Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Titkos esküvőt tervezünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos esküvőt tervezünk Tud-e valaki tanácsot adni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel (illetve már menyasszonyommal) szeretnénk egybe kelni, de tudjuk, hogy a környezet (pláne a család) elhamarkodottnak gondolná az egészet, a lényeg nem is ez, hanem az, hogy szeretnénk egy titkos esküvőt. Templomit csupán, és az volna a kérdés, hogy mi ennek a menete? Hogyan megoldható, vagy kivitelezhető? Volt-e már valakinek ilyen, vagy hasonló? [Csak értelmes, hasznos válaszokat kérek, beszólogatást nem. Köszi]

2013. jún. 25. 22:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó, nálunk unokatesóm ugyanezt csinálta. (Anyja levélből tudta meg)

Azóta sem bocsátottuk meg neki, nem azt, hogy 2 tanuval férjhez ment, sem azt, hogy nekünk nem szólt róla, mert semmi közöm hozzá, de az anyjának sem?

Az sem baj, hogy előtte nem szólt, de utána sem?

Nem voltak sosem rosszban, nem értem, hogy azt a nőt ennyire megbántani, aki az édesanyja, aki gondozta, aki felnevelte.

Nekem olyan kicsit mint a gyekek, akik nem merik felvállani a tetteiket.

Szerintem szörnyű, főleg, hogy senki nem ellenezte a kapcsolatukat, tehát nem az a helyzet, mint a kérdezőnél.


9-es

2013. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok


Mi nem voltunk jóban,anyámék úgy húztak le ahogy tudtak,évente kb kétszer ha beszéltünk,azüta se változott ez.Párom szülei végigveszekedték volna az esküvőt,így ő sem akarta elmondani,inkább két jó baráttal megházasodtunk és kész.

Nagyszülők sajnos nem éltek már,őket szivesen láttuk volna.Többi rokon nem érdekelt,magunk miatt házasodtunk.

2013. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%

Így jogos....10-es



9-es

2013. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező! Még arra figyelj, hogy a polgárin a két tanú megbízható, nem pletykás ember legyen! Ha megvan a polgári időpontja, utána menjetek a templomba időpontot kérni! Sok boldogságot nektek! Majd írd meg, mikorra kaptatok időpontot és hogy sikerült. :)
2013. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!