Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Velem töltenéd jövőhéten az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem töltenéd jövőhéten az éjszakát? Választ várom a szerényemben. Így hangzott az Sms, amit az élettársam ma hajnalban kapott.

Figyelt kérdés

Gondolom ebből már tudjátok,hogy mi a kérdés lényege.úgy néz ki,hogy az élettársam megcsal.a "választ várom a szekrényemben"-dolgot úgy kell érteni,hogy a munkahelyen öltöző szekrények vannak és gondolom oda várta a választ az illető(nem minősíteném,bár biztos gondoljátok mi jár a fejemben). igazából kérdésem nincs is,de szeretnék egy kis "támogatást"tőletek.nem tudom,hogyan lesz ezután... az eddigi életem és terveim romba dőltek... van egy gyerekünk (3 éves). azt hittem minden rendben van velünk.nagyon nagy arcul csapás volt ez nekem :( mi lesz velem és a fiammal ezután? itt vagyok huszon évesen,betegen,nincs munkahelyem...

az élettársamat azonnal kérdőre vontam,de még én voltam a hülye... még ő sértődött meg... cikáznak a gondolatok a fejemben.nagyon el vagyok keseredve :'(


2013. jún. 20. 05:53
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
5%

Teljesen felesleges azután kutakodni, h ki ez a nő. A pároddal kell tisztázni a dolgokat. És azt megbeszélni, h mi az, ami a másikhoz hajtja. Mi a baj otthon, mit nem kap meg? Vmi hiányzik neki, ne áltasd magad! Ha helyre hozható a dolog - kér és kap bocsánatot - akkor pedig hozzátok helyre. Nagyon nem értek azzal egyet, h ne lehetne megbocsájtani. Ugyan már! Előtted is szexelt mással, most becsúszott neki egy kaland, hát istenem! Őszinte megbánás mellett ez megbocsájtható.

Számomra rettenetesen ijesztő volt mindig is a gondolat, h megismertem a férjem 26 évesen, és akkor életem végéig csak vele fogok szexelni már??? Nagyon szeretem, na de csak vele örökké??

Hát nem csak vele szexeltem, volt 2 kalandom. Nem derült ki, nem is rendszeresen. És eszem ágában sincs elhagyni, és ő is csalt meg engem, de elhagyni ő sem akart. Boldogok vagyunk, várom első gyermekünket. Minket nem a szexualitás tart össze, hanem annál sokkal erősebb kötelékek, amit mélységet és magasságokat megjártunk az elmúlt 8 évben.

Ha amúgy rendben van otthon nálatok minden, szerintem simán felejthető. A nők túlságosan túldramatizálják ezt a szitut.

34/N

2013. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:

közben jöttek a válaszok.igen,vannak azok a bizonyos kis .....-ák,akiknek nem számít,hogy a férfit várják otthon,de a férfi is hogy lehet ennyire szar szemétláda,hogy megteszi ezt a családjával?ugye mindenhez két ember kell. és egyszerűen keresem az okokat,hogy mit rontottam el,mit hibáztam,mit kellett volna másként csinálni...

az egyik válaszoló írta,hogy hívjam szám nélkűl:nem vette fel! de hát miért is venné...

igen az igaz,hogy csak lejáratnám magam ha oda mennék.de a telefonszámot meg fogom kérdezni valamelyik munkatársától hogy kié lehet.

2013. jún. 20. 07:59
 23/58 A kérdező kommentje:
kedves 21-es. ne haragudj,de nekem ez nem jön be.én a "párommal" vesztettem el a szüzességemet és mg sem voltam kíváncsi másnak a micsodájára.igen,neki volt előttem barátnője,de gondoltam van annyi gerinc benne,hogy ha valami nem jó és tovább akar állni,akkor megmondja és nem ilyen undorító módon teszi.lehet nektek megy ez az életforma de én nem ilyen vagyok!
2013. jún. 20. 08:04
 24/58 anonim ***** válasza:
51%
Na, akkor hívd fel azt a számot!
2013. jún. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:

felkelt a gyönyörűségem.megyek és eltöltjük a napot,aztán lesz ami lesz ha hazajön ez a.........

köszönöm,hogy nem hagytatok magamra!majd megírom mire jutottunk.

annyira gyomoridegem van :(

2013. jún. 20. 08:07
 26/58 A kérdező kommentje:
24-es ha elolvasnád a kommentjeimet,akkor látnád,hogy hívtam de nem veszi fel!!! és még mielőtt azt mondanád,hogy nem csak egyszer kell hívni,közlöm,hogy NEM EGYSZER-NEM KÉTSZER hívtam!!!
2013. jún. 20. 08:09
 27/58 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehetséges, hogy nincs semmi köztük, csak a nő próbálkozik újból?
2013. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 Salx Narval ***** válasza:
65%
Nézd én sajnállak és megértelek, de mi a kérdésed, miben kellene segítség? Azt írod, hogy nem tudsz megbocsájtani, akkor tiszta sor, hogy külön mentek, nem? Én minden esetre mérlegelném, hogy megbocsájtani, vagy a gyermeket egyedül nevelni nehezebb. Próbálj meg higgadtan gondolkodni és feldolgozni a történteket,adj egy kis időt magadnak,mert most az indulat és az elkeseredés rossz tanácsot adhat.
2013. jún. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
88%
Én sem hiszem, hogy a munkatársai segítenének neked kideríteni, kivel csal, inkább próbálj meg a férjeddel beszélni, és a lelkiismeretére hatni...
2013. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az gyanút keltene, ha régen is erről a számról érkeztek volna üzenetek,és most évekkel később a férj új számára is .Tehát a férj valószinű,hogy megadta neki a számát,hacsak a nő le nem nyomozta,el nem kérte közös ismerőstől.
2013. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!