Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek szerelem ez még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelem ez még, ha a következők hagyják el a férjem száját?

Figyelt kérdés

"Neked semmi célod nincs az életben, te csak úgy elvagy! " (inaktív vagyok: gyes)

"Nem te kerested azt a pénzt! (nyaralásra). Nem tettél te azért semmit! "

"Nekem évről-évre csak rosszabb, te meg éled világodat! " (gyesen vagyok itthon egy epilepsziás kislánnyal, akit hetente 2x hordok fejlesztésre. )

"Én húzom az igát, te meg semmit nem csinálsz! " "Hazajövök, és nyomod rám a gyereket, hát nem szégyelled magad? "

"Egész nap csak itthon vagy, nem csinálsz semmit, csak csavarogsz a gyerekkel. "

Nagyon el kell gondolkodnom a dolgokon... Ezek a mondatok az utóbbi hetek "termései"...



2013. aug. 10. 11:15
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Kérdező neked a terhességed előtt volt munkahelyed?
2013. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Természetesen, jogász voltam egy cégnél.
2013. aug. 10. 17:17
 33/42 anonim ***** válasza:
90%
23/32-es! Te egyszerűen nem vagy normális!!! Össze kellene kötni téged ezzel a lelketlen, bunkó apával. Szép pár lennétek!
2013. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Bocsánat! A 23/33-asnak szóét az üzenetem.
2013. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
90%
Aki beteg kisgyermekkel van otthon, nem minősül eltartottnak! Hol él, aki ezt gondolja?! Szégyellje magát a szó kimondásáért is! Egy beteg gyerek az államnak többször annyiba kerül, mintha maga a szülő otthon gondozza. Ezért a szülőnek kiemelt tisztelet jár. Nem is vállalja mindegyik.
2013. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Ne cseréljenek, mert az a gyerek életébe kerülhet.


Szerintem a férjed csalódott, hogy beteg gyereke lett. Ez egy férfinek akkora törés, mint a nőknek az abortusz.

Lehet a környezetében (munkahely, barátok) mindenkinek egészséges gyerek(i) van(nak), neki meg beteg. Mert az epilepszia betegség. Fogyatékkal is járhat (esetek kb 50-60%).

Nem tudja senkivel megbeszélni, mert férfi nem beszél az érzéseiről, rád mérges, meg magára is. Leginkább magára.

2013. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
# 36 van benne valami amit mondasz...
2013. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

36 Nehogy megsajnáljam...


Én már rég csalódtam volna ebben az emberben, már csak azért is, mert egy intelligens ember nem a kiszolgáltatottakon vezeti le a feszültséget. Aki ilyet csinál, az se bátorságra, se szeretetre nem vall. Ennyi, nem venném férfiszámba, mert nem férfias viselkedés az, hogy így nem látja át a helyzetet és hogy ilyen csúnyán beszél valakivel, akin több teher van, mint rajta. Amúgy ezelőtt a hét előtt nem szólt be ilyeneket? Vagy ezelőtt is ilyen volt és ez csak az eheti termés?

2013. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

ma 18:47


Nem,nincs benne semmi.

Ég és a föld,az esetben egy halott gyerekről beszélünk,szegény kislány meg él,és egészséges.....

2013. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

és egészséges.....*

akarom mondani,él és beteg

apukának meg mellette kéne lennie....

2013. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!