Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ne ítéljetek el tanácsot...

Ne ítéljetek el tanácsot szeretnék. Pozitív lett a tesztem és sajnos dohányzom. Hogy tegyem le?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idös kismama vagy???
2009. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyanígy voltam. Rögtön letettem, ahogy megláttam a teszt eredményét. Niquitin CQ szopogatótablettával sikerült az első perctől.
2009. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én lelkileg "zsaroltam" magam: rettegtem,hogy a babámnak baja lesz vagy csecsemőhalálban meghal vagy vmilyen idegrendszeri vagy keringési/légzőszervi problémája lesz. Aztán abbahagytam és kb. rá 1 vagy 2 hétre elkezdtem hányni a ciginek még a szagától is valaki ruháján... innentől kezdve nem volt nehéz. a felelősség is elkapott: nem akartam rossz példa lenni a gyerekemnek és meg szeretném ismerni az unokáimat is :). Próbálj ilyenekre gondolni,hátha neked is segít és remélem te sem fogod bírni a szagát! ;)
2009. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi idős terhes vagyok mert még csak teszteltem de orvoshoz még nem mentem.Mikor a fiammal voltam terhes le tettem,de azóta sajnos visszaszoktam.Én is próbálok ilyenre gondolni mint te de annyira kívánom a cigit....!Kb napi fél dobozzal szívok el,de úgyis le fogom tenni valahogy!!!!
2009. febr. 16. 21:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy nem szulethet a te cigid miatt beteg gyereked!

A dokitol is kerjel tanacsot, biztos mond valami jot.

De tenyleg, nehogy ez miatt beteg legyen a gyerek, akkor az egesz eletedet tonkrevagod!!!!

2009. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Gratulálok! Én is ahogy megláttam, hogy pozitív lett a teszt, már nem gyújtottam rá. Nem használtam tapaszt sem semmi ilyet, egyszerűen a baba gondolata és hogy egészséges legyen, elég volt lelkileg. Ennek már két hete és most is úgy vagyok vele ha elszívnék egy szálat lehet hogy rosszul lennék tőle. Egyátalán nem kívánom. Sőt!

Gondolj a baba egészségére és meríts erőt a boldogságból amit okoz a jövetele, és hidd el sikerülni fog! Sok sikert és boldog babavárást kívánok!

2009. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! utolsó vagyok! Az lemaradt az elejéről hogy Gratulálok a BABÓHOZ!
2009. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm és mindenkinek boldog babavárást!!!:):)
2009. febr. 16. 21:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Gratula a babóhoz! Én is cigiztem a terhességem előtt, de mikor azt mondtuk, babaprojekt, előtte mindketten letettük, hogy tudjunk tisztulni. Mivel nálad ez nem így van, gondolj arra, mennyire kicsi áldozat ez egy egészséges babáért. Teljesen megértem, hogy nagyon a terhességed elején még meg-megkívánod, de szívből remélem, hogy sikerülni fog. Aki már szült egy gyereket, annak ez meg sem kottyan. Gondolom te is meg szoktál ütközni (én nagyon..nem elítélem, de összeszorul a gyomrom), amikor nagy pocakos kismamik szívják a piros Malbit...

Sok sikert és nagyon boldog babavárást! :)

2009. febr. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a babádra! Anyukám cigizett a húgommal és sajnos egy vesével született..... Most a legfontosabb a baba!!!!!
2009. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!