Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Velem töltenéd jövőhéten az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem töltenéd jövőhéten az éjszakát? Választ várom a szerényemben. Így hangzott az Sms, amit az élettársam ma hajnalban kapott.

Figyelt kérdés

Gondolom ebből már tudjátok,hogy mi a kérdés lényege.úgy néz ki,hogy az élettársam megcsal.a "választ várom a szekrényemben"-dolgot úgy kell érteni,hogy a munkahelyen öltöző szekrények vannak és gondolom oda várta a választ az illető(nem minősíteném,bár biztos gondoljátok mi jár a fejemben). igazából kérdésem nincs is,de szeretnék egy kis "támogatást"tőletek.nem tudom,hogyan lesz ezután... az eddigi életem és terveim romba dőltek... van egy gyerekünk (3 éves). azt hittem minden rendben van velünk.nagyon nagy arcul csapás volt ez nekem :( mi lesz velem és a fiammal ezután? itt vagyok huszon évesen,betegen,nincs munkahelyem...

az élettársamat azonnal kérdőre vontam,de még én voltam a hülye... még ő sértődött meg... cikáznak a gondolatok a fejemben.nagyon el vagyok keseredve :'(


2013. jún. 20. 05:53
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

Istenem annyira nehéz nyugodtnak maradni...de megpróbálom,hiszen muszáj. elvégre a gyerekem előtt nem üvölthetek mint egy elmebajos.csak a gyerekem jár a fejemben...hogy fogom neki mindazt megadni,amit megálmodtam????hogy fogok annyit keresni,hogy mindene meglegyen???itt nem arra gondolok,hogy több ezer forintos játékot vegyek neki,hanem ha majd megkíván egy csokit,megszakadna a szívem azt mondani,hogy most nem lehet... meg ez a fájdalom ami belülről mardos... kegyetlen. nem tudtam vissza aludni sem hajnal óta,már mostam,beindítottam a mosogatót...de folyamatosan kattog az agyam akármit csinálok. a picurkám még alszik,úgyhogy egyenlőre ő sem tudja elterelni a fegyelmemet. Istenem,nézem ahogy alszik és arra gondolok milyen kis ártatlan. nem érdemli ezt... sem Ő,sem Én :'(

persze megírom majd,hogy mire jutottunk

a munkatárs ugratását nem hinném,mert már mint írtam évekkel ezelőtt is volt már egy ilyen dolog és mikor felhívtam a nőt megkérdeztem,hogy honnan ismeri az élettársamat és még azt vágta a fejemhez nagyképűen,hogy nekem ahoz semmi közöm... hát azt hittem a pofám leszakad.persze mire válaszolhattam volna neki erre,letette...

2013. jún. 20. 07:11
 12/58 A kérdező kommentje:

gondolom azért küldött sms-t,mert az illető éjszakás volt,ez a szemét(már egyre jobban elkap az ideg,ha csak rá gondolok) meg nappalos és így nem találkoznak,mert náluk nem olyan váltás van,hogy az éjszakás műszak találkozik a nappalossal.és gondolom én,hogy a nő szekrényébe kellene valami cetlit berakni,hogy akkor mikor is lesznek együtt.Úr Isten még leírni is nagyon rossz ezt...

ezt a meglátogatom a munkahelyén dolgot biztos be fogom vetni...egy csepp bizalmam sincs benne...

2013. jún. 20. 07:16
 13/58 anonim ***** válasza:
61%

Persze munkahelyi vicc ahhaa....


Tuti,hogy van benne vmi és én a nyakamat rátenném,hogy már le is feküdtek! Tapasztalat! Én egyet csinálnék a helyedben!

Ha haza ér a munkából leülteted nyugodtan és elkezdesz magyarázni,hogy mondja el megbeszélitek csak legalább ne hazudjon annyit megérdemelsz,hogy igazat mondjon!

Ha nem akkor én a te helyedben megpróbálnám csúnyán is! Ha azt sem és lenne hova mennem akkor azonnal pakolnék és ennyi volt.

Ne legyél már ennyire buta,hogy majd megint bemagyaráz valamit és te elhiszed.

2013. jún. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
38%

Már ne haragudj, de te TÖBB ÉVIG emlékszel olyan számra, amiröl EGYSZER keresték a párodat?


Másrészt ha eleve a szekrénybe tesznek egymásnak üzeneteket, akkor MINEK írna a nö HAJNALI 3-kor SMS-t?


Szerintem itt valami nagyon nem stimmel, vagy te találtad ki a történetet, vagy ha tényleg igaz lenne, akkor valaki igy akarja a párodat lejáratni.

2013. jún. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
67%

Szia. Először is le kell higgadnod. Próbáld meg felhivni azt a számot rejtetten és ne szólj bele, ebből megtudod, hogy férfi vagy nő e. Ha nő, akkor utána szerintem menny be a munkahelyére és kérdezősködj, vagy a melójából úgyis ismersz valakit, akit meg tudsz kérdezni szemelyesen, hogy dolgozik e nőszemély, akinek ez a számja. Esetleg monnd ott el a történetét és kérd a véleményük (bár ezt en hagynám utoljára, mikor már minden kötél szakad). Ha lehet akkor ne csinálj belőle nagy ügyet, lehet, hogy nincs is baj. Most szerintem, csak csendben kell kicsit utána nezni. Remélem tudtam segíteni.

23/f

2013. jún. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:
Úr Isten,már ne is haragudj,hogy lehet ilyen történetet kitalálni????de ha meg is teszi valaki,az nem én vagyok!!hogy hogyan emlékszem arra a számra???úgy hogy évekkel ezelőtt mikor megtörtént ez az eset elmentettem a telefonomba hogy nyomon tudjam követni,beszélnek-e vagy váltanak-e sms-t.és úgy látszik bejött!!!!!mármint a gondolat,hogy talán nem először és utoljára látom ezt a számot.de az ilyen rosszmájú megjegyzéseket inkább ne írd le,mert most igazán nem hiányzik,hogy még én legyek megkérdőjelezve!
2013. jún. 20. 07:44
 17/58 A kérdező kommentje:

igen,csendben kellene utána járnom,de ahogy telnek a percek egyre csak idegesebb leszek.folyik a tenyeremből a víz...

én is biztos vagyok benne,hogy lefeküdtek!egyszerűen megőrít a gondolata is.folyamatosan látom magam előtt azt a r--adt sms-t is.már lassan szétvet az ideg.és tudom,hogy haza jön és megint elkezd itt nekem hazudozni minden félét mint annak idején.teljesen hülyének néz!!!!az biztos,hogy mindenféle képpen megpróbálom belőle kiszedni,ha szépen nem megy akkor csúnyán.de nagyon fájni fog hallani az igazságot...főleg így,hogy éltem-haltam ezért az emberért és képes volt így megalázni,hátbaszúrni,átverni... nem is tudom magam kifejezni,hogy hogyan érzem most magam.és hogyan fogom,ha lesz annyi gerince,hogy bevallja...

2013. jún. 20. 07:50
 18/58 anonim ***** válasza:
59%

Na akkor egyet gondolunk,hogy tuti lefeküdtek.Itt eléggé sok buta és naív nő van már ne is haragudjon senki sem.

Próbálj ne idegeskedni,gondolom nehéz el is hiszem.Azt lesz nehéz kivárni,míg haza ér a munkából.

Ezért félek férjhez menni :(

2013. jún. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
71%
Akárhogy is de a férjed, párod aki hibázott. A ribiknek mindig is egy kihívás volt/lesz egy családos ember. Mondjuk én n mennèk elé a munkahelyère csak hogy meglepjem, ne adj isten rajta kapjam , ismervèn a vèrmèrsèkletem csak hibáznèk. Inkább otthon kéne ezt elintèzni.azzal nem jutsz sehova ha oda mész és esetleg kiakadsz.azzal csak magadat minősíted.akkor is ha igazad van. És attól hogy ő a kenyér kereső a családban még nyugodtan kinyithatod a szád. Ne hagyd hogy kimagyarázza. Addig kell a vasat ütni amig meleg.ugyhogy igenis állj a sarkadra
2013. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
attól félek,hogy a munkatársai falaznának neki...hiszen szokott ide jönni nem is egy,így ők nyílván tudják,hogy jéééé XY ezt a hülye asszonyt csalja ezzel meg azzal.szerintem velük nem sokra mennék
2013. jún. 20. 07:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!