Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud adni tanácsot? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud adni tanácsot? Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

3 hete kb. megismertem egy nagyon aranyos lányt, itt lakik a szomszédban. Egyre többet beszélgettünk, és már odáig jutottunk, hogy meg is csókoltam.. Egy baj van csak: van barátja. A barátja olyan 200 km-re lakik, de minden hétvégén megy hozzá, most is ott van, és mivel itt a nyári szünet az iskolában, csütörtökig elvileg haza sem jön.. Döntés elé állítottam, hogy most hétvégén döntse el mit szeretne. Azt mondta, hogy nem akar elveszíteni és én sem őt, nagyon megszerettem.. Tudom, hogy csúnya dolog belerondítani más kapcsolatába, de szerintem ez nem csak egy személyen múlik. Most nem tudom mit csináljak, minden percben csak rá tudok gondolni, ha valaki volt ilyen helyzetben, legyen szíves tanácsot adni.. előre is köszönöm!


20/F


2013. jún. 16. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:

A következetes magatartást tanúsítottad, helyes, ez férfias!

Döntse el mit akar, ne legyél pótlék. Ha annyira szeretné a barátját akkor nem engedte volna hogy megcsókold, gondolom viszonozta a csókot. Meg 200 km...miről beszélünk, te meg ott laksz a szomszédban XD

2013. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
várd meg ahogyan dönt,ahogyan leírtad,abból úgy gondolom meletted fog dönteni
2013. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pedig jol tetted. álitsd ut elé. vagy te vagy ö. ne égesse 2 végén a gyertyát. nem jo ez senkinek. és gusztustalan is a csajtól
2013. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Abba nem gondoltál bele h ha ot megcsalja teged is megcsalhat??
2013. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4


De igen először eszembe jutott ez is, de nekem azt mondta, hogy nagyon lelkiismeret furdalása van így is és ezért addig ne csináljunk semmit, amíg nem dönt. Most tűkön ülök, hogy történjen már valami, tegnap óta nem beszéltünk..

2013. jún. 16. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd a csaj eldönti (remélhetőleg), hogy mit is akar. Amúgy nekem az jött le az írásodból, hogy mindig a csaj megy a sráchoz, holott a srácnak is illene viszonoznia, elvégre neki kellene udvarolnia. A távkapcsolatok többsége nem bírja ki, és abban is igazad van, hogy nem csak egy személyen múlik egy kapcsolat sikeressége. Viszont a 4-esnek is igaza van, hiszen semmi biztosíték, hogy melletted nem lenne más pasija, ha esetleg olyan típus.
2013. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#1:


igen viszonozta a csókot.. de nem csak úgy, éreztem, hogy mindjárt kigyullad körülöttünk minden..

2013. jún. 16. 21:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom igazából eldönteni, hogy most várjak, hívjam, ne hívjam, ne várjak, keressem, ne keressem.. szóval.. nagyon rossz érzés.
2013. jún. 16. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:
ez ilyen. de ne kapkodd el. hagyd aludjon egyet. mert most ugyis a pasiját választaná mert még friss neki a mai napi eggyütt létük
2013. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!