Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Velem töltenéd jövőhéten az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem töltenéd jövőhéten az éjszakát? Választ várom a szerényemben. Így hangzott az Sms, amit az élettársam ma hajnalban kapott.

Figyelt kérdés

Gondolom ebből már tudjátok,hogy mi a kérdés lényege.úgy néz ki,hogy az élettársam megcsal.a "választ várom a szekrényemben"-dolgot úgy kell érteni,hogy a munkahelyen öltöző szekrények vannak és gondolom oda várta a választ az illető(nem minősíteném,bár biztos gondoljátok mi jár a fejemben). igazából kérdésem nincs is,de szeretnék egy kis "támogatást"tőletek.nem tudom,hogyan lesz ezután... az eddigi életem és terveim romba dőltek... van egy gyerekünk (3 éves). azt hittem minden rendben van velünk.nagyon nagy arcul csapás volt ez nekem :( mi lesz velem és a fiammal ezután? itt vagyok huszon évesen,betegen,nincs munkahelyem...

az élettársamat azonnal kérdőre vontam,de még én voltam a hülye... még ő sértődött meg... cikáznak a gondolatok a fejemben.nagyon el vagyok keseredve :'(


2013. jún. 20. 05:53
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
"legalább is állítólag mindent elmondott" -> ezt nem értem.A Párod Neked mit mondd ezzel kapcsolatban? (36-os voltam)
2013. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Okosat nem tudok írni, szerintem nem is lehet, de szeretném megírni, hogy így ismeretlenül is sajnálom. Borzasztó nehéz lehet most, kitartás!
2013. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

3 és fél éve van azzal a nővel,akinek a tel.száma ismerős volt,és aki küldte az sms-t?

Mit mondott,miért kellett neki ez a nő,és ha szereti,miért nem hagyott ott titeket?ha meg titeket szeret,miért nem szakítottak már hamarabb?

Mi lesz most?

Nagyon sajnálom,együttérzek veled.

2013. jún. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:( Amiket kérdezett az utolsó azokra nem válaszolt?
2013. jún. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Mekkora egy suttyó gyökér az ilyen férinak nem nevezhető egyed. De tényleg, hogy lehet ilyen pofátlan disznó valaki?


Kitartás! Ha megírod esetleg privátban, hogy merre laksz, biztosan tudunk/tudnak Neked segíteni akár lakhatásban, anyagiakban, mindenféle támogatásban, ezek lehetőségeiben, lelkileg-fizikailag.

2013. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Sajnálom.... őszintén :( ezért félek férjhez menni :'( nem akarok soha... lehetek bármilyen jó női is,akkor is megcsalnak :(

ha gondolod kedves kérdező beszélgethetünk facén vagy bárhol... meghallgatlak! Kitartást és jobbulást :(

2013. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:
úgy látom hogy valaki töröltette a válaszomat!!!!!!amit utoljára írtam!!!!!!!!!!ha te vagy itt te b....s r....c akkor takarodj máshova!!!!!!!!mert csak olyan töröltethette aki érintett az ügyben és az élettársam nem lehetett,mert nem is ismeri ezt az oldalt!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 29. 16:23
 58/58 A kérdező kommentje:
kedves 21-es!!!! nagyon érdekes amúgy nekem amit írtál!!! lehet hogy te lennél az???még az életkorotok is egyezik és az is érdekes hogy le akartál beszélni a kutakodásról!!!
2013. jún. 29. 16:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!