Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek szerelem ez még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelem ez még, ha a következők hagyják el a férjem száját?

Figyelt kérdés

"Neked semmi célod nincs az életben, te csak úgy elvagy! " (inaktív vagyok: gyes)

"Nem te kerested azt a pénzt! (nyaralásra). Nem tettél te azért semmit! "

"Nekem évről-évre csak rosszabb, te meg éled világodat! " (gyesen vagyok itthon egy epilepsziás kislánnyal, akit hetente 2x hordok fejlesztésre. )

"Én húzom az igát, te meg semmit nem csinálsz! " "Hazajövök, és nyomod rám a gyereket, hát nem szégyelled magad? "

"Egész nap csak itthon vagy, nem csinálsz semmit, csak csavarogsz a gyerekkel. "

Nagyon el kell gondolkodnom a dolgokon... Ezek a mondatok az utóbbi hetek "termései"...



2013. aug. 10. 11:15
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
87%

A munkára még csak annyit hogy megpróbálhatsz valamit otthonról dolgozni,ha lehet.


Másik dolog:A férjed kijelentései alapján nem úgy tűnik mintha szeretné a gyerekét.

Nem azért,de nekem ez a véleményem.

2013. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
84%
Vegyen ki 1 hét szabit, és cseréljetek! Csak 1 hétig! Utána beszéljen!
2013. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem egyetlenegy csúnya dolgot nem mondott a férjed. Nem ismeri el az otthoni teendőidet. De most tök őszintén! Hol vannak a mostani teendőid, ahhoz képest amikor még dolgoztál?


Tudod ha én ezt már nem éltem volna át, akkor valahol megérteném. De azt azért ne felejtsük el, hogy mostani kényelmes életedet az állam és a férjed finanszírozzák. És úgy néz ki nem is rosszul, mert unalmadban kénytelen vagy problémákat kreálni.


Majd a gyes után ha visszamész dolgozni, akkor újra helyrebillen az egyensúly. Addig meg tartsatok ki. Minden család végigcsinálta...

2013. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
84%

Mit beszéltetek meg, mennyi ideig maradsz otthon a gyerekkel?


Mi anno előre megbeszéltük, meddig maradok otthon, addig egy szót sem szólt. Úgy volt, 1 évig leszek gyes-en, végül 14 hónap lett belőle, utána bölcsi, és vissza dolgozni :)

2013. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
32%

Én sürgősen keresnék állást, és megpróbálnék a saját lábamra állni. Szerintem fogyatékkal élőknek is vannak befogadó intézmények, ahova lehet vinni, főleg, hogy az epilepszia kezelhető azért. A fejlesztés mehetne délután, vagy ha te is dolgoznál, akkor lehet futná rá, hogy házhoz hívjátok a fejlesztőt.


Ezek a mondatok nem szépek, de mivel csak egy dologra vannak kihegyezve, nem feltétlen jelenti azt, hogy nem szeret már. Csak nem bírja egyedül az állandó melót, a felelősséget, a család eltartását. Könnyen helyre zökkenhettek, ha munkába állsz ismét.

2013. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy tennék, hogy "Igazad van édes, ne haragudj! Elmegyek dolgozni, megkeresem a pénzt a nyaralásra, teszek is érte nem csak lógatom a lábam itthon, meg csavargok a kicsivel. Ez lesz az új célom, a pénzkeresés! Te meg légyszives gyere el egy év gyesre, míg nem mehet oviba, és akkor lógathatod a lábad, meg csavaroghatsz egész nap a két évessel, nem lesz neked rosszabb és rosszabb, ahogy mondod! Jó lesz így?"
2013. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
67%
Saját lábra állni alatt nem azt értem, hogy hagyd el, hanem hogy kitörni az "eltartott" szerepből. Mert ez neked se jó, neki se.
2013. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
80%
hülye bunkó b*zi k*csög a "férjed" inkább becsülne meg titeket hogy vagytok neki sok más ember akinek nincs ilyen aranyéletre hogy párja meg gyermeke lehessen szívesen cserélne vele... az ilyen ember csakis akasztófára való semmi másra
2013. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Engem az aggaszt, hogy ezek az utóbbi hetek termései. Ez mit jelent? Előtte semmi ilyen nem hagyta el a száját??
2013. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
83%

Egyértelműen nem szeret titeket valamiért már. Lehet, hogy az utóbbi időben talált valami másik nőt, ezért változott meg hirtelen. Én is felajánlanám neki a cserét, én elmegyek dolgozni, te meg csak szépen csavarogj a gyerekkel. De tiszta legyen ám a lakás és főzve is legyen, mire hazaérek, úgy ahogy téged szoktalak várni! Kíváncsi lennék, azután is mondja-e, hogy milyen arany életed van.


Off: Én ezért nem kötnék úgy házasságot, hogy minden a férjemé. Ha gond van, nincs hova mennem és kénytelen vagyok elviselni neki mindent. Sajnos manapság nem szabad így belemenni egy házasságba. Vagy közös minden, vagy legyen neked is valamid, ahova menekülni tudsz.

2013. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!