Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok tanácsot adni? Ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni? Ugy érzem vmi nincs rendben velem van a baj? Vagy miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
A pasimmal 9 honapja vagyunk együtt szeretjük egymást. Sokmindenen keresztul mentunk ami kellő képpen megerositette a kapcsolatunkat. Csakhogy én mégis ugy érzem h ő nem szeret mert nem is keres semmi romantika nincs..hogyan tudassam vele h vmi másra v esetleg többre vágyom?

#vele h
2013. jún. 17. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Hogy érted, hogy nincs romantika?
2013. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tényleg hány évesek vagytok?
2013. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele. mást itt nem nagyon lehet mondani. szeret téged--> megérti, megpróbál változtatni---> de jó sikerült. nem szeret---> nem érti meg nem változtat--> de jó kiderült, hogy nem is szeret, nincs több időpazarlás vele.

csak jól járhatsz.

2013. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
előbb nem tűnt fel?
2013. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

el tudom képzelni mennyire borzasztóan szerethet


lol

2013. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a lol még tényleg nem ment ki a divatból? Lol..
2013. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk
2013. jún. 17. 23:07
 8/10 anonim ***** válasza:

ez nem úgy működik, hogy te szólsz, hogy most aztán majd romantika lesz


ha ilyesmire van igényed választottál volna olyat aki ezt megadja

2013. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

15 évesen mi olyan sok mindenen lehet keresztül menni a nyolcadikos ballagás, és konfirmáción kívül?:)


Egy 15 évestől pedig még ne várj gyertyafényes vacsorát:)

2013. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is várom el tőle :) csak azt nem értem h néha szeretlek imádlak életem meg kicsimnek szolit..máskor pedig ugy beszelunk mint ket barát :s miért van ez?
2013. jún. 17. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!