Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kit lehet a csaladban "Szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit lehet a csaladban "Szerelmem! "-nek szolitani?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hulyeseg a kerdes, de akkor is fel kell tennem.

Csalad, 2 fiu gyermekkel. (11,6)


A felesegem a legkisebb fiunkat legtobbszor "Szerelmemnek" szolitja. Engem is zavar, de en persze felnott vagyok mar, tehat nagy ugyet nem csinalok belole.


De a masik fiunknak nem lehet ebbol kesobb problemaja? Hogy ot viszont csak toredekeben szolitjak igy? Ugyanez a tobbivel. "De Edes!", "Mekkora csajozogep leszel!". De csak a kicsi kap bokokat az Anyjatol. Nem tudom ertheto-e a kerdesem...



2013. júl. 30. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a legkisebb fiúcska ütött rád igazán. :) Téged lát benne, ráadásul gyermeteg lélek társul hozzá. Ezek a kijelentések szerintem inkább a Férjnek szólnak, azaz Neked. De én el nem tudom képzelni, hogy szerelmemnek szólítsam a gyerekem. A különbség tétel meg alapból gáz, nem csak ebben a szituban!
2013. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz lehet a nagyobbik gyermeknek, beszélj a feleségeddel, vajon mit érezne őt, ha vele is így bántak volna?
2013. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Ilyet ne csináljon. Hogy fog az a gyerek normálisan fejlődni, most komolyan? Szerelmem az egy felnőtt, a párom.
2013. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Remélem te helyette is szeretgeted a nagyot? Ő mit szól hozzá, hogy a kicsit agyonajnározza az édesanyja, őt meg nem? Ez bizony gondot okozhat nála, főleg, ebben a kiskamasz korban.
2013. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz, utálom, ha egy szülő különbséget tesz a gyerekei között. Amúgy nem hiszem, hogy azért a kicsit hívja így, mert rád üt, ennek szerintem semmi köze hozzá. Engem is hívott apukám szerelmemnek, ahogy a húgomat is. Valamint pl. unokatesóm is így hívta a nővére kisfiát, mikor még pici volt, hogy szerelmem, pedig nem hiszem, hogy ez inkább a tesójának szólt. :D Beszélj a feleségeddel, hogy ez így nagyon nem lesz jó.
2013. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kicsi a kedvence, meg ő még az ő kicsikéje. De nem tartom túl jónak ezt a különbségtételt, a gyerekek akkor is hajlamosak azt mondani, hogy a másik a kedvenc, ha valami vélt srelmük van, nemhogy ilyen nyilvánvaló különbségtételnél. Szerintem nem egészséges.
2013. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy fiam és egy lányom van. A fiút szoktam szerelmemnek szólítani, bár mostmár egyre ritkábban, és főleg nem a kis barátai előtt, csak ha úgy otthon vagyunk. A lányt baby-zem első perctől kezdve, és az apja is. A fiú ha elesik és sírni kezd, úgy megyek oda hozzá, hogy "Mi a baj szerelmem?", ha a lány éhes és ezt jelzi, megkérdezem, hogy "És mit ennél baby?". Nálunk ebből sosem volt gond, nem érzem, hogy különbséget tennék a gyerekek közt. Ugyanúgy imádom mindkettőt. A szerelmemezéssel nálatok sincs gond, inkább azzal, hogy csak a kicsivel foglalkozik a feleséged. Az ilyen családok nagy gyerekei szoktak itt kérdést feltenni, hogy vele miért nem foglalkoznak, miért mindig csak a kicsi a fontos.
2013. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A Szerelmem megszólítást cigányoktól hallottam, ők nevezik így gyerekeiket. Gyakran szájjon is csókolják őket.
2013. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerelmem megszólítás felnőttnek jár. De ez az én egyéni véleményem.

Nekünk is két fiunk van, tőlem nagyon idegen szerelemnek szólítani egy gyereket. Annyi más szép becéző forma van kisgyerek számára. a "szerelmem" megszólítás maradjon csak meg a férjnek, vagy a feleségnek.

A nagyobb gyereknek lehet ebből problémája, pl. Kisebbrendűség.

2013. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én mindig azt szoktam mondani h szerencsés vagyok mert 4 szerelemem van :)


vagyis alapból nem gáz,az viszont igen ha a nagyot másképp kezeli,de lehet h azért mert ő már 11 éves,nyilván másképp viszonyul már az anyjához

2013. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!