Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ne ítéljetek el tanácsot...

Ne ítéljetek el tanácsot szeretnék. Pozitív lett a tesztem és sajnos dohányzom. Hogy tegyem le?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 21:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Dehogy ítélünk el, épp ellenkezőleg, te legalább le akarod tenni, más meg lelkifurdalás nélkül elfüstöl, végig a terhessége alatt...

Na ezt nem tudom megérteni.

Én nem cigizek mióta a kislányommal terhes lettem, mert megundorodtam tőle, ezért igazából tanácsot sem tudok adni, de nagyon sok kitartást neked!!!

2009. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szióka! Én is dohányoztam 14 évig. Én két éve tettem le a cigit, azért, mert a férjem kijelentette, hogy babát szeretne. Akkor saját magamtól tettem le. Nagyon nehéz volt, de csak egy cél vezérelt. Egészséges gyermeket akarok,és ez a minimum, amit ezért meg kell tennem. Így sikerült leszoknom. Most ezerrel dolgozunk a babán. Sok sikert. Nagyon nem lesz könnyű. Az akarat a legfontosabb.
2009. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Vissza olvasgattam a kérdéseimet!Hú de régen voltak. :) Ha olvassa még valaki.....kb napokkal később letettem a cigit,A halvány teszt eredménye egy ma már 7,5 éves gyönyörű nagylány.Akit kis húga is követett aki3,5 éves.Sosem szoktam vissza a cigire!! :) A válaszolók közül van itt még valaki???
2017. jún. 2. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!