Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Titkos esküvőt tervezünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos esküvőt tervezünk Tud-e valaki tanácsot adni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel (illetve már menyasszonyommal) szeretnénk egybe kelni, de tudjuk, hogy a környezet (pláne a család) elhamarkodottnak gondolná az egészet, a lényeg nem is ez, hanem az, hogy szeretnénk egy titkos esküvőt. Templomit csupán, és az volna a kérdés, hogy mi ennek a menete? Hogyan megoldható, vagy kivitelezhető? Volt-e már valakinek ilyen, vagy hasonló? [Csak értelmes, hasznos válaszokat kérek, beszólogatást nem. Köszi]

2013. jún. 25. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
sok ilyet hallottam már és avégén a szülőknek lett mindig igaza...
2013. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Templomban csak akkor esketnek meg, ha előtte polgárilag már összeházasodtatok.

Ha bementek az anyakönyvvezetőhöz, bejelentkeztek, kértek időpontot, akkor csak két tanú kell és megesketnek. A tanuk lehetnek akár a folyosón várakozók is.

2013. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

bocs, de a templomi önmagában semmi nem jelent, ez nem igazi, anyakönyvvezető előtt érteném, de így nincs is jelentősége,

valamikor a templomi van előbb, ha úgy jönne ki a lépés, nem tudom, de a templomi nem vonzott soha N

2013. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is hallottam olyat ahol a szülőknek lett igaza, többnyire ismerem az ilyeneknek a hátterét is. Itt senki nem hajszol senkit semmibe. Nincsenek kétségek sem egyéb, csak csupán tudjuk azt, hogy ki örülne velünk, és ki nem, mindenféle féltékenységből, de ezért mi nem szeretnénk várni...
2013. jún. 25. 22:28
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Miért pont templomit akartok?
2013. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
polgári nélkül nincs templomi...
2013. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Először is köszi az információkat, nem tudtam hogy a templomihoz polgári kell...


Azért akarunk templomit, mert az tud titok maradni, egy polgárinál nem lehet titok, hiszen "túl" hivatalos, ami nem baj, de nem tartható titokban. Én 26 vagyok Ő 22 tehát nem gyerekek vagyunk :)

2013. jún. 25. 22:41
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
miért ne maradhatna titokban a polgári? bementek, bejelentkeztek, meg is mondhatjátok, hogy senki nem tud róla, titkos, nem kell felhajtás. Ennyi
2013. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Katolikus templomban összeadnak polgári nélkül is, de értelme nincsen (a vallási dolgokat leszámítva), mert a magyar jogrendszer ak a polgárit fogadja el.


Református egyház viszont a már meglévő házasságot áldja meg, nem összead.


Nem az otthoni anyakönyvi hivatalba mentek, akkor senki nem kotyogja el.

Nincs semmi megkötés a helyszínre vonatkozóan.

Bementek legkésőbb 30 nappal az esemély előtt személyesen.

Viszitek a születési anyakönyvi kivonatot, érvényes személyit, lakcímkártyát, (ha vonatkozik rátok, akkor a válási papírokat, vagy a volt házastárs halotti anyakönyvi kivonatát)


Senkinek sem fognak szólni, ha munkaidőben 2 tanuval kéritek, akkor még ingyenes is lesz

2013. jún. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Polgárit miért tudná meg mindenki?

mi két tanúval házasodtunk,nem kívántam látni a családot aznap,párom sem.

Kb 2 évvel később véletlenül tudták meg,egy levelet az apeh a régi cimemere,anyámékhoz küldött,de már a férjezett nevemmel...

2013. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!