Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasigondok. Tudnátok tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasigondok. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nagyon jó barátom akivel egy ideig úgy tűnt hogy összejövünk.Aztán egy hete minden megváltozott. Mintha cölibátusba vonult volna.Kikötötte hogy csak barátok vagyunk és nem szeretne tőlem semmit.Viszont a viselkedéséből nem ez jön le. Nekem úgy tűnik még magának sem ismeri el hogy többet érezne irántam.Már átbeszéltük a dolgokat nem is egyszer de nem segített. Valami ötlet? Az a baj hogyha én kezdeményezek elhúzódik, viszont ha nekem nincs kedvem besértődik.Állandóan féltékenykedik ha más pasi szóba jön.Segitsetek légyszives.

2013. jún. 15. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg úgy érzed, hogy többet érez ő is, akkor kezdeményezz! Nem ismerjük az érzéseit, vagy hogy milyen ő.
2013. jún. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon úgy tűnik hogy igen... Csak fél bevallani magának mivel eddig csak idősebb barátnői voltak.Én meg 11 évvel fiatalabb vagyok nála bár ez nem látszik XD
2013. jún. 15. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha "nyuszi" féle dolog miatt nem kezdeményez de jó fej stb és megéri vele lenni akkor kezdeményezd a dolgokat;

Viszont ha "party állat" féle szóval tetszel neki de ő jobban szeretne kalandozni és azért nem akarja akkor viszont ne. Sok mindentől függ és kevés az infó. :/ (most hirtelen ez a 2 variáció jutott eszembe de bármi lehet még amit te tudsz..)

2013. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Se nem nyuszi se nem party-állat (olyannak még a közelébe se mennék) csak még neki is fura ez a helyzet állítólag. Még anyum véleményét is kiakarja kérni. XD Nem min tha nekem nem lenne az mivel megfogadtam hogy 25 éves pasival leszek maximum , aztán itt van 30 a lelkem.
2013. jún. 15. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor hány évesek is vagytok?:D Akkor ez a gondja, van ember akit nemzavar h fiatalabb hölggyel van, de van akit igen mert pl komolyabb tervei vannak már. (nem bántásból de mindenki azt mondja h érettebb a koránál... szóval érted:D)
2013. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pár nap és 20 leszek... nem gondolkodik semmi ilyesmiben ezt nagyon jól tudom. Ő 30 szerintem ez a dolog egy kicsit bekavart nála :D
2013. jún. 15. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, én nem haboznék ilyen esetben. :D Hagyj neki egy kis időt, jobbat nem tudok mondani. (:
2013. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget. :D
2013. jún. 15. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!