Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan/miből lehet tudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan/miből lehet tudni, hogy a lánykérés mögött valós házasodási szándék áll-e?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam,hogy megkérte a Párjuk a kezüket,de már x éve nem vette el.

Tulajdonképpen Nálunk is ez a helyzet,azzal megspékelve,hogy nemet mondtam,amikor először megkért.De ennek már 3-4éve,még mindig ez a dolog lenne a hunyó?


Köszi!



2013. júl. 13. 17:59
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Na jó,átgondoltam és rosszul fogalmaztam meg a kérdésem....

Mert tudom,hogy valós a házasodási szándéka Velem a Páromnak.Nekem is Ő az egyetlen akihez hozzámennék,Neki is Én az egyedüli,akit elvenne.De akkor most mi van???? Köszi!

2013. júl. 13. 18:03
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Talán az, hogy sokaknak nincs pénze magára a lagzira. Más csak így biztosítja be magát. Valakinek szimplán kényelmes ez a helyzet. Sőt, én már a következőt is tapasztaltam: ismerősöm eljegyezte a lányt, mielőtt kiment külföldre tanulni, aztán nekem is mondta, h zsaroljam meg a barátomat, h ha nem vesz el, elhagyom. Bocsi, hogy nem tudom értelmesen válaszolni a kérdésre. Egyébként régen az eljegyzést követő 2 éven belül kellett megtartani az esküvőt.
2013. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
64%

Ha jól értem?!


Megkérte a kezedet,

te nemet mondtál és mégsem vett el??!!


Most ki is a hü..e??

2013. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy értelmezem, hogy 1x megkérte a pasi,akkor nemet mondott, másodjára is volt lánykérés, akkor már igen volt a válasz
2013. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

3! :)!


4! Az úgy volt,hogy nemet mondtam,majd erre kb. 1 év múlva nagy nehezen kinyögtem,hogy sajnálom és mostmár igent mondanék.

2013. júl. 13. 18:23
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
Itt 4-es. Én csak tippeltem, végülis majdnem eltaláltam. nem lehet, hogy tényleg anyagiak miatt nem tud elvenni?
2013. júl. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Végülis nem találtad el,mert azóta is várom,hogy majd lesz egy rendes lánykérés,de nem. Szóba szokta hozni néha,hogy el akar venni,de ennyi.

Beszéltük már,hogy nem akarunk nagy esküvőt,sőt,szóval konkrétan az eseménybe nem kéne pénzt tenni.Talán a jelenlegi bizonytalan anyagi helyzetünk,az idegesítheti Őt,de ez szerintem (Női aggyal) nem ide tartozik.

2013. júl. 13. 18:33
 8/33 anonim ***** válasza:
73%

1 Mikor nemet mondtál a lánykérésre, akkor átprogramozta az agyában a kapcsolatotokat. Azóta ő is csak időtöltésként kezel téged, nem jövendőbeliként.


2 Amikor megkért, még szerelmes volt, azóta -ha jól értem- eltelt 4-5 év, már nem szerelmes, "kijózanodva" viszont nem tervez veled semmi komolyat.


3 Időközben rájött, hogy egyszerűen eszébe sincs megnősülni. :D


Bármelyik variáció igaz, csak a te megnyugtatásodra emlegeti néha-néha, hogy maaaaaaajd valamikor feleségül akar venni..

2013. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi,az én verzióm az, hogy majd ha végzek a mesterképzéssel az egyetemen, akkor fog eljegyezni esetleg, ehhez még 2 év kell)
2013. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

8! Egyik pont sem lehet igaz,mert akkor minek mondaná teljesen magától a házasságot időnként,amikor Én fel sem hozom!? Ez utóbbival kilőve a megnyugtatásom is. Szóval ezeket mindig kizárólag Ő hozza föl.

Köszönöm!

2013. júl. 13. 18:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!