Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud adni egy hasznos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud adni egy hasznos tanácsot? (előzmények és a kérdés lent)

Figyelt kérdés
Kereken 1 hónapja szakítottam a barátommal. Úgy 1 hete kíváncsi lettem, hogy vajon egy párkereső oldalon mennyire kelteném fel az érdeklődést a másik nemben. Csak a bemutatkozó alapján sokan írtak rám (persze mindenféle perverz embertől is kaptam levelet, el is hajtottam őket). Én nem tartottam eddig nagyra ezeket a társkeresőket. Beszélgettem korombeliekkel is, de nem nagyon fogtak meg. Pénteken ez megváltozott. Egy sráccal annyira jól elbeszélgettem, hogy több mint 5 órán keresztül dumáltunk (meg a következő napokon is). És találkozni szeretne velem. Persze én is vele és biztos, hogy nem egy 50 éves perverz állat. Megbizonyosodtam róla, de ezt most nem fejtem ki. Szóval a szüleim sem tartják nagyra (konkrétan nem örülnek) a társkeresőket ahogyan a családom többi tagja sem. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy hogyan közöljem velük, hogy találkozni fogok egy fiúval az oldalról. Valami jó tanács?

2013. jún. 3. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne mondd el nekik, ennyi.
2013. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen ennyi, ne mond el nekik! -szerintem! am milyen idős vagy?
2013. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 edicí ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy kell közölnöd a családtagjaiddal, hogy mikor kivel mész találkozni? O.o
2013. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
anyámékat érdekli, hogy merre császkálok am 17 :) és szerintem egészséges, hogy nem hazudok nekik még arról sem hogy merre járok
2013. jún. 3. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy a suliból ismered, csak eddig nem meséltél róla, és most elmennétek császkálni egyet. :)
2013. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"szüleim sem tartják nagyra ... a társkeresőket"



Magas intelligenciára vall a részükről.

2013. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó ha csak szidni tudod őket akkor csá....igenis nagyon okosak (ha ismernéd őket csodálkoznál mennyire) de tudják, hogy tele van perverz alakokkal és hiszik, hogy élőben jobb az ismerkedés mint neten keresztül....szerintem érthető
2013. jún. 4. 02:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Látszik!


Mert ugye a neten lévő emberek nem mászkálnak még véletlenül sem az utcán....


Alma nem esett messze a fájától. Inkább óvd meg magadtól és a szüleidtől azt a srácot.

2013. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!