Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Éreztetek már hasonlót? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már hasonlót? Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Tegnap este a párommal egy gyönyörű szép helyen voltunk, szépséges kilátás, olyan romantikus volt az egész. Voltak körülöttünk más fiatalok is, voltak párok, baráti társaságok. Nem messze tőlünk volt egy fiatal pár, huszonévesek. Még rájuk is pillantottam, hogy milyen aranyosak együtt. Aztán üldögéltünk tovább, beszélgettünk, csókolóztunk stb. Épp azon gondolkodtam, hogy mennyire tökéletes lenne ez a hely arra, ha egyszer majd megkérné a kezem. (már beszéltünk erről korábban, szóval nem tabu téma köztünk, de övé a döntés, hogy mikor teszi meg ezt a lépést, de szokta mondani, hogy feleségül akar venni) :))

És erre a pár női tagja felkiáltott boldogan, hogy "megkérték a kezem!" akik ott voltak meg (amúgy tök idegen mind), elkezdtek hujjogni meg tapsolni, tök olyan volt, mint a filmekben :) Én pedig nem bírtam ki, elkezdtem sírni. Borzasztó furán éreztem magam. Egyrészt tök megható jelenet volt, másrészt kicsit féltékenynek éreztem magam, hogy amiről épp akkor ábrándoztam, másvalakivel ott helyben megtörtént. Azóta se nagyon megy ki a fejemből. Irigy dög lennék? :( Mi van velem?

24/L



2013. jún. 19. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Mi van veled? Már meg is válaszoltad saját magad is. Meghatódtál és féltékeny is voltál kicsit. Ennyi. Attól még nem vagy irigy dög.
2013. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Jaj, dehogy vagy irigy dög! Hidd el egyszer majd amikor te felkiáltasz, akkor téged is nagyon sokan fognak irigyelni. Természetes érzés. Ha rám hallgatsz nem sietteted a dolgot és hagyod, hogy valódi meglepi legyen, hisz csak ekkor tudsz őszintén és önfeledten örülni.
2013. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy irigy dög,nyugodj meg!:) Ez természetes érzés,hogy kicsit rosszul érzed magad,de meglásd,pár év múlva talán te kiáltasz fel ilyen boldogan!:DD
2013. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem siettetem a dolgokat, arról szó sincs :)
2013. jún. 19. 13:19
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Megértelek :-) ! Lehet rám is igy hatott volna ! Nincs ezzel semmi baj .
2013. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg se akarja kérni a kezem, tuti tök depis lennék!
2013. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó honnan veszed,hogy nem akarja megkérni a kezed ? Mondta?
2013. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltünk róla és Ő soha nem akar nősülni.
2013. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
neked nincs szád h megkérdezd?
2013. jún. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!