Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek ne ítéljetek el, hanem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek ne ítéljetek el, hanem adjatok tanácsot! Jó?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz.Szóval,2éve van barátom, akivel jó minden és szeretem,pont ilyen fiút képzeltem el mindíg, de van egy nagyon régről ismert barátom akivel mostanában nagyon sokat beszélgetünk meg rengeteget nevetünk.Elmentünk bulizni és hazakísért és kézen fogva ültünk a kertünkben 1-2 órát és nevettünk végig, túl jól éreztem magam vele ami megijeszt, mert külsőre egyáltalán nem illünk össze, és nem működne, a barátommal pedig minden működik,de mégis vonzódom hozzá, és bűntudatom van nagyon! Mit kéne tennem? Nem akarom a barátom elveszíteni és a másik fiút sem bántani,mert ugy érzem h szerelmes belém,tudom hogy ha nem foglalkozok ennyire vele akkor ez nem történik meg, de vágyom a társaságára. :S ezt így nem lehet csinálni igaz?:/

2013. jún. 2. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Hány éves vagy?

Simán lehet, hogy még nem élted ki magad. Megismernél embereket, tapasztalatokat szereznél. Jó a barátoddal de valami újra vágysz.

2013. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

" ezt így nem lehet csinálni igaz?:/ "


-tévedsz,mert lehet,

2013. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet.

Egyrészt tisztázd magadban, kit akarsz igazán.

Szerintem mondjuk egy jól működő kapcsolatot kár felrúgni egy olyanért, amire már most azt mondod, hogy nem illetek össze.

Az új sráccal tisztáznám a helyedben, hogy csak barátok lehettek, nem akarod sem otthagyni, sem felrúgni a párkapcsolatod, ne áltassa magát.


A párod jobb, ha nem tud az érzéseidről, mert nagyon fájna neki.

Előfordul, hogy időnként más is tetszik, máshoz is vonzódsz, de a legjobb, ha ebbe nem bonyolódsz bele. Annyira jó kapcsolat nincs a földön, amikor ilyen nem fordulhat elő. A hűség elhatározás kérdése. Tehát ilyenbe jobb is nem belebonyolódni, érzelmileg sem.

Viszont egy két éve kiegyensúlyozott párkapcsolatot érdemes tovább építeni, és megóvni.


Azt meg te is tudod, hogy egy félrelépés esetén mindent elvesztenél. Az sincs kizárva, hogy mind két fiút elvesztenéd. Tartós, komoly kapcsolatot nem úgy kezdenek a pasik sem, hogy elszeretnek mástól, elvégre akkor tőlük is ugyanúgy el lehet venni. Elképzelhető, hogy részéről ez csak testi vágy.

2013. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem igen kéne ilyeneket csinálnod, ha komoly kapcsolatod van. Szerintem ez csak egy fellángolás a részedről... az újdonság varázsa megbabonáz... Tartsd a távolságot ettől a " baráttól" és légy több időt a pároddal.

21N

2013. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hm, nehéz nem elítélni :))) Engem is érdekelne hány éves vagy. Régebben volt egy bnőm aki szinte ugyanezt csinálta, igaz ő fiatalabb volt (18é). Amikor engedted, hogy megfogja a kezed, gondolom nem tisztáztad, hogy neki ez mást jelenthet. Mert szerintem ez nem megbántás. Vagy ő többet foglalkozik veled, mint a barátod? Én ilyenkor igazából nem értem az ilyen dolgokat. Én amikor szerelmes vagyok, ilyen eszembe se jutna, hogy egy barát kezét fogjam, esetleg úgy ha mindketten tudjuk, hogy tényleg a barátság miatt.De nálad nem úgy néz ki. Akiről írtam csaj, ha én beszéltem 2 szót másik lánnyal, már nyomta a műbalhét meg a féltékenységi jelenetet. Kíváncsi lennék mit szólnál, ha a pasid a kertjükben kézen fogva üldögél egy másik lánnyal... Biztos nem esne jól.
2013. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én is 18 vagyok.:)
2013. jún. 2. 10:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom,és bánom is. Igazatok van!
2013. jún. 2. 10:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha 2 év után ennyire elbizonytalanít egy új vonzalom, akkor szerintem ezért a kapcsolatért kár ragaszkodnod. Nem 3 gyerekes családanya vagy, akinek komolyan mérlegelnie kéne ilyen esetben, hanem egy 18 éves tinilány, aki előtt még ott áll az egész élet. Bőven ráérsz később is megállapodni. Egyébként sokan átmennek ezen amit most érzel később is, de ha rátalálsz a nagybetűs férfira az életedben, sem 2, sem 5 év múlva nem fog komolyan érdekelni senki a párodon kívül, ez tapasztalat.
2013. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ugyanilyen helyzetben voltam én is szerettem a barátom,de közben volt egy másik fiú is akinek vágytam a társaságára,és én még nagyobb hibát is elkövettem,hogy nekem csók is volt és aztán nagyon megbántam,ha szereted a barátod akkor ne keressed más fiúk társaságát,mert nagyon megfogod bánni...én utánna bármit megtettem volna,hogy a volt fiúmmal legyek...gondold át...
2013. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!