Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek szerelem ez még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelem ez még, ha a következők hagyják el a férjem száját?

Figyelt kérdés

"Neked semmi célod nincs az életben, te csak úgy elvagy! " (inaktív vagyok: gyes)

"Nem te kerested azt a pénzt! (nyaralásra). Nem tettél te azért semmit! "

"Nekem évről-évre csak rosszabb, te meg éled világodat! " (gyesen vagyok itthon egy epilepsziás kislánnyal, akit hetente 2x hordok fejlesztésre. )

"Én húzom az igát, te meg semmit nem csinálsz! " "Hazajövök, és nyomod rám a gyereket, hát nem szégyelled magad? "

"Egész nap csak itthon vagy, nem csinálsz semmit, csak csavarogsz a gyerekkel. "

Nagyon el kell gondolkodnom a dolgokon... Ezek a mondatok az utóbbi hetek "termései"...



2013. aug. 10. 11:15
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
A legdurvább most jutott eszembe (kavarognak a gondolataim, mert nagyon el vagyok keseredve): "Fejlesztésre is csak azért hordod a gyereket, hogy csavaroghass!"
2013. aug. 10. 11:50
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Akarta ő ezt a gyereket, vagy te erőltetted, ő meg csak rábólintott?
2013. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és még csak nem is szeretet. Teher. Fogalma sincs, milyen egy gyerekkel otthon lenni, ami napi 24 órás munkaidő, nem 8-10-12. Gondolom plusz tehernek veszi, hogy epis a kicsi, de átérezni nem tudja, amit te...: milyen nehéz minden egyes fejlesztés, vagy félni 1-1 rohamtól.


A férjed antiszociális, IQ-. Ugyanis egy élettársi kapcsolatban vagy egy házasságban sem szabadna ilyennek elhangoznia, hogy nem te keresed a pénzt, én tettem le az asztalra, még akkor sem, ha ez tényleg így van, persze mindenki magában tudja, hogy ki mit vett/hozott/vitt, de hogy mártírnak állítsa be magát azok után, amiket rád mond...szerintem el kellene gondolkoznod, hogy vele akarsz-e maradni, mert ez csak rosszabb lesz...

Szüleidhez tudnál menni? Ezek megkoronázása egyszercsak egy pofon lesz, mert a végletekig képtelenség ezeket elviselni, pláne szépen csendben...

2013. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Nagyon akarta és én is, szerelemgyerek. Sajnos, egy előre nem kimutatható kromoszómarendellenességgel született, ami immunhiányban és súlyos epilepsziában mutatkozik meg. Hála Istennek, egy külső szemlélő számára semmi nem látszik a betegségből. Gyönyörű kislány - mindenki mondja.
2013. aug. 10. 11:57
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős a kislány?
2013. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
2 éves
2013. aug. 10. 12:08
 17/42 anonim ***** válasza:
82%
akkor már gyes mellett is dolgozhatsz heti 30 órát, én biztosan megpróbálnám :)
2013. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem tudok elmenni dolgozni: a görcsök miatt nem vállalja senki a gyereket... És hetente 2 nap a korai fejlesztő és a terápia.
2013. aug. 10. 12:19
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Szépen kifogtad!


Én biztos elhagynám!

Csavarogni egy beteg kislánnyal?

Ki ez?

Mond neki hogy elmész dolgozni,és akkor "csavarogjon" ő a kislánnyal!!

2013. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel neki, hogy cseréljetek, te menj vissza dolgozni, ő meg maradjon otthon a gyerekkel.
2013. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!