt! (nyaralásra). Nem tettél te azért semmit! "

"Nekem évről-évre csak rosszabb, te meg éled világodat! " (gyesen vagyok itthon egy epilepsziás kislánnyal, akit hetente 2x hordok fejlesztésre. )

"Én húzom az igát, te meg semmit nem csinálsz! " "Hazajövök, és nyomod rám a gyereket, hát nem szégyelled magad? "

"Egész nap csak itthon vagy, nem csinálsz semmit, csak csavarogsz a gyerekkel. "

Nagyon el kell gondolkodnom a dolgokon... Ezek a mondatok az utóbbi hetek "termései"...



2013. aug. 10. 11:15
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent lehet sajnos, hogy tenyleg megismerkedett valakivel, vagy pedig a baratai cikizik, hogy bezzeg az asszony otthon ul.

Azt azert tisztaznam vele, hogy te nem a labadat logatod otthon es a kormod festegeted, hanem vezeted a haztartast es a gyerwketdkkel foglalkozol.

Nem is ertem, hogy meg van ferfi a Foldon, aki azt hiszi, hogy a gyetekneveles jatek. Lehet, hogy ha neki kene 1-2 napig atvennie, meggondolna magat.

Hiaba ove minden, ha van hova menned, pl.szuleidhez, en mondanam neki, hogy elegem van az alazasbol, es menjunk kulon.

Kerdezz ra, hogy van-e valakije. Mert az ilyen hiryelen palfordulasok mogott sokszor az van sajnos, de persze nem biztos, ezt neked kell etezned.

Egyeb teruleteken, pl.ha lefektetitek a kislanyt, gyenged veled? Beszelgettek? Stb.?

2013. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Ha a kérdező jogász volt, akkor gondolom nem 28 000 Ft volt a keresete, hanem akár több százezer. Szemétség a férjtől szerintem is a beszólogatás, azért, mert az korrektebb lenne, ha azt mondaná, hogy "édes, belerokkanok a hajtásba, hogy el tudjalak tartani téged és a gyereket, keresni kéne megoldást arra, hogy te is munkába állj, és ketten viseljük az anyagi terheket".

Az én férjem hajnalban kel, elmegy dolgozni, este 9-re ér haza, így se tud annyit keresni, hogy itthon maradhassak gyesen. Pedig lehet nem lesz bölcsis férőhely sem, és magánba megy a gyerek. De még így is 2x annyi marad majd legalább a zsebünkben, mint a gyes. Ez van.


Szóval én azért valahol megértem a férjed, hogy besokallt, szerintem beszélnetek kéne erről.


Aki meg azt írta, hogy nem eltartott a nő... Szerintem meg sajnos igen. Amíg ennyi pénzt visz haza, amiből saját magát sem, de a gyereke pláne nem tudja eltartani, addig az. Legyen akármennyire is emberfeletti egy beteg gyerek nevelése, de borzasztó kiszolgáltatott helyzet, ha az anya nem tud mellette valami pénzkereső tevékenységet folytatni.

2013. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!