Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is felerősödtek a...

Másnál is felerősödtek a konfliktusok a családban baba születése előtt, közben után?

Figyelt kérdés
Még anymámmal is megromlott a kapcsolatom. Olyan,mintha a saját gyerekkoromat élném meg újra..előtörnek régi dolgok,sokszor azon kapom magam,hogy azon elmélkedek,velem,milyen volt anyám,mikor kicsi voltam. Hirtelen fel kellett most nőnöm,de mégis nagyon nehéz megtennem,hiszen hiányolom azt a figyelmet,amit anyám most az unokájának szentel,talán mert az utóbbi években nem volt olyan nagyon szoros kapcsolatunk. Nem a gyerektől irigylem,egyszerűen,fáj,hogy velem már nem foglalkozik lelkileg..

2013. jún. 30. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem,nálunk csak jobb lett a helyzet.Szerintem mióta én is anya vagyok azóta erősödött meg a mi anya-lánya kapcsolatunk is előtte nem mondom hogy rossz volt a viszonyunk,de bizalmatlanak voltunk mindketten egymással,mára már ez elmúlt.
2013. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én örültem annak, hogy anyám a szeretetét már nem rám áldozza, hanem a gyermekemre. Nem jutott Nekik sok idő, másfél éves volt a fiam, amikor meghat anyukám.
2013. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*meghalt
2013. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk a férjemmel erősödtek fel a konfliktusok és új problémák is megjelentek. Voltak/vannak viták, veszekedések, súrlódások, de mostmár egyre ritkábban. Apránként beleszokunk az új helyzetbe. Másrészről meg sokkal szorosabb lett a kapcsolatunk. A szüleim és köztem csak néha vannak feszültségek, amikor úgy érzem, hogy nagyon beleszólnak a gyereknevelésembe (pl.én nem engedek meg valamit a gyereknek, ők pedig igen vagy ők vigasztalják amikor emiatt hisztizik és olyankor én vagyok a gonoszanyu) és ha úgy érzem, hogy kétségbe vonják a kompetenciámat, gyerekként kezelnek. Néha én is úgy érzem, hogy anyukámat kevésbé érdeklem már, pedig nem így van :)
2013. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!